niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ubezpieczenie oc

Czy ktoś może polecić mi dobrą firmę ubezpieczeniową. Pierwsze ubezpieczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

Zapraszam do kontaktu: 501682502

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

Tylko jakaś agencja co ma kilka firm i pamiętaj nigdy za długo u jednego sprzedawcy bo będziesz płacił coraz więcej. Zobacz przy katedrze tam powinny być ze dwie agencje

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

Na ul. Kanarkowej najtaniej. Taniej nie znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

Ja tam muszę mieć niestety dobre ubezpieczenie. Kierowca ze mnie marny :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

Na Kanarkowej nie polecam !!! Klienta maja gdzies liczy sie tylko zarabianie kasy da ci znizke na rolnika lesnika a w gdy bedziesz mial szkode wtedy Ty jestes utopiony!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

ja osobiście polecam przez internet, skorzystaj z rankomat.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

hahah rankomat załosny jestes ten cudowny rankomat wyliczyli mi 1600 zł przez konto mbank ubezpieczenie oc na 12 rat automatycznie pobierane z konta wyszło 680 zł to samo auto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

Mika2, więc koniecznie sprawdź to. Myślę, że Ci się przyda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc


Na Kanarkowej nie polecam !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

HDI :)
sala konferencyjna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

Korzystałam z HDI ale strasznie im stawki podskoczyły.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

A czy przed podpisywaniem takich umów sprawdza je Wam notariusz? Ja się zastanawiam teraz nad jednym dodatkowym ubezpieczeniem i może nie kosztuje majątku ale nie chcę się w coś wpakować stąd rozważam skorzystanie z takiej pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

Teraz jest dużo ofert, także jest w czym wybierać. Ubezpieczenie można kupić za pośrednictwem aplikacji typu Ubezpieczenie OC AC Benefia 24 - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.benefia.benefia24&hl=pl. Może ktoś z Was korzystał z takiego rozwiązania? To dosyć wygodna opcja i co ważniejsze można zaoszczędzić sporo czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

Mi najtaniej zawsze wyliczyli w Liberty, teraz to AXA przejęła. Kiedyś miałem Alianz ale strasznie podnosili. Z resztą teraz tak podnieśli, nawet w tym AXA że 120 zł więcej miałem niż rok temu, jak jeszcze było to Liberty, ale teraz wszyscy podnieśli. Ugadali się i udają, że to inne czynniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

Ja polecam zrobić to przez internet. Dużo większy wybór oraz ceny są dużo niższe. Wystarczy spojrzeć: https://kalkulator.najtaniejuagenta.pl/kalkulator/oc-ac/ i przeanalizować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie oc

ja od lat mam ubezpieczenie w Axa i jestem z niego bardzo zadowolona, potrafią dostosować polisę do indywidualnych potrzeb i to na korzystnych warunkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org