czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa rozrywka w Łomży?

Cześć,

Mam pytanie:

Czy chcielibyście mieć Escape Room tzn Pokoje Zagadek w Łomży?
Co Wy na to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

Brzmi zachęcająco ,oraz ciekawie. Rozwiń ten wątek ,na pewno znajdą się opinie.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

Ciekawe a zwłaszcza ze najbliższy jest w Białymstoku. Rewelacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

Planujemy, otworzyć oddział w Łomży ,na początek jeden pokój, ceny oczywiście rozsądne, docelowo ma być poniżej 100zl za pokój, tak aby na jedno uczestnika wychodziło 15-20 zł. Zastanawiamy się czy brakuje wam takiej rozrywki . W razie pytań proszę pytać. Od waszej opinii zależy czy otworzymy nasz oddział. Otwarcie nastąpiło by w ciągu 60-90 dni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

jestem za. byłam w wielu w Warszawie, Łodzi, Gdańsku. super zabawa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

Jakiego typu zagadki wchodzą w gre? Erotyczne ,komiczne ,historyczne..?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

Escape roomy są spoko, zawsze czymś człowieka zaskoczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

W Kisielnicy były pokoje zagadek ale zamknęli - odpalajcie aktualnie chyba nie ma już żadnych na terenie powiatu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

Tak chcemy!! Nigdy nie byłem, a chciałbym!!! Z drugiej strony w Łomży raczej wszystko co innowacyjne plajtuje....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

Glupota, lazic po jakims pokoju :). Do Bialegostoku nie daleko, pujdzie garstka ludzi max 2-3 razy i musisz zmieniax wystroj pokoju, lub sie zwijac. To raczej ma tylko racje bytu w duzym miescie, gdzie wieksza rotacja ludzi.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

zapraszam do mojego pokoju za 100 zlotych na szukanie rzeczy, które mi zaginely :d

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

może Ty nie pUjdziesz, ale ktoś inny pUjdzie.
dlaczego mamy się zamykać w tym smutnym mieście na nowe rzeczy... Ale co się dziwić jak pełno tu gburów \"a po co to nam...\", \"to nie ma racji bytu...\"
aż dziw bierze,że samej Łomży jeszcze nie zamknęli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

to nie jest nowe a stare jak swiat :) Jak cos nowego, to cos sensownego. Teznia czy rozbudowa portu na duzy plus :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

apropo kisielnicy ,kiedy biznes rusza ponownie? Czy mowa tu o tych samych pokojach? haha

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

no dobrze, stare jak świat, ale u nas w Łomży nowe.
to zrób coś sensownego. śmiało.
wow... port...teznia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

Dziękuje za recenzje. Dziś oglądaliśmy lokale w Łomży. Szukamy lokalu ok 100m, jakby ktoś miał coś ciekawego byłbym wdzięczny.

Czy stare? Ciężko mi oceniać, pierwszy lokal w Polsce był podajże w 2014. Czy trzeba zmieniać wystrój, cóż jesteśmy jedną z większych i najstarszych firm w Polsce, więc wiemy co robimy :) Pytanie dotyczyło, czy chcielibyście taką rozrywkę. Pytałem dziś wiele osób, co można robić w Łomży i odpowiedź zawsze była podobna : \"nic\" Wiem, że nawet kino wam zamknęli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

Kino jest w remoncie i za miesiąc już otwierają.
Jak to coś na zasadzie dom strachów jak w warszawie to jestem na tak. Słyszałem że bardzo fajne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

A co do lokalu to może w Hali Targowej na starym rynku? Hala już jest prawie pusta i stara. Co prawda ma być wyremontowana, ale może by się udało ją w ten sposób ożywić. Ewentualnie jakieś kamienice tylko, gdzieś w okolicach starego rynku bo większość będzie gadala, że za daleko i niechce im się, a na Stary Rynek nawet empekiem można podjechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

