czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy w Łomży są sadzone drzewa?

Czy ktoś widział że gdzieś takie nasadzenia się odbywały? Obiecywano też że będą przesadzane te kolidujące z remontem ulic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży są sadzone drzewa?

Nic nie przesadzili, wszystkie, nawet te do przesadzenia zostały wycięte. Wysoka komisja przespacerowała się dla picu Polową, oznaczając pomarańczową farbą te do wycinki i te do przesadzenia, portal to dostrzegł i opisał, członki komisji szumnie zapowiedzieli przesadzenia i ocalenia, naiwniacy łyknęli dobrą nowinę, a dziś już tylko zgliszcza. I tak życie płynie dalej w tym zasmarkanym grajdole ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży są sadzone drzewa?

Do miłośników drzew. Zwróćcie uwagę na pasożyta jemiołę oblepiającą wiele drzew w Łomży. Najwięcej jej na dworcu kolejowym {byłym]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży są sadzone drzewa?

Sadzą, sadzą, mój szwagier dwie jabłonki na działce już posadził



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży są sadzone drzewa?

Fanka miałam to samo napisać. Są więc sadzone



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży są sadzone drzewa?

Zawsze tylko obiecują, chociaż kto wie, może coś się ruszy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży są sadzone drzewa?

Wielkie dzięki dla P. Redaktora Derewońki. Można odtworzyć nagranie z ostatniej sesji gdzie obiecywano wielkie nasadzenia a jak wynika z artykułu okrojono do minimum. Kilka drzewek i 5 krzewów gdzieś na uboczu ma zrekompensować wiele dziesiątek dużych drzew wyciętych w centrum??? LITOŚCI proszę dla naszych płuc. Czyżby władze zapomniały co obiecywały przed trzema tygodniami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org