piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ekipa budowlano-remontowa

Bardzo bym prosił by ktoś polecił mi dobrą i sprawdzoną firmę budowlaną, oraz wykończeniową.
Jestem w trakcie budowy i to, co teraz przeżywam to nie radzę nikomu, dosłownie MĘKA! Dlatego proszę o wypowiedz tych zadowolonych z usług budowlanych no i ewentualnie jakiś kontakt do danej firmy.

Z góry dziękuję...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

wiem o czym mówisz gdyż miałem do czynienia z jedna ekipa która bardziej niz remontem zajmowała się piciem w moim mieszkaniu, pożegnałem sie z nimi po 3 dniach. na szczęście znajomy dal mi namiar do faceta który wykończył mi mieszkanie, robił wszystko od podłóg(terakota, parkiet) po ściany(glazura, malowanie) i podwieszany sufit,jestem bardzo zadowolony z jego uslug, gdy odebralem mieszkanie sam bylem zaskoczony efektem końcowym, nie myslalem ze bedzie az tak dobrze. z czystym sumieniem moge polecic tego fachowca. to jego numer: 696734237

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Polecam z czystym sumieniem, w ekipie budowlaniec, hydraulik i elektryk 660299478

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

ten temat to jak studnia bez dna a decyzje i tak musisz sam podjac.niestety czasami mozna sie bardzo sparzyc. jesli chodzi o wykonczeniowe prace to-nr.tel.517359248.ma pojecie o robocie i doswiadczenie-rowniez za granica-prowadzi wlasna dzialalnosc.pracuje sam,jest slowny,dotrzymuje terminow i przede wszystkim nie pije.jesli chodzi o budowlanke to tez sie tym zajmuje ale nie wszystkim-kwestia dogadania sie.
powodzenia i stalowych nerwow!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

polecam wspaniałą brygade,pełna profesja,nipiją.tl.516125057

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

polecam wspaniałą brygade,pełna profesja,niepiją.tl.516125057



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa




Bardzo Wam dziękuję za odzew na mój pytanie. Jeśli tylko mogę prosić to podawajcie też nazwę firmy, a co tam jak robią dobrą robotę to warto zrobić im reklamę, a jeśli są lepakami to też warto przestrzec innych przed nimi.
Wiem, że to nie ładnie obgadywać kogoś i ja tego nie robię zazwyczaj, ale pewnie nie jeden z Was wie ile kosztuje zdrowia i pieniędzy ich niefachowość i głupota...

Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

z tego co pamiętam ten pan ma na imię Dariusz lecz nie mam pojęcia jak nazywa się jego firma. wiem jak jest ciężko znaleźć dobrego fachowca bo sam się borykałem z tym problem, tak samo jak ty pytałem na forum, i to miedzy innymi stad mam namiary na tego pana, potem jeszcze dogadałem się ze znajomym któremu ten pan robił remont, tak samo jak ja był zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

A więc pierwszy, przed którym chciałbym ostrzec to niejaki pan Tyszka i jego syn. Dwóch samouków niemających pojęcia o robocie, a do tego potrafią się cenić i najlepiej jeszcze jak płacisz im z góry, hehe.
Zniszczyli mi sporo materiału, a do tego brak im kultury.

Stanowczo odradzam!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Witam serdecznie ... nie jestesmy zbyt znana firma ,przenieslismy sie z Warszawy i oferujemy swoje usługi w Łomży. Jezeli jest pan/pani zainteresowany/na nasza oferta prosimy o kontakt ( e-mail , telefon ).Do usłyszenia

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Ile kosztuje mniej wiecej ulozenie m2 plytek w lazience ? Bo słyszałem bardzo zroznicowane ceny.

