niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Laptop - serwis

Polećcie mi jakiś dobry i sprawdzony serwis laptopów. Najprawdopodobniej padła w nim płyta główna (włącza się na chwilę ok. 5sek i wyłącza).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop - serwis

ProCop - Serwis Aleja Legionów 141 tam co Komputronik
tel. 48 86 2625873

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop - serwis

jak coś kom 796-901-432

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop - serwis

xseromax na ul.Mazowieckiej ,b.dobry serwis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop - serwis

W ciągu sklepów przy dworcu PKS. Jest tam Help GSM, a na rogu od sklepu Stokrotka znajduje się serwis laptopów. Korzystałam z napraw i szczerze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop - serwis

napewno nie polecam tego serwisu który znajduję się przy ulicy wesołej niestety nazwy serwisu nie pamiętam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop - serwis

Help gsm daruj sobie - szkoda czasu. Polecam goscia na St. Rynku obok naprawy rtv i agd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop - serwis

Multi serwis na wesołej, solidne chłopaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop - serwis

czesc odezwji sie na meila com454@wp.pl Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop - serwis

Mojego komputera niestety nie da się już naprawić. Zastanawiam się nad zakupem nowego. Tylko nie wiem jaki procesor wybrać. Intel Core i 7 - https://www.morele.net/procesor-intel-core-i7-7800x-3-5ghz-8-25mb-box-bx80673i77800x-959987-977704/ do takiej codziennej zwykłej pracy powinien być chyba okej, co nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org