Pewnie, że byśmy chcieli, przecież od przybytku głowa nie boli i dlaczego tylko jeden pokój? od razu z pięć, każdy w innym \"klimacie\" , większa różnorodność, więcej możliwości, większy wybór.
Lokali ci u nas dostatek, o różnych powierzchniach i w ciekawych, dobrych lokalizacjach - do wyboru, do koloru, a i cenowo najem w stosunku do dużych aglomeracji miejskich, jest tu korzystny. ( poszperaj w lokalnych mediach, ogłoszenia lub wystarczy przejechać się po mieście - wszędzie pełno pustych lokali )
Jak pokój ma kosztować ok 100zł - rozumiem, że 60 czy 45 minut zabawy ? - na ile ?
trzy, cztery osoby, no może pięć ? - toż to taniocha :)
A jak jeszcze przyjąć założenie, że chociaż 10% populacji Łomży w wieku 16-30 lat , przynajmniej raz w miesiącu z tego skorzysta, to już macie \"kanadę\" :)
Co prawda kino ma już niebawem ruszyć i to nie byle jakie, dwusalowe , nowoczesne, podobno najnowocześniejsze ( aparatura audio/wideo) w promieniu 300 km nie znajdziesz lepszej klasy, ale może łomżyniacy sobie odpuszczą jeden dzień w m-cu i zamiast do kina, pójdą do pokoju zabaw?
Przestaną wreszcie całymi dniami i wieczorami przesiadywać w zatłoczonych łomżyńskich lokalach gastronomicznych ? czy też grać w bilard lub okupować od rana do wieczora kręgielnię , może wreszcie bez problemu i bez kolejek będzie można kupić bilety ( czytaj - dostać się \"cudem \" ) do teatru , muzeum, organizowane co jakiś czas koncerty lub występy kabaretów, na któryś z łomżyńskich basenów czy też lodowisko, może nareszcie będą wolne miejsca, na tak tłumnie obleganych spływach kajakowych lub łomżyńskim torze kartingowym ect...

Pytałeś wiele osób co można robić w Łomży ? a to gdzie i jaki target ?
pytałeś, jak często oni chodzą do takich lokali, ile kasy są w stanie przeznaczyć na rozrywkę, powiedzmy w skali mca ?
zapytaj, też czy oni w ogóle mają pracę,

Jak już powyżej pisałem, od przybytku głowa nie boli - pójdzie się raz, dwa razy do roku
i co , to będzie rentowne dla ciebie ?

otwieraj ! pozdro i życzę powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

sorry, miało być chociaż 1 % populacji
Łomża : ok 60 000 mieszkańców i tak 16-30 lat to ok 15 000
z tego 1 % to ok . 150 osób

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

Dziękuje za opinię. Proszę czytać ze zrozumieniem. Nie pytam o opinie, czy nam się to opłaca. Reprezentuje firmę, która ma doświadczenie i jest jednym z liderów na rynku. Nie potrzebujemy \"dobrych rad\". Prosimy tylko o wyrażenie zdania, czy skorzystałbyś/aś z takiej formy rozrywki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

TAK, skorzystałbym choćby raz , żeby zobaczyć jak to wygląda .

I trochę pokory ! biznesmenie, tu na tym forum gdzie 90 % piszących to bezrobotni beneficjenci PUP, MOPS ect lub gimbaza , Ty robisz rozeznanie rynku ? :))))

Stawiam diamenty przeciw orzechom, że jak zrobisz profesjonalne rozeznanie rynku i biznesplan , to w to TU w ŁOMŻY nie wejdziesz :))

... a gdyby nawet, to daję ci max pół roku i się tak szybko zwiniesz, jak się tu pojawiłeś :))

REALIA> REALIA rynku, biznesmenie :)) i target do jakiego to adresujesz ?
weż pod uwagę zasobność portfela, przyzwyczajenia, nawyki i zasobność portfela !
Łomża to nie W-wa, Gdańsk czy Kraków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

może się mylę, ale tak nawiasem mówiąc,
znacie jakieś lokalizacje takiego biznesu w mieście, tak do 90 000 mieszkańców czy nawet 150 000 ?
i to tak aby to działało chociaż z 6 mcy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa rozrywka w Łomży?

a niech otwiera, co sie przejmujecie. Nie my stracimy :). Abym mial pomysl, bym cos otworzyl, ale jak nie mam wizji na razie na biznes, nie startuje, proste.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org