środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stres korporacyjny

Czy Wy też macie stresy wynikające z pracy w korpo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stres korporacyjny

hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stres korporacyjny

weź \"**********\" taki lek jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stres korporacyjny

Seks korporacyjny? Hmm.... a w której to korporacji są takie urozmaicenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stres korporacyjny

Stres to miałam pracując w małym prywatym przedszkolu... wystrzymałam 2.7 lat. byłam najdłuzej pracujaca osoba tam , inne wytrzymały co najwyzej połtora roku. swoje odchorowałam przez mobing dyry. teraz w korporacji to ja czuje ze zyje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stres korporacyjny

mozemy sie umówić na małą pogawedkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stres korporacyjny

Któż ich nie ma w dzisiejszych czasach? Chyba tylko bezrobotni. Ale oni mają inne stresy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stres korporacyjny

Na stres najlepsza jest muzyka relaksacyjna http://zdrowietiens.pl/muzyka-odprezajaca-sposob-na-stres/ to gatunek, który cieszy się ostatnio coraz większym zainteresowaniem, z uwagi na coraz większy stres i tempo codziennego życia. Coraz więcej osób poszukuje muzyki, przy której będzie mogło nieco ukoić przeciążone nerwy, uspokoić się psychicznie i zregenerować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stres korporacyjny

chyba nie da się nie stresować pracując w korporacji :( bez jakiegoś dodatkowego hobby nie dałoby się przetrwać... już nie mówiąc o tym jak organizm obrywa, ja już miałem taki okres co czułem kołatanie serca i bóle w klatce piersiowej. kupiłem sobie na to biovital i pomogło, póki co te bóle ustały i jest w porządku, ale też staram się być nieco bardziej wyluzowany i nie przejmować się aż tak bardzo wszystkim



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stres korporacyjny

Nie mam problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stres korporacyjny

Każda praca wiąże się ze stresem niestety :/ W małej firmie też jest się zestresowanych, chociażby z powodu odpowiedzialności i świadomości, ze nawet nie ma Cię kto zastąpić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stres korporacyjny

stres to choroba XXIw

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org