sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rondo Polowa-Sadowa

Czy ktoś rozumie sens tworzenia ronda Polowa - Sadowa?
Ktoś chce chyba zarobić na tym pomyśle bo konieczności tworzenia tam kolejnego ronda nie widzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

a kiedy rondo na wojska polskiego i Sikorskiego,lub zróbcie w końcu bez kolizyjne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

Wyjątkowo dziwny pomysł z rondem w tamtym miejscu. Od ronda Hanki Bielickiej jest około 170 metrów. Na odcinku 600 metrów ul. Polowej będą 4 ronda. Rondo w tym miejscu nie ma sensu także z tego względu, że ul. Sadowa jest jednokierunkowa, więc nie ma problemu wyjazdu z tej ulicy.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

Myślę że to wszystko przez bezsensowne przepisy prawa, więc aby dostać dofinansowanie robimy rondo i mamy dodatkowe punkty do projektu modernizacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

rondo jest potrzebne żeby szybko dojechać do ratusza... na Sadowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

bardziej przydałoby się na wjeździe do szpitala. tworzą się tam korki kiedy ktoś wyjeżdża i skręca w lewo a za nim czeka sznur aut. dzisiaj znowu wypadek w tym miejscu, może wreszcie da to komuś do myślenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

ronda u nas nie są zasadne aż tak bardzo, kolejne rondo na Polowej to już idiotyzm na skalę światową, przy szpitalu wystarczyłaby kosmetyczna zmiana oznakowania i \"dorobienie\" do istniejących świateł przy wjeździe do Kauflandu tzw. zawrotki.

Zamiast usprawniać ruch to u nas na odwrót aby bardziej spowolnić, zakorkować etc tak jak jest z jednopasmowym rondem u zbiegu Ks.Janusza i Zawadzkiej czy chociażby rondo przy ZUS-ie gdzie teraz przylegają dwie ulice dwupasmowe.

Dopóki ten staroświecki inżynier z UM nie pójdzie w pizdu stamtąd to co róż będzie fundował nam takie niespodzianki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

@DFX, a czy przypadkiem Sadowa nie jest jednokierunkowa tylko od wjazdu za szkołę/na parking BGZ? Coś kiedyś słyszałem, że można tam wyjeżdzać w polową, ale cholernie nie jestem pewny bo nigdy nie patrzyłem na znaki w tamtym miejscu?

@Megenta, Przy szpitalu nie jest potrzebne RONDO, tylko światła.

piszecie o myśleniu, *****, ludzie, to może zróbmy z całego miasta jedne wielkie rondo z nakazem skrecania tylko w prawa strone? Przecież w lewo juz jest niebezpiecznie -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

A kto z wypowiadających się tutaj mieszka na Polowej i wyjeżdża rano na tym skrzyżowaniu do pracy. Rondo jest konieczne, żeby nie było wypadków w tym miejscu a jest ich mnóstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

@Mija

a jak to ów idiotyczne rondko będzie zablokowane przez samochody tak jak to ma miejsce przy teatrze to jak wjedziesz? Wypadków? kolizji? nie ma aż tak jak piszesz - mnóstwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

A na Piaski kasy nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

Dziękuję za mądre wypowiedzi. Mam nadzieję, że ktoś z ratusza je przeczyta i może ten pomysł nie zostanie zrealizowany. Ja mieszkam przy Polowej i nie ma tu \"mnóstwa\" wypadków. Sama też codziennie jeżdżę do pracy i wg mnie rondo nie jest tu potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo Polowa-Sadowa

Wg mnie durny pomysł. Nigdy nie miałam problemu z wyjechaniem w lewo z Sadowej w Polową. O wypadkach też nic nie słyszałam. Wg mnie trzeba umieć jeździć. I dynamicznie i bezpiecznie, ostrożnie. Czasem stoję za kimś kto ma problem z wyjechaniem gdzieś, to widzę ile okazji wyjechania jest przepuszczonych. Może to ktoś, kto niepewnie się czuje za kierownicą, jest początkujący aż do, nie chciałabym tak mówić, ale są też słabi kierowcy. Nie chcę oceniać cudzych umiejętności, ale tak to widzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org