<-_->

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

to zalezy od rozmiaru plytek i podloza jesli np. nowy blok, dom, ( sciany obtynkowane-badz plyty gipsowe, posadzka rowna) to 30-50zl a jesli szykuje sie jakis remont/przerobka skucie starego+wyrownanie to ze 100zl trzeba brac bo inaczej to **** nie zarobek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

te 100zl.to chyba warszawska cena.
z tego co ja sie orientuje-to w zaleznosci od zakresu prac moze wyjsc od 50 do 60zl.(za polozenie plytek wraz ze skuciem starych i wyrownaniem podloza).rozne "ekstra" rzeczy tzn.polki,zabudowy,szlifowanie kantow(jak ktos lubi) licza fachowcy oddzielnie za metr biezacy.mozesz tez dogadac sie od calosci-czasami lepiej sie na tym wyjdzie ale to zalezy od tego kto robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

poleccie kogoś dobrego do elewacji domu tylko kogoś naprawde dobrego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Polecam ci firmę bell color doświadczeni panowie dużo lat w zawodzie za granico tez i co w nich jest najlepsze robią wszystko bardzo szybko a za razem dokładnie 506297060 cena tez spoko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Polecam bardzo dobrą firmę Grzegorz Bechta ocieplał i remontował mi dwa mieszkania i jestem bardzo zadowolony poleciło mi tego gościa kilku znajomych którzy też byli zadowoleni z jego usług to jego nr tel 503187061
Polecam naprawde solidny gość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

facet robil u mnie dom, tzn rodzicom, dach elewacje , kuchnia, lazienk, wszystko generalny, i pau innym znajomym cynk 791084331

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

<nowylomza> a Ci panowie Tyszko to pochodzą z Łomży???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa



Guaranes, oni pochodzą z okolic Łomży. Jak się nie mylę to gdzieś za Piątnicą jadąc na Czarnocin.


pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

hehe to sie pooglaszali wsyzscy dudowlancy z okoliy:P ze niby im ktos cos zmajstrowal, ze niby najlepszy specjalista w dizediznie, 2 lazienki plytkami wylozyl, a sami niezle majstruja, bez urazy Panowie.

cena ulozenia plytek, jeden metr plytki to jeden metr ulozenia, przy mozaice cena jest nieznacznie wyzsza- tak licza w "warszawie" a generalnie to okolo 5 dyszek, chyba ze dochodzi kucie starych plytek to juz zakrwa o stowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Jeśli się tak męczysz to znajdź ekipę która podejmie się kontynuowania prac, a z tamtymi daj spokój. Na terenie mazowieckiego budowałem dom wraz z firmą Moltom, i to było wspaniała współpraca. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

maras cioto spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

O menda kempa powróciła ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Niestety nie mam doświadczenia z firmami remontowymi w tym mieście, za to w Warszawie owszem. Jeśli więc ktoś z wasz poszukiwałby firmy remontującej z Warszawy: www.pwmig.com/oferta/weekendowe-remonty-biur.html to polecam tę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Niestety nie mam doświadczenia z firmami remontowymi w tym mieście, za to w Warszawie owszem. Jeśli więc ktoś z wasz poszukiwałby firmy remontującej z Warszawy: www.pwmig.com/oferta/weekendowe-remonty-biur.html to polecam tę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

POBET Konarzyce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

W tym przypadku chodzi o coś innego . Sprawdza się powiedzenie jaka płaca taka
praca . Każdy szuka ekipy budowlanej , znajduje kilka ,bierze rozeznanie cenowe
i wybiera najtańszą ofertę więc co tu się dziwić . Chcesz mieć robotę zrobioną dobrze
to trzeba zapłacić . Najtańsza nie bez powodu jest najtańsza .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Maras tylko ta twoja dziadfirma jest wielką lipą ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Najlepiej zajrzeć sobie na portale ogłoszeniowe, bo w takich miejscach można znaleźć też osoby/ firmy które przyjmą prywatne zlecenia budowlane czy inne zlecenia. Zobaczcie dla przykładu serwis https://clixs.pl . Jest to super rozwinięty serwis, który ze swojej strony ma sporo do zaoferowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Odradzam powyższy sklep. Płytki średniej jakości i wcale nie tanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Tam to tylko nagrobną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Polecam 661 968 840

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

super ekipa budowlana polecam
tel. 516 715 198

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekipa budowlano-remontowa

Hej wszystkim! Chciałbym zapytać o wasze doświadczenia związane z budową studni głębinowych w Brennej https://polskiestudnie.pl/studnie-glebinowe/brenna/. Czy macie jakieś informacje na temat lokalnych firm, które wykonują takie prace? Jak oceniacie jakość wody z takich studni? Jakie były koszty budowy studni głębinowych w Brennej? Będę wdzięczny za wszelkie rady i informacje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org