piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Śmieci z Łomży wywiezie MPGKiM

Jak sama nazwa wskazuje MPGKiM, miasto utworzyło dla potrzeb miasta i potrzeb jego mieszkańców. Więc to kręcenie , przetargi są śmieszne. Po to powstają służby miejskie, aby miasto samo się obsługiwało. Koszty się wtedy dostosowuje tak, aby były realne plus na rozwój. Przykład; Zieleń Miejska. A wypowiedzi ,że tacy to a tacy mają rozwiązanie. To jest śmieszne , Chciałem przypomnieć, że zostaliście wybrani przez tę społeczność ,dla jego służby a nie kręcenia lodów i robienia polityki. Czy nasze miasto ma wyglądać bardziej politycznie, czy normalnie dla ludzi? Po mieście się chodzi i się patrzy co polepszyć dla mieszkańców, a nie uprawiać politykę partyjną. A może by tak polityka społeczna dla ludzi, a nie odwrotnie. Ale do tego co wyżej napisałem.
To chyba normalne, że kupuje się coś, aby sobie coś usprawnić. Ale mieć swoje i tego nie używać a wynajmować.To jest dopiero choroba, która na pewno będzie się rozwijać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci z Łomży wywiezie MPGKiM

MPGKIM już raz zrobiło dla miasta interes i kosztował nas 10mln złotych , jak tak to ma wyglądać to strach się bać o takie zaspokajanie potrzeb o polityce się nie wypowiadam no dla mnie ta szopka jest śmnieszna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci z Łomży wywiezie MPGKiM

A były dyrektor spółki śmieciowej i obecny MPGKiM to ponoć śwagry ... i mogą mieć
podobne zdania w kwestii śmieci....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci z Łomży wywiezie MPGKiM

z tego co piszą na innych portalach to chyba będą wywozić taczkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci z Łomży wywiezie MPGKiM

Miasto nie ma pieniędzy dlatego śmieci będą wywożone w najdroższym wariancie. A czemu w najdroższym? A ktoś widział dobrze zarządzaną spółkę z wyrazem \"Państwowy\" albo \"Miejski\" w nazwie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci z Łomży wywiezie MPGKiM

W mojej firmie jak nie było nawału pracy to dyrektor organizował brygadę tzw. szybkiego reagowania, która remontowała, wywoziła itd. Więc jak ze śmieciami się nie porozumieli , to wydziały tzw. organizacyjno-gospodarcze do roboty zagonić, bo chyba nie będzie dla nich pracy papierkowo- biurowej i pieniążków. I jeszcze raz; firmy miejskie wystarczy żeby zarobiły na siebie,spełniając oczekiwania społeczności miasta i jeszcze trochę na rozwój. A nie od razu kokosy, bo tam gdzie się kręci duże pieniądze zawsze jest problem.Tylko po co są rani i dyrektor tego miasta?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci z Łomży wywiezie MPGKiM

Raport NIK z 2016 r stwierdza jednoznacznie że miejskie spółki są nieefektywne mają niską jakość usług a przy tym są najdroższe . Wystarczy poczytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci z Łomży wywiezie MPGKiM

Bo są zakolesiowane a nie zarządzane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org