niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najszybsze auto w Łomży?

Jaki jest najszybszy samochod w Łomży do pojemnosci 1.6. jak mysliscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Lublin II mojego sąsiada posiada nawet funcje "speed car"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

zapewne chodzi ci o Civica ktory juz niestety nie ma silnika 1,6 :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Zapewne Twój:)
A tak na poważnie co masz na myśli? 0-100 km/h czy Vmax?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Co do Hondy Civic to nie ma wątpliwosci ale chodzi mi o seryjne auto??
Najlepsze przyspieszenie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Honda kolego była seryjna jezeli o to chodzi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

BYŁA!!! ale z tego co wiem a napewno wiem to juz nie jest!!! No ale jak byla seryjna to na 100% byla najszybsza i mysle ze teraz to jest ogólnie najszybsze auot w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

mozliwe :)

po prawej na dole :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

http://www.rotawheels.com/gallery/index.php?list=2



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

tylko niewiem czym tu sie szczycic wsadzic tyle kasy i takie cienkie osiagi ze mesiek 500 mial lepszy czas., zebys ty to robil to wielki poklon w twoim kierunku ale co innego jak sie robi za kase. ale dobrze ze jest cos takiego w naszym miescie. szkoda ze nie mam swego starego autka bo bym byl ciekaw jak by chodzil zaturbiony. vmaxa to napewno nie masz o ze startu moze???

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

niech się zgłaszają ci którzy mają dobre fury w tej pojemności???



waldek27


Dziewczyny są ambitne - nie poprzestają na małym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

nie chodzi tu o fury z dobra poj. bo takie ss mego koleszki ktore ma 140 kucy i te autko smiga w rajdach objechalo by nie jednego zawodnika. trzeba wpadac na nielegale ktore bylo w sobote i pokazac. tylko tyle ze dwa autka poszly do kasacji bo byla czolowka przy 100km/h

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Baca ten Mercedes to nie seria, jak by ci sie chcialo poszukac to bys znalazl :) ma aktualnie 5 czas w profi plus w MP http://sss.org.pl/results.php?view=010506
a z robieniem to jest tak ze jeszcze tzreba miec gdzie a takeigo swapa w garazu czy piwnicy nie zrobisz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

cienkei osiagi?? 6 miejsce w MP, zawsze mozesz sie postarac i zrobić lepszy czas, jakos tego nie widze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

powiedz jeszcze czy ty masz sie czym poszczycyc w 1/4??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

BACA duzo gada a nic nie dziala w tym kierunku. kup sobie chociaz takie auto zeby pojezdzilo w twoich rekach z rok czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

najlepiej sie zasłaniać autem kolegi, dla mnie do zaszczyt bo zarobiłem na to wszytsko sam i przygotowałem w jednej z najlepszych firm w Polsce!! czyli co mistzrowie Świata tez nie moga być z siebie dumni bo nie robia aut sami?? buahah, dobre :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Baca wisisz koledze skrzynke piwa za zawody w Szymanach w ubiegłym roku, mial serie 1,6 a try sie chwaliłeś ze 5kpln poszło w silnik i zrobisz czas 13sekund a zrobiłeś ok 17 o ponad sekunde gozej niz seryjny civic 1,6

Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

To dobre te spoty sa, skoro 2 jebneło baranka. Po to "JA" ma jezdzic na te nielegale?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Mam Lancie 3,0 240 kucyków z miejsca mnie objedziesz. Ale u mnie do 260 km/h wskazóweczka cały czas napiera do prawej - bez najmniejszych oporów. Szybciej bałem się jechać :-). W łomży ksiądz ma volvo s60 2,5 biturbo 300 kucy. Scigał sie na trasie z nissanem z350 3 litry tez 300 koni i przy 240 Volvo zaczęło sie oddalać. Niewiem jakie ma tam osiągi z miejsca. Ale przy wiekszych predkościach imponuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

panowie ale to nie Formuła 1 że ktoś bedzie sie ścigał do 300km/h



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

jest jeszcze w Łomży oprocz Hondy jakis samochod co sciga sie na 1/4 mili. jest ktos taki jak kierowca hondy czy wszyscy tylko scigaja sie na ulicach i przechwalaj sie ze sa odwazni ze jezdza po nich 250km/h

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ze man ostatnio zazcal jezzdic chłopak Suzuki Swiftem i fajnie mu poszło w Szymanach, debiutował na 4 pozycji :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Ja a te suzuki to jest takie czarne i ten koles jest z ks. janusza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

tak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

to moze w Łomzy ludzie zaczna w koncu interesowac sie legalnymi wyscigami a nie jakies tam nielegale!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

niestety sport ten jest bardzo kosztowny i obawiam sie ze nie :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Ten suzuki musi miec cos porobione w silniku bo ne sadze ze bez nich mozna by bylo osiagnac 4 czas ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Licza sie umiejetnosci w pierwszej kolejnosci, bo bez tego lepiej dac sobei na wstepie spokoj i jezdzic dalej rowerkiem. Co z tego ze masz szybkie 1.6 , 2.0 itd., jak zamiast myslec glowka za kolkiem, myslisz "kucykami" pod maska.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

zdecydowanie najszybszy samochod w lomzy nalezy do mnie... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

JAki skromniak :P

Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Mój 126p ma 126 power koni i dzięki jego wadze jest najszybszy :P



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Karawan Marczyka lub Tyszki są dla najszybszych ostatnim autem, którym się przejadą!

Najszybsi będą pierwszymi always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

arthessence a coz to za samochod??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

a ja mazda mx3, 1,6 107KM, około 10s do 100, może nie jest the best in lomza, ale daje sporo frajdy. he.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

A ja mam Polonka 2.0 (112 KM) i też mam frajdę z jazdy. Hehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Ta Civica jest poważna. Widziałem ją wiele razy bo niekiedy dłuzszym czasie stoi u mojego sasiada. Ostatnio cos chyba nie było dobrze z tłumikiem bo był bardzo głosny. Prawde mowiac ma pozadny dzwięk jak rusza. Ale nie wiedziałem ze to najszybszy wozek w Łomży. Ciekawe jaki ma vmax

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

JA w szymanach to mailem 15.4 i co z tego. mie akurat takie nie kreci wsumie milo popatrzec ale ja wole kjs. i mam w tym kierunku troche osiagow. a co do auta to masz racje ze nie ma gdzie wsumie cos by sie znalazlo ale nikt sie nie podejmie.lomza jest za mala na zaorganizowanie czegos i pewnie nigdy nic nie powstanie.

pozdro

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Jest w Łomży kilka mocnych, szybkich aut już w serii (prosiak, misiek, S6, S60 i pewnie kilka innych) Tyle że nie wszystkich rajcują wyścigi itp więc się nigdzie nie udzielają, nie startują, a auto służy do codziennego użytku. Auto znane, przyciągające oko i reprezentujące nasze miasto jest oczywiście Civic. Nie ulega wątpliwości że auto jest szybkie, ale czy najszybsze?? tego nie bedziemy wiedzieć do czasu bezpośredniej konfronatcji, bądź przynamniej pomiau czasu innych aut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ja nigdy nie twierzdilem ze jestem najszybszy ale chetnie z kazdym ustane w parze na zawodach
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/w_4_minuty_21_wykroczen/wideo/za_swoja_szalencza_jazde_i_lekkomyslnosc_karol_s_zostal,1181784



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

"JA w szymanach to mailem 15.4 i co z tego. "
15,9 to ja mialem z 1,6 wtedy a ty miales 17,9 kolego :)
jak bys zapomnial to prosze :P
http://www.biker.riders.pl/sm05.xls



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

JA -> jeśli chodzi o dystans 1/4 mili jest to możliwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

heheheh ..... moj sasiad ma forda mustanga gt ale 5 l....... ten to ma kopa !!!!!!!! co wy sie tam z 1,6 krecicie ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

powaga a co moj sasiad ma.......... dawaj sasiada na ustawke jak mu pasuje!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

A może by tak zamiast to brandzlować się nad tematem osiągów aut sąsiadów lub kolegów ;)
spróbować ucywilizować wyczyny kierowców na ulicach naszego miasta
Do czego zmierzam
Szukam osób, chętnych by spróbować zorganizować, znaleźć sponsorów (opłacenie straży pożarnej, karetki, policji ) w pełni legalne, bezpieczne! sezonowe, ale częste ( co 2 - 3 tyg.) powiedzmy „wyścigi” może na mniejszym dystansie niż ¼ na jednej z łomżyńskich dwu pasmówek.
W godzinach południowych w niedzielę ściągnąć amatorów motorowych rywalizacji by mogli się wyszaleć pozostawiając miasto w normalne dni bezpieczne

Jak myślicie, jest sens?
Ja uważam, że nie zaszkodzi spróbować

Pozdro 



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

sorx
miało być Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

pewnie ze jest tylko miejsca nie ma, jak cos to ja chetnie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

aha, no i jeszcze jedno, kto sie bedzie scigal, bo jak do tej pory to w Łomży każdy jechał patrzeć :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Myślałem o Sikorskiego w górę od Al. Legionów
Dobry asfalt, nie jest to główna arteria, więc w niedzielę by objazd nie przeszkadzał
I fakt, że jest pod górę, więc auta by mniejsze prędkości rozwijały

Można jeszcze, Sikorskiego przy Straży, ale tam asfalt kiepskawy

Większym problemem jest raczej przekonanie osób decyzyjnych, że jest to potrzebne, właściwe i jedyne słuszne rozwiązanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

na przykład ja i Ty ;)

Wydaje mi się, że w miłej atmosferze frekwencja startujących jak i oglądających by dopisała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Scigac sie?? Bez obrazy, ale sciganie nie polega na jezdzie po prostej przez 1/4 mili. To tylko i wylacznei moje zdanie na ten temat. Pozytywna impreza, byl rajd "mechaniaka", czyli cos w stylu KJS. Tu nie licza sie tylko osiagi samochodu, ale i umiejetnosci kierowcy. Oczywiscie 1/4 mili tez wymaga pewnych zdolnosci w ujarzmianiu auta, ale procz startu i zatrzymania nic sie nie dzieje. A na DRIFT nie ma co liczyc u nas :), chyba ze nam wybuduja duze centrum handlowe z jeszcze wiekszym parkingiem..:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Do driftu potrzebna jest też moc... ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Nie macie co sie napalać na organizację ćwiartki w Łomży, jeśli nikt poważny za wami nie stoii. Jest wielki problem i łaska jeśli chcemy zorganizować przejazd motocykli ulicami miasta, nie mówiąc już o wyścigach. Wiąże sie to z ogromnym zapleczem medyczno-technicznym, o braku miejsca nie wpominając. Brak osoby pociągniętej do odpowiedzialności w razie jakiej biedy. Ulicy nadającej sie do tego (czyli dwupasmówki ) na bank nie zamkną. Ze sponsorami też kiepsko. Przeprawa jest ciężka i przede wszystkim z braku dobrej miejscówki to nie wypali. Nasze władze nie są ku temu przychylne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

problem jedyny to droga bo:
Legionow jest dworzec
Sikorskigo Straz
ewentualnie Nowogrocka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Ło,mży?

Prędzej chyba lotnisko tu zbudują niż zamkną ulicę i pozwolą się tam ścigać nie w tym mieście.

ale pomysł jest fajny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

moja 206 objedzie was wszystkich.
slinik 1.1 po moich ulepszeniach ma kolo 100 km.
życze wam powodzenia.

NIGDY WIĘCEJ WOJNY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

super ..GRATULUJE PANU tej bestii

Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

100 KM w pugu to naprawde powaga :D wzmocnij ramę i karoserie bo ci silnik odjedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

"moja 206 objedzie was wszystkich.
slinik 1.1 po moich ulepszeniach ma kolo 100 km.
życze wam powodzenia."
a skad wiesz ele ma koni??? z palca se to wyssales czy hamowales auto?? pewnie 2 magnetyzery co daja po 15koni i katalizator co daje 10 co??? hahaha smiech!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

1.1 ma okolo 55KM, jesli nawet taka przerobka bez turbo jest mozliwa to kosztuje tyle kasy ze lepiej sprzedac 1.1 a kase z przerobek doplacic do 206 RG (2.0)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

JA JAKI WYNIK???W W....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

no i co wy rozkminiacie moim chevrolet'em corvette 5.7 ktorego niedawno sciagnolem wessam wszystkich:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

mam 404 KM.....wiec moge sie z kims sprobowac...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

TEMAT JESTE TAKI:Jaki jest najszybszy samochod w Łomży do pojemnosci 1.6. jak mysliscie?

SINKI 1.6 A NIE 5,7.

ZARÓB NA PALIWO I WYJEDŹ TYM SMOKIEM . CZY JESZCZE SIE KLEPIE U MILISZKIEWICZA??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

"JA JAKI WYNIK???W W....?"
Loko, czas z dupy bo 14,6 Et+Rt a najlepszy moj to 14,25 ale 5 miejsce w finale mistrzostw Polski na 1/4 mili :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

"Autor: corvette (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17-09-06 21:40

mam 404 KM.....wiec moge sie z kims sprobowac...:)"
zawsze chetnie!!!! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

JA: czym jeździsz?

Głos Rozsądku




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Honda Civic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

to ze "smok" to prwda bo chla wