piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rolety

Który sklep z roletami w Łomży polecacie? Jest ich dużo w Łomży ale gdzie będzie najlepszy stosunek ceny do jakości wykonanej usługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Żaden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

to chcesz sklep czy producenta? bo patrząc po ogólnodostępnych reklamach to chyba tylko jeden producent się nasuwa. kup w ikei lub jysku w promocji i będą git

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Autor: johnyb,

to typowy troll internetowy, sfrustrowany bezrobotny młodzieniec, który dorwał się do bezpłatnego internetu i z nudów ,
nigdy nie mając nic merytorycznego do powiedzenia
w każdy temat wtrąca swoje beznadziejne komentarze ,
ani to mądre , ani śmieszne :-)
żenada !
... a do tego patologia społeczna, \"kozak w necie - pi.zda w świecie \",
ot, taki bohater z za monitora :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Rolety zdecydowanie lepsze niż żaluzje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Najlepiej koc , zima idzie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Przy ABC sprzedaje nie drogo z montarzem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

W Łomży tyle reklam, że na forum trzeba szukać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Dobrej jakości rolety są w Leroy Merlin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Mi się też podobają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Polecam te rolety okienne https://perfecta.pl/oslony-wewnetrzne/rolety-okienne/ .Ja u siebie mam ten model \"dzień/noc\" ,ponieważ fajnie można dozować ile światła wpadnie do domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Jeśli chodzi o rolety zewnętrzne, to polecam wszystkim zainteresowanym przeczytać ten artykuł blogstyle.pl/rolety-zewnetrzne-rodzaje-wady-i-zalety-kiedy-warto-montowac/, ich rodzajów jest na prawdę sporo i warto się z nimi zapoznać przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

dziadostwo nie polecam , reklamacja nierealna generalnie firma produkuje szrot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Sami naciągacze co bubel produkują - Wymyślają dziwne historie jeden przez drugiego co to za skąpiec i dziad musi być by na forum się reklamować taki sam materiał pewnie oferuje jak najtańszy co oznacza najgorszy nie kupujcie nic od tych co tu reklamy dają od tego jest dział reklam. UWAGA w linkach mogą być Ruskie wirusy uszkodzisz komputer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Ja rolety zamawiałam na allegro. I mogłam wybrać ich dokładny wymiar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

CARPEXIM omijajcie z daleka patraki nie warte nerwów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Oczywiście jest to bardzo popularne rozwiązanie, ale ja chcę jeszcze dodać, że także bardzo ważną opcją jest to aby wiedzieć czy żaluzje drewniane są w ogóle praktyczne. Na pewno bardzo fajnie o tym napisano w https://gardenportal.pl/czy-zaluzje-drewniane-sa-praktyczne-do-jakich-wnetrz-pasuja/ i moim zdaniem takiego rodzaju sprawy dobrze jest znać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org