czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Franczyza nest banku

Jakie są warunki i czy warto wejść w taki biznes? Myślę właśnie nad nest bankiem, bo widzę że to teraz bank na topie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franczyza nest banku

jak ty, tu o takie rzeczy pytasz,
to lepiej to sobie odpuść , czarno widzę twój biznes :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franczyza nest banku

Szanowny Panie, jeżeli jest Pan zainteresowany otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/o-nas/siec-partnerska.html. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franczyza nest banku

Ale w Łomży już chyba jest oddział Nest banku, mylę się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franczyza nest banku

Tak na Dlugiej okolice ronda, jestem klientem, jedyny mankament jak dotychczas to bardzo dlugie zakladanie konta w sposob tradycyjny , obecnie na rynku wg mnie konto nr1, mimo ze spedzilem ok godziny w placowce zanim sie udalo dokonac aktywacji konta uwazam ze warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franczyza nest banku

Zakładaj ale po co Ci franczyza? swój bank załóż i nie będziesz się z nikim milionami dzielił. A banków w Łomży jest zdecydowanie za mało.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franczyza nest banku

Fajnie, dziękuję za informację. Tylko powstaje podstawowe pytanie. Skoro w mieście już jest placówka to czy można stworzyć następną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franczyza nest banku

Szanowny Panie, w większych miastach powyżej 40 tys. mieszkańców, w których działa już nasza Placówka, można otworzyć kolejną placówkę dopiero po uzyskaniu zgody Banku. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franczyza nest banku

Na ich stronie możesz znaleźć warunki współpracy. Zobacz sobie też kredyt OK, również mają franczyzę i mniejsze wymagania np. co do wielkości lokalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org