sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Drodzy czytelnicy 4Lomza -prosze uważnie przeczytac.

Jako ze pojazd został nabyty został wraz z ważnym ubezpieczeniem OC od marca 2017r do października 2017r a wraz z nabyciem pojazdu prawa OC zostały nabyte przez nowego właściciela , ów Pan ubezpieczyciel o którym mowa zamiast przepisać stare ważne OC na nowego właściciela ,stworzył nową odrębną polisę( celowo po to by otrzymac kolejna prowizję -sa na to dokumenty sygnowane przez niego! będą okazane dla Prokuratora)) na to same auto VIN polecił zrobić to swojej podwładnej ,która to udając w mojej obecności ze dzwoni do centrali poinformowała iż \\\"wszystko jest załatwione i OC przepisane i niczego nie musimy dodatkowo opłacać \\\" tak się jednak nie stało ,ponieważ mało rozgarnięta pani nie dzwoniła do żadnego ubezpieczyciela tylko jak później sama przyznała do -powiedzmy koleżanki i w ogóle na ubezpieczeniach się nie zna bo pracuje tu kilka dni jest z RUP w Łomży na stażu , Po 1 -sze gdyby ta praktykantka uzyskała prawdziwą informacje nt polisy OC -od razu stwierdziła by czy jest opłacona? tj składka II rata ? poza tym nie tworzyła by nowej odrębnej polisy OC, poza tym Pan ów ubezpieczyciel po zgłoszeniu prze zemnie problemu, nawet nie przeprosił, nawet nie chciał naprawić szkody, a szkóda była taka; Nie dość ze nie przepisał polisy na nowego właściciela, nie POINFORMOWAŁ o nieopłaconej składce za którą musiałem za kilka dni opłacić kilkaset złotych , to PONADTO przyszła do oplecenia kolejna nowa polisa kolejne kilkaset złotych !!! teraz sprawy są prostowane w Głównej centrali tego ubezpieczyciela ( EH), pracownicy nowej naszej firmy ubezpieczeniowej jasno stwierdzili ze ów Pan Kosiński zrobił ohydny przekręt dla swoich stałych klientów ( 6lat) bowiem auto te same nie możne być dwa razy ubezpieczone w tej samej firmie ( vin itpo..) w tym samym czasie ,na ten sam okres ubezpieczenia, na dwóch rożnych Polisach!! Sprawa została przekazana do organów ścigania o oszustwie z art 231kk.

Omijajcie tego pana szerokim łukiem, w razie kłopotów umywa ręce i nie che pomoc, ba sam tych kłopotów narobił i nie chce dobrowolnie ich naprawić!!! TAKA JEST PRAWDA a nie pański bełkot!!!!! panie agencie -To koniec naszej obecności u Pan Agenta !!! KONIEC i dziesiątki osób które pan oszukał przekażą następnym, to koniec tego mataczenia!!! zajmie się panem agentem wkrótce Policja i Prokurator. Trafiliśmy do NOWEJ profesjonalnej firmy i do rzetelnej i uczciwej ,która nam zrobiła wszystko jak trzeba.

wiec drodzy czytelnicy przekazujcie dalej te informację i zakończmy jako petenci wspólnie działanie tej nierzetelnej firmy Pan Sławka nota bene dawnego listonosza, który nigdy nie powinien działać w branży ubezpieczenia. Kochani czytelnicy to jest przestroga dal wszystkich abyście tam nie zaglądali nigdy więcej a jeśli tam jesteście czym prędzej uciekajcie póki czas!

Romek Kowalski

Romek Kowalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Oj chyba konkurencji nadepnal na odcisk.. Ubezpieczalem u niego, ubezpieczam teraz gdzie indziej, nigdy nie bylo problemow (takze z przenoszeniem polis). Jak ludzie sami kombinuja i kazdy chce jak najtaniej to potem nie beczcie, ze ktos cos zrobil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Najtaniej jest przez net, wiem bo sprawdzałem. Zresztą on robi to samo tylko bierze za to prowizję. Poza tym przeklina wulgarnie przy klientach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Oj chyba coś nie do końca opisałeś.Polisa OC przechodzi z pojazdem na nowego właściciela ,czy tego chce czy nie,a nowy właściciel może ją kontynuować lub wypowiedzieć po upływie terminu.Więc w czym problem ?

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Andrzeju W.

przeczytaj raz jeszcze dokładnie, posiadam dokumenty jasno stwierdzające iz pan AGENT 0010 celowo zawarł 2 rożne umowy -polisy na te samo auto !!! DOKUMENTY!!!!!!!!! okoliczność, czy mi wierzysz czy tez nie ,nie jest ważne! korzystaj z takich form usług jakie Tobie odpowiadają ,to co przedstawiłem jest udokumentowanym zdarzeniem, zajmuje się się już tym właściwy organ,-pozdrawiam Ciebie Andrzeju WU. , dalsze udowadnianie iz nie jestem wielbłądem jest tutaj zbyteczne o wynikach postępowania organów upoważnionych poinformuję forum 4 Łomża jeśli zajdzie taka potrzeba! NA razie pan agent wie kogo chcial zrobić w h........a i się nie udało :( jestem pewien ze kilkaset osób z miasta Łomża zechce potwierdzić choć w niewielkiej części ten stan rzeczy!, tak on onegdaj,traktuje swoich klientów- ja dziękuje !!!

PS;

W przeszłości było wiele wątków mówiących o \"profesjonalizmie Pana Agenta :) 0010\" no comments -

Romek Kowalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Potwierdzam. Wiele lat korzystałem z usług pana Słąwka i miałem taką samą sytuację. Ja zapłaciłem wtedy niepotrzebnie prawie 400zł przez takie coś. Oczywiście poszedłem to wyjaśnić to Pan Sławek mnie spławił bo już czekał następny klient. Krętacz i nic więcej. Nie polecam tego Pana. Nie będę robił tutaj nikomu reklamy ale jest w Łomży ubezpieczalnia, która ma prawie wszystkie towarzystwa i Pani sprawdza gdzie jest najlepsza oferta i wychodzi nawet taniej niż u Pana Sławka. Obsługa nie do porównania. Już nigdy nie wrócę na Kanarkową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Wszystko fajnie do pierwszej stłuczki wtedy się okazuje że dane w polisie są całkiem inne niż w ubezpieczeniu i wtedy zaczynają się problemy. Dla 30 zł nie warto tak ryzykować, ale jak kto chce !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

He he. Podejrzewam że takie posty będą się ukazywać cyklicznie ten nie jest pierwszy. A nawet nie piąty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Ja już jestem u Sławka w drugiej firmie OC i nie miałem z nim kłopotu , pamiętam jak pierwszym razem to Sławek sam wypowiedzenie mi robił jak do niego ubezpieczenie OC przenosiłem . Dla mnie to jest okej nie mam żadnych uwag do niego . teraz ma swoją firmę OC i jestem z niego zadowolony .

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Mnie również spotkało wielkie rozczarowanie z rąk Pana Sławka, dzięki niemu musiałam spłacić ponad 800 zł za tzw podwójne ubezpieczenie, za jego radą o mało nie wylądowałam w sądzie. Jest niekompetentny. Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Autor: RomekCoMaDomek

Romek Czy nabyte z pojazdem OC jest tej samej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Dzięki panu Sławkowi i jego gmatactwie straciłem 1200zl co się później okazało ,,za damski chu....\" .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Autor: RomekCoMaDomek

Romek jezeli nie zlozyles pisemnie ze wymawiasz stare OC napisz dwa zdania do pana Slawka czego chcesz czy zostajesz przy starym czy nowym OC . Od 11 lutego 2012 r weszly nowe przepisy eliminujace podwojne OC. Dajcie spokoj dogadajcie sie i po sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzegam przed korzystaniem z ubezpieczeń OC i nie tylko w Łomży u Pana Sławka na Kanarkowej

Oprócz wartości rozrywkowej, Watermelon Game zawiera subtelne elementy edukacyjne. Gracze mogą odkryć ciekawe fakty na temat arbuzów, poznać różne ich odmiany, a nawet uzyskać wskazówki dotyczące włączania tego pysznego owocu do swojego codziennego życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org