piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Remont - szpachlowanie ścian.

Witam,
słyszałem ostatnio reklamę o bezpyłowym szpachlowaniu ścian. Czy ktoś może korzystał z usług pana Makowskiego? I ewentualnie czy warto? Niestety nie mam też numeru do tego Pana, żeby dowiedzieć się szczegółów, ale podobno koszt usługi to 10 zł za metr kw. Czy to jest realna cena za szpachlowanie z materiałem?
Nie znalazłem informacji w necie na ten temat, więc proszę o konkretne wypowiedzi....

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! Tych małych i dużych!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

slyszalam , ze jest dobry w dociagnieciach milimetrowych ,solidny
i zamaszysty,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

o panu Makowskim to nieslyszalem zeby wykonywal uslygi gladzia multi finish bezpylową ,ja osobiscie kozystalem rok temu z uslug z innej ekipy ktora szpachlowala mi mieszkanie to gladzio i wiem ze cena za 1m2 z materialem jest nieco wyzsza ale efekt ich pracy jest rewelacyjny i warta tej kasy. chlopacy maja doswiadczenie , szybko i dokladnie robia,jakt ktos chce namiar na to ekipe i dowiedziec sie wiecej jaki koszt za 1m2 tel507197967


tanie mieso to nawet psy nie jedza!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

inaczej nazywa sie to plastra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

normalne szpachlowanie to około 12 zł m2 a plastra z towarem podejrzewam że 28zł m2



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

hej. ja tez słyszałam tą reklamę i mogę podać Ci nr tel bo spisałam, ale to jakiś nieodpowiedzialny typ.wywala kasę na reklamę a potem wyłącza tel albo nie odbiera.Jak się dodzwonisz do niego to daj znaka. a cena faktycznie niska.Podobno tą gładź można już obejrzeć w Mastorze i Sanmecie.tel do niego:507 308 845

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

To jest pomyłka, cena worka kosztuje 35 zł / 10m to jest 3,5 plus drogi grunt
to jest około 5 zł material na metr, za 5 złotych nikt tego nie zrobi napewno
w polsce cena z materialem to min 20 zł
polecam z łomży ekipe p.Piotra bardzo solidna numer 792-400-579
moze kasuja 20 zł ale efekt tych wykonawców jest niesamowity, robili nowy sklep w sanmecie
koszt worka 35 zł / 10 m2 mozna tym suoer wykonac, mozna to kupić po bandyc...... cenach w mastorze , poprostu pomyłkowa cena chyba, ale jest
pozdrawiam

Narzedzia budowlane , przedstawiciel rigips multi-finish w polsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

co do ceny to cos za tanio tym bardziej z materialem ( zapewne jest to cena samego poszpachlowania do ktorej doliczyc bedzie trzeba uslugi typu oklejanie+gruntowanie+malowanie),
osobiscie uwazam ze tego typu metody szpachlowania to zadna rewelacja ktora przybyla z zagranicy ( szybko, tanio, nastepny ) a z jakoscia roznie bywa jak nowe ok ale podobno ta szpachla potrafi szybko popekac albo sa problemy z pozniejszym malowaniem ( luszczy sie odpada itp.)

w zeszlym roku robilem drobny remont w starszym mieszkaniu ( wiadomo troche pekniec, nie za rowne sciany itp.) tradycyjną metodą koszt 15-20zl/m2+material ( ale nic mnie nie interesowalo wszystko poprzestawiane, pooklejane, koles sam poprzerabial gniazdka, powstawial narozniki, poszpachlowal, wymalowal biala+kolor, poprzyczepiane karnisze zyrandole, listwy podlogowe) nie wiem czy to drogo czy normalnie ale brakowalo zeby tylko zeby koles pozmywal na mokro :D

moze i troche dluzej schodzi i wiecej syfu ale sprawdzona i dobra metoda - w koncu co roku sie tego nie robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

http://moja-lomza.pl/ogloszenia.php?&id=3469

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

co do ceny multi finishu - tak zwanej gładzi bezpyłowej to co piszą jest to kompletna bzdura, jednym workiem który kosztuje 30 zł pan Makowski robi 15m2. Ostatnio korzystałam z jego usług w ciagu jednego dnia robił wraz z pomocnikiem 80m2, czyli za wykonanie pracy w ciągu jednego dnia wziął 800zł a za materiał wyszło mu 250zł czyli na czysto wyszło mu za jeden dzień 550zł.

więc myślę że ta cena 10zł za m2 z materiałem jest rozsądna.

Naprawdę polecem usługi pana Makowskiego. Wykonuję pracę szybko, solidnie i czysto.

Podaję nr tel pana Makowskiego : 507-308-845

praca którą ten pan wykonuje jest warta swojej ceny. POLECAM

a wy wszyscy lenie którzy liczycie sobie 20zł za m2 weźcie się do pracy i nie naciągajcie ludzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

chcialbym zobaczyc jak jest wykonana praca pana Makowskiego moze ja sie zdecyduje na jego uslugi gdzie mozna ewentualnie zobaczec ta prace pana Makowskiego bo mam jeszcze dwa pomieszczenia do plastrowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

Pytanie bardziej do ludzi. Czy takich środków używa się do pomieszczeń mieszkalnych - http://www.resins.pl/pl/zabezpieczenia-betonu/ Ktoś mi sugeruje, że tego można użyć i będzie dużo bardziej trwałe. Pytam do ludzi - w sensie nie do osób, które są budowlańcami. Czy u kogoś to zastosowano i jest zadowolony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

Rozmawiałem z kumplem z http://projektoria.com.pl/szpachlowanie-poznan i mówi, że takie zabezpieczenia się czasem stosuje, ale raczej rzadko, a przede wszystkim nie w mieszkaniach w bloku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

Jak zwykle menda Kempa odkopala temat sprzed kilku lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

A ja chciałbym się dowiedzieć, jakie są Wasze doświadczenia odnośnie ocieplania budynków? Firma http://krzys-bud.eu/ za chwile zaczyna pracę przy naszej elewacji i zastanawiam się, na jakie różnice w zużyciu energii mogę liczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

A ja chciałbym się dowiedzieć, jakie są Wasze doświadczenia odnośnie ocieplania budynków? Firma http://krzys-bud.eu/ za chwile zaczyna pracę przy naszej elewacji i zastanawiam się, na jakie różnice w zużyciu energii mogę liczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

A ile tak średnio kosztuje szpachlowanie ścian? Pytam, bo nie chcę przepłacić.

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

Tutaj masz bardzo przydatny cennik na suche tynki i szpachlowanie. Oczywiście ceny są różne w różnych regionach kraju, ale jakąś średnią można z tego wyciągnąć.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont - szpachlowanie ścian.

Takie firmy są już wszędzie zobacz na panoramę firm w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org