piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
instalacja centralnego ogrzewania

Poszukuję kogoś sprawdzonego do instalacji centralnego ogrzewania , dom parterowy ( nieduży ) poza Łomżą , ktoś kogoś może polecić ?

Dzięki bardzo
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instalacja centralnego ogrzewania

jedziesz do sklepu na zjezdzie tam pytasz obsługi i oni znaja sprawdzonych instalatorów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instalacja centralnego ogrzewania

Tych co u nich kupują.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instalacja centralnego ogrzewania

a wiesz jakie chcesz źródło ogrzewania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instalacja centralnego ogrzewania

niedługo w Polsce rozpęta się takie PiSlamskie piekło, że wszystkim będzie gorąco...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instalacja centralnego ogrzewania

A czym masz zamiar palić w piecu? Pytam z ciekawości, bo sam wykorzystuję węgiel orzech i w sumie w moim (całkiem dużym) domu, sprawdza się on całkiem dobrze. W moim przypadku węgiel orzech dostarcza firma Smart Trans. Dzięki nim zawsze mogę liczyć na bardzo wysoką jakość opału oraz na dość rozsądne koszta. Chciałem kiedyś przerzucić się na jakąś inną formę ogrzewania domu, ale niestety nie ma dla mnie póki co nic bardziej opłacalnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org