piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak zweryfikować wysokość odszkodowań ?

Czy jest możliwe zweryfikowanie wysokości odszkodowania powypadkowego przez internet? Kiedyś czytałam, że taka opcja jest możliwa, ale jak to teraz wygląda ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zweryfikować wysokość odszkodowań ?

sabinesa napisał(a):

Czy jest możliwe zweryfikowanie wysokości odszkodowania powypadkowego przez internet? Kiedyś czytałam o https://codex.org.pl/odszkodowania/pomoc-prawna-w-uzyskaniu-odszkodowania/ i wiem, ze kiedyś taka opcja była możliwa, ale jak to teraz wygląda ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zweryfikować wysokość odszkodowań ?

to zależy czy na etapie negocjacyjnym czy już w sądzie. istnieją pewne widełki, ale nikt nie da 100% gwarancji, że odszkodowanie jest zaniżone lub nie. najczęściej robi się to poprzez analizę sprawy.

Polskie Centrum Odszkodowań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zweryfikować wysokość odszkodowań ?

Skąpstwo przez Ciebie przemawia.
Żyj i daj żyć innym.
Pozdrawiam gorąco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zweryfikować wysokość odszkodowań ?

Jeśli mowa o wypadku drogowym to polecam zapoznać się z tym artykułem https://wynimko.pl/prawo-cywilne/odszkodowanie-za-wypadek-drogowy/
Bardzo dobrze opisana opcja odzyskiwania środków. Też w tym temacie wiele udało mi się załatwić przez internet. Wszystko to kwestia posiadania odpowiednich środków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org