wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Choinka

Czy ktoś wie gdzie kupić ładną choinkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka

Żywą? Pod Kauflandem, w nadleśnictwie, pod farbexem. Mogą być jeszcze pod mrówką i brico marche.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka

Najlepiej wybrać się do nadleśnictwa. Po pierwsze będą nie przebrane - piękne, po drugie tańsze o połowę. Po trzecie świeże cięte na bieżąco.
potrawywigilijne.wordpress.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka

Zapraszam zainteresowanych do Parku Handlowego po świeże choinki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka

zdecydowanie nadleśnictwo

frezy vhm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka

Teraz jest już tego coraz więcej :) Chociaż to fakt, ja swoją kupiłam w nadleśnictwie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka

Ja w tym roku stawiam na zupełnie inne choinki - http://www.liderbudowlany.pl/inspiracje/141/choinka-inna-niz-wszystkie bo już mi się przejadły te wszystkie żywe czy sztuczne to oklepane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka

Jeśli chodzi o zakup drzewka na Boże Narodzenie to polecam place sprzedaży z logiem firmy http://alechoinki.pl. To naprawdę godny zaufania producent. Od kilku lat kupuję od niego choinki, zawsze rozłożyste, odpowiednio gęste, intensywnie zielone, zadbane, przycięte - czasem wyglądają jak sztuczne, tak idealnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka

Właśnie jestem na wczasach w okolicach Kamienia Pomorskiego i o dziwo natknęłam się w czerwcu na reklamę Plantacji Choinek w Rezerwacie Bobra. Z początku uśmialiśmy się z lubym - kto w czerwcu sprzedaje choinki (!), ale ciekawość zwyciężyła i zajrzeliśmy pod link podany w reklamie. Okazuje się, że choinki dla hurtu sprzedaje się (kontraktuje) nawet od stycznia!!! Do domu wieźć stąd choinkę, nawet gdybym była w grudniu, to lekka przesada, ale już zakup hurtowy to całkiem co innego - choinka o wysokości 2,60m za 14 zł to mógłby być doskonały pomysł na przedświąteczny biznes z niezłą przebitką. Policzcie sobie ile można zarobić!!! Niestety w tak atrakcyjnej cenie jedynie do lipca, później zaczyna się sprzedaż w standardowych cenach sezonowych czyli 17 zł/szt. Umowę trzeba potwierdzić wpłatą 10% wartości zamówienia - to też raczej zaleta... jeśli kogoś temat interesuje to więcej ciekawych informacji można znaleźć w ich serwisie: http://ochoinki.pl - jest tam też opublikowany cennik z wszelkimi terminami i przedziałami cenowymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka

Teraz palmy na czasie.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org