sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Straż Miejska lubi brud

Kilkakrotnie zgłaszałem komendantowi SM niestety bez rezultatu.Chodzi mi o okolice hali targowej gdzie handlarze-czytaj brudasy pozostawiają po sobie wszystko co dla nich nie ma wartości.Nie dalej jak 100m od tego miejsca jest SM.Spacerują sobie codzienne i tolerują brud.Mini park zasypany papierami,foliami.Dzisiaj tj.niedziela leży to od piątku.Fakt jest że na targowicy nie ma koszy ale to nie jest powód aby śmiecić.Karać brudasów.Co o Nas myślą przejezdni.Panie komendancie niech się pan obudzi.A może media podciągną ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska lubi brud

K # r w a co za roszczeniowe społeczeństwo! Zamiast chodzić zgłaszać byś wziął worek i sprzątnął.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska lubi brud

tylko pytanie po co ta straz miejska?zeby mandaty wlepiac to juz policja nie da sobie rady????

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska lubi brud

Roszczeniowe społeczeństwo?! Każdy po sobie powinien sprzątać, również nie lubię syfu, sam nigdy nie rzuciłem po sobie nawet papierka czy niedopałka, zawsze wyrzucę do kosza nawet jeżeli muszę podejść kilkaset metrów. A straż miejska to śmieszna formacja, więc powinni zajmować się śmieciarzami. Każdy płaci na to podatki więc każdy ma prawo wymagać, nikt nie chce żyć w chlewie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska lubi brud

Ciekawa jestem czy cyrk dzisiaj posprząta po sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska lubi brud

Ta hala i targowisko mają administratora.
O ile wiem swoje biuro ma w hali.
________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska lubi brud

zgadzam się że nasze społeczeństwo to brudasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska lubi brud

Brud jak brud ale te lewe papieroski , wódka nie wspominając o narkotykach to powinni zrobić z tym porządek bo to jest duży problem .Swoją drogą za komuny jak dzieciak był w godz. szkolnych na mieście to długo nie na brykał .A popatrzcie jak jest na tym rynku .Polska to nie normalny kraj .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska lubi brud

Jared-w tej chwili chodzi mi o brud Ciebie to nie interesuje to zakładaj następne tematy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org