wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Notariusz Łomża najdłużej czynny

Hej orientuje się może ktoś, który notariusz w Łomży ma najdłużej otwartą Kancelarie Notarialną, kończę prace o 16:00 i po tej godzinie chciał bym dokonać aktu notarialnego. Dzwoniłem już do kilku notariuszy ale wszyscy kończą prace przed tą godziną i nie chcą po tej godzinie robić aktów. Pomóżcie proszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

Raczej każdy do 15 chyba że któryś wyjątkowo się zgodzi ale to ciężka sprawa




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

Hej niedawno miałem ten sam problem, ale na szczęście dogadałem się z nowym notariuszem w Łomży ]naprzeciwko Sądu Rejonowego i po rozmowie zgodził się zrobić mi akt po 16:00. Wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie :). Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Jak coś to podaje numer kontaktowy 86 307 01 79. Powodzenia :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

Rafał Klawinowski, kancelaria na przeciwko sądu na Polowej, zadzowń, powinien się zgodzić zostać dłużej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

Hej dzięki wszystkim za pomoc :) zadzwoniłem i dogadałem się :) i zrobiłem czynność w piątek po 16:00 :). Kancelaria Super :) blisko sądu rejonowego z dużym parkingiem obok :), a w środku spoko ludzie :). Z czystym sumieniem polecam wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

Kancelaria na ul. Krótkiej 2, P. Julia Talkowska również jest bardzo elastyczna jeżeli chodzi o godz. My robiliśmy umowę w tej kancelarii o 18.00 co w innych kancelariach było niemożliwe;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

Hej a jakieś dokładniejsze namiary na tego notariusza przy Sądzie, ktoś ma. Np. numer telefonu, mejl, lub jakąś stronkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

Hej czytaj posty Telefon podałem wyżej: 86 307 01 79 do notariusza koło Sądu Rejonowego w Łomży. Kancelaria mieści się w budynku na przeciwko Sądu, tam gdzie jest adwokat i biuro reklam oraz poradnia, do niedawna zamiast kancelarii była tam kwiaciarnia. Dokładny adres plac Niepodległości 16 lok. nr 1, a co do reszty to po prostu wpisz w gogle Rafał Klawinowski notariusz i wszystko ci wyskoczy. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

No niestety, notariusz to wolny zawód i osoby takowe nie siedzą dłużej w biurach, bo na jednym kliencie im aż tak nie zależy. Nasz Notariusz Białystok - http://notariuszbialystok.eu/ poczekał na nas, mimo że jeszcze się spóźniliśmy. To fachowiec.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

to super :) w Warszawie też znajdziemy takich fachowców jak np notariusz Warszawa Śródmieście zawsze można się dogadać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

W Warszawie jest rzeczywiście duże pole do negocjaji cen. Pojawiają się też specjaliści w różnych dziedzinach np notariusz Pan Szymon Krzyszczuk, który jest równocześnie tłumaczem przysięgłym języka angielskiego:
Notariusz w Warszawa Centrum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

Często korzystacie z pomocy notariusza, co możecie mi powiedzieć na ten temat? Znajoma zadała mi takie pytanie, akurat jest w trakcie poszukiwań mieszkania. Znalazłam artykuł na ten temat https://hotmoney.pl/ile-kosztuje-notariusz-przy-kupnie-mieszkania/ i to wszystko. Na coś szczególnie powinna zwrócić uwagę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

Często korzystacie z pomocy notariusza, co możecie mi powiedzieć na ten temat? Znajoma zadała mi takie pytanie, akurat jest w trakcie poszukiwań mieszkania. Znalazłam artykuł na ten temat https://hotmoney.pl/ile-kosztuje-notariusz-przy-kupnie-mieszkania/ i to wszystko. Na coś szczególnie powinna zwrócić uwagę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Kraków

W Krakowie jest rzeczywiście duże pole do negocjaji cen. Poprawia sie też jakość informacji w necie jak np. wirtualny serwis notariusz Kraków



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Łomża najdłużej czynny

Pitakos ty udajesz idiotę czy rzeczywiście nim jesteś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Kraków

O temat dla mnie :-D ja tez kocham ciucholandy i u mnie to juz chyba choroba. mam swoje ulubione z ktorych wynajduje super markowe rzeczy często nawet z metkami, lub bez metek nie uzywane. Uwielbiam tak szperac i wynajdywac, dla mnie to jest jak niespodzianka, nigdy niewiadomo co tym razem ci sie przytrafi, co sobie kupisz. I ta adrenalinka jak wparowujesz na otwarciu i leciesz kto pierwszy :-p. Co do higienicznosci to nie widze w tym nic nie higienicznego, bo przeciez te ciuchy w domu sie pierze co nie? A takie nowe ze sklepu za tanioche sa najczesciej na jeden raz (lipny gatunek) i tęz sa przymierzane na skorę innych.
W zasadzie jedyną rzeczą jaką kupuję nową a nie w ciucholandach są buty Wole kupować nieprzymierzane,szczegolnie jeśli chodzi o obuwie dla dzieci, ostatnio zamawiałam zimowe buty dla dziecka w tym sklepie.

Miejsce zdecydowanie polecam bo można kupić porządne obuwie dla maluchów w dobrych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz Kraków

Najlepiej sprawdzić na Google, który notariusz najdłużej działa w Łomży.

----
https://www.kiinde.pl/czynnosci-notarialne-u-notariusza/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org