piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poszukuję firmy piorącej dywany

Firma, z której usług do tej pory korzystałam została zlikwidowana. Czy wiecie do kogo można by zgłosić się w Łomży z tym tematem?

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję firmy piorącej dywany

Homklar Łomża Al. Legionów 141 lub Auto Odnowa ul. Nadnarwiańska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję firmy piorącej dywany

Świeżo otwarta zaawansowana technologicznie pralnia. Odbieramy-dowozimy. FB: Pralnia Dywanów BALIJA. Jest kontakt i chęci do pracy. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję firmy piorącej dywany

Ja też szukam jakiejś sprawdzonej firmy i w miarę korzystnych cen. Ktoś coś poleci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję firmy piorącej dywany

bierze drogo jedno pranie to odkurzacz pioracy pozdrawiam, trze szmatką jak każdy domownik i odsysa odkurzaczem, potem schnie i 300 za 1 dywan kanapę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję firmy piorącej dywany

A nie lepiej wyczyścić samemu? Przy pomocy takiego środka do czyszczenia dywanów jak tutaj spokojnie sobie poradzisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję firmy piorącej dywany

To prawda takie rzeczy są ważne i muszę dodać, że ja również całkiem niedawno na tych elementach się skupiam. Myślę, że również dobrze jest zapoznać się z wpisem https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/co-zrobic-zeby-dywan-byl-puszysty/ ponieważ to dopiero w nim opisano co robić aby nasz dywan był po prostu puszysty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org