czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fizjoterapeuta

Wiem że były takie tematy na forum, jednak wiele jest nieaktualnych a wiele nie dają jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, więc zakładam ponownie temat z pytaniem - mianowicie czy poleci ktoś dobrego fizjoterapeutę które pomoże w rehabilitacji chondromelacji rzepki kolana? Chodzi o naprawdę dobrego fizjoterapeute, które kompleksowo sprawdzi motorykę narządów ruchu i dobierze odpowiednie ćwiczenia - w dużym skrócie: znającego się na rzeczy i który podejdzie do tematu kompleksowo a nie na odwal. Odległość do 100km, cena bez znaczenia byleby znał się na swoim fachu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Wiem ,,,,,,,,,,ze na rybakach jest 2 panie Pani Iwona Szczodry i pani Barbara Sikorska

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Medicor na ul. Długiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

a możesz coś więcej napisać z czym masz problem ze wstawaniem czy wchodzeniem po schodach czy jesteś po urazie i czy masz rezonans magnetyczny tego kolna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Biały, dokładnie wszystko to, oprócz faktu że po urazie. Rezonans mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

napisz do mnie na bialy281@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Jeśli chodzi o temat biegania, to warto też sobie zrobić testy wydolnościowe. Na pewno też taki wyniki przyda się fizjoterapeucie. Ja swoje wykonywałam w http://cardioteam.pl/ i byłam bardzo zadowolona z podejścia do mnie, jako pacjenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Super masażysta 660345055

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

W Ostrowi Mazowieckiej p Golinska 888285160

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org