czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Za miesiąc wyruszam w podróż po Azji. Czy myślicie, że powinienem zdecydować się na zakup ubezpieczenia turystycznego? Jeśli tak, to jaką firmę ubezpieczeniową mi polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Głupie pytanie pewnie że warto a firmy ci nie polecę trzeba samemu zobaczyć co i za ile oferują.

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

my_caro to menda która zaraz wrzuci nam reklamę


Autor: my_karo (---.cable.smsnet.pl)
Data: 22-03-17 20:28
Nie ograniczaj się wyłącznie do Łomży. Czasami, trzeba wyjść poza granice miasta, w którym mieszkamy. Leczeniem depresji zajmuje się psychiatra. Naprawdę dobrego można znaleźć w tej klinice: https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa (w Warszawie).


Autor: my_karo (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29-03-17 11:50
Uwielbiam jaja (w każdej postaci). Na Święta planuję przygotować je w ten sposób: http://www.przepisy.pl/przepis/wielkanocne-jajka-z-pieczarkami-zielonym-groszkiem-szynka-i-zoltym-serem. Myślicie, że będą smaczne?


Autor: my_karo (---.cable.smsnet.pl)
Data: 25-03-17 20:06
na Twoim miejscu kontaktowałbym się bezpośrednio z poszczególnymi szkołami językowymi. Takiego rozwiązania nie znajdziesz w bezpośredniej ofercie. Ze swojej strony mogę polecić Ci szkołę \\\"PI SCHOOL\\\". Mnie, przygotowała do zdania certyfikatu językowego. Myślę, że Twojemu znajomemu także może pomóc.


Autor: my_karo (79.175.193.---)
Data: 29-03-17 21:21
Tego typu produkty warto kupować przez internet. Żaden sklep stacjonarny nie zaproponuje tak dobrych cen, jak internetowy. Sam, w taki materiały zaopatruję się tu: https://e-budowlany.eu/. Ceny są niewysokie, a jakość bardzo dobra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Z każdym dobrowolnym ubezpieczeniem jest tak samo..

Jak nie kupisz i nic się nie stanie to możesz się cieszyć.
Jak kupisz i nic się nie stanie to możesz myśleć że straciłeś pieniądze.
Jak nie kupisz a coś się stanie to będziesz żałował.
Jak kupisz i coś się stanie będziesz się cieszył. O ile można mowić o szczęściu w nieszczęściu.

Daj maila to napiszę Ci na co warto zwrócić uwagę przy wyborze takiego ubezpieczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Szanowny Panie, wyjeżdżając poza granicę Europy należy zdecydować się na zakup polisy ubezpieczeniowej. Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage. Kupując polisę turystyczną trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym oraz NNW. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Można, a nawet trzeba, jeżeli wyjeżdża się tak daleko. Takie ubezpieczenie chroni wyłącznie od zdarzeń mających miejsce podczas wyjazdów, a te nie zawsze są pokrywane przez ubezpieczenie na życie. Tylko trzeba sprawdzić, co wchodzi w ofertę ubezpieczyciela, bo może się okazać, że na taki wyjazd część opcji nie będzie dostępna w pakiecie standardowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Też mi się wydaje, że przy tych wszystkich wydatkach to nie będzie duża kwota, a jednak zawsze warto mieć jakieś ubezpieczenie..zwłaszcza tak daleko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Nie oszukujmy się wykup ubezpieczenia turystycznego na zagraniczny wyjazd nie jest aż tak dużym wydatkiem. Skoro stać nas na wakacje za kilka tysięcy złotych to powinno być nas stać na zakup ubezpieczenia za kilkaset złoty. Zazwyczaj koszt takiego ubezpieczenia nie przekracza dwustu złoty. Wszystko zależy od tego na jak dużą sumę ubezpieczeniową chcemy się ubezpieczyć i z jakich dodatkowych pakietów chcemy skorzystać. My zazwyczaj wykupujemy ubezpieczenie w TU Europa (http://tueuropa.pl/podroz.htm) Jak na razie nie mieliśmy wypadku po k.tórym potrzebna by była pomoc, leczenie lub rehabilitacja więc nie miałam okazji w rzeczywistości przekonać się czy trudno byłoby uzyskać zwrot poniesionych kosztów. Dla mnie jakim czynnikiem za tym, żeby wykupować ubezpieczenie turystyczne szczególnie przy zagranicznych wyjazdach jest fakt, że koszty ewentualnego leczenia czy powrotu do Polski są bardzo wysokie i nie byłoby mnie stać na ich ewentualne pokrycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

jasne ze warto zawsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Zawsze warto wykupic ubezpieczenie. W podróży różne rzeczy się dzieją.

tomek1987

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Moim zdaniem to wręcz obowiązkowa kwestia. Nie wyjeżdżam za granicę na wakacje bez odpowiedniego ubezpieczenia. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, a przezorny zawsze ubezpieczony. Na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne znajdziesz oferty, z którymi warto się zapoznać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Nie polecam jak chcesz ubezpieczenie to idz sam bezpośrednio do punktu obsługi klienta bezpośrednio do firmy ubezpieczeniowej nigdy przez pośredników a tym bardziej przez internet NACIAGACZE co ich nikt nie chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org