czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepsza pizzeria

Która pizzeria w Łomży jest najlepsza? Kryteria to smak, wielkość, cena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Jadam w Pelati. Czasem Da Grasso.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Jadłam w wielu, najlepsze są w diavolo na mazowieckiej i paccino (obok) ale co do cen- diavolo wygrywa, sosy mają genialne i pizza pycha.
Pelaati ma fajną promocję (druga za pół ceny albo trzecia za 1zł), co jest zachęcające ale smakiem nie przekonują mnie do siebie, na trzy wybrane pizzę ze znajomymi trafiliśmy na jedną dobrą.
Ga drasso - jedynie na miejscu daje radę, z dowozem porażka. Tyle co do mojej opinii ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Non Solo na Farnej jest najlepsze, a makarony maja niesamote!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

proste że a placu niepodległości


--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Żadna w Łomży.
Sorry, jak ktoś nie umie zrobić dobrego sosu pomidorowego i ciasta, to nic z tego nie będzie.
O serze nie wspomnę.
A już bazylia czy oregano, to tylko wspomnienie smaku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Mi smakuje najbardziej 4 Pory Roku. Do tego jest tam bardzo miła obsługa, gdyż o wielu miejscach powiedzieć tego nie można. Np. w jednej z pizzerii na Mazowieckiej obsługa nie ma klasy - przy kliencie stojącym przy kasie mówią o kimś trzecim, na klienta nie patrzą, zero konwersacji, uśmiechu, nie mówiąc już, że trzeba do jaśniepaństwa podejść z zamówieniem. A pizza nie powala, aby to wszystko znosić, jest po prostu przeciętna, a sosy byle jakie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Z Łomżyńskich pizzerii to chyba Diavolo na Pl. Niepodległości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Dla mnie najlepsza pizza jest w Non solo Pizza, na Farnej.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Najczęściej jadam w Pelati (najlepiej wychodzi jakość/cena/wielkość), czasami też w DaGrasso. Diavolo na Mazowieckiej jest genialne. Na Placu Niepodległości po tym, jak zobaczyłem, kiedy pewna pani namiętnie grzebała w nochalu, po czym bez umycia rąk zaczęła gnieść ciasto na pizzę, nigdy nie zawitam. Podobno też Non Solo jest bardzo smaczna. Ale najlepsza jest własnej roboty, tylko kupując składniki wychodzi dużo drożej, niż gotowiec w pizzerii :)




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Oczywiście,że najlepsza domowa!
Ale nikt nie ma takiego samego smaku, co widać na forum. :) Każdy ma inne podniebienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Ogólnie to według mnie nie ma dobrej pizzerii w Polsce, a już na pewno nie u nas w Łomży, niestety... Miałam okazje jeść pizze w Toskanii będąc na wakacjach z moim mężczyzną i nie ma porównania. Więc jeżeli chcecie dobrej pizzy zapraszam do Włoch.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Niejednokrotnie jadłem w Polsce lepszą pizzę niż we Włoszech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Pelati jak dla mnie jest najlepsza. Wiadomo, że to kwestia gustu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza pizzeria

Lubię pepperoni z Maxi pizza - maxipizza.pl, można zamawiać dowóz online na ich stronie. Jak na tej jakości pizzę to naprawdę mało biorą, za dużą ostatnio dałem 25 zł a taką dużą to się można we dwie osoby najeść po sam sufit :) Ciasto jest świeże, ja preferuję te grubsze jest fajne puszyste, na jedzenie czeka się krótko bo z tego co wiem mają specjalne piece które tam w ciągu chwili opiekają wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org