wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wkłady kominkowe i kominki

Może znacie kogoś kto zna się na kominkach i wie jakie wkłady kominkowe warto kupić? Nie wiem w sumie, które wybrać żeliwne czy stalowe??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wkłady kominkowe i kominki

MiRKOM sklep ul.Kazańska, ewentualnie zadzwoń to ci podpowiedzą fachowo i bez wciskania kitu - 602781089

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wkłady kominkowe i kominki

Wszystko zależy ile masz środków przeznaczonych na ten cel i do czego głownie ma on służyć. Kiedyś prowadziłem w Łomży sprzedaż wkładów firmy Jotul ale niestety cena tych kominków była zbyt wysoka jak na nasze miasto. Większość ludzi patrzy na cenę i tu wygrywają wkłady marketowe.... Ale na dłuższą metę to juz tak kolorowo nie jest.. Pisz co chcesz wiedzieć a postaram się odpowiedzieć jak najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wkłady kominkowe i kominki

Co sądzisz o wkładach kominkowych firmy Supra ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wkłady kominkowe i kominki

Supra jest ok! Tak jak pisałem wszystko zależy do czego ma służyć. Czasami można zainstalować mały wkład 6-7kW a daje ciepła tyle co marketówka 14kW, może matematycznie to jest niezbyt oczywiste ale wiem co mówię. Do zabudowy kaflowej wystarczy 6-7kW bo praktycznie całe ciepło jest przekazywane do zabudowy przez promieniowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wkłady kominkowe i kominki

lepsza Supra czy Jotul ?
a cenowo ?

... i mówimy o 14kW - z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wybranych części domu , raczej dogrzewanie domu , dla luksusu i efektu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wkłady kominkowe i kominki

Moim zdaniem każda oferta jest ok. Supra ma w ofercie wkłady bardzo estetycznie-efektownie wykończone, Jotul zaś to typowe \"maszyny\" do grzania ze swoim flagowym wkładem I 18 Panorama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wkłady kominkowe i kominki

Jeżeli chodzi o wkłady kominkowe polecam tę firme. Perfekcyjni specjaliści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wkłady kominkowe i kominki

Jeśli chodzi o mnie, to uważam, że w kategorii wkłądy kominkowe Poznań ma świetnego fachowca - Kominki Ratajczak. Ilekroć mam okazję z nimi współpracować to jestem zadowolony, nie dość, że firma na poziomie to jeszcze fajnie do klienta podchodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wkłady kominkowe i kominki

Jasiu, nie pier*dol głupot , ty wklejasz tylko linki reklamowe, a tego partacza z Poznania, to nigdy nawet na ślepia nie widziałeś , trollu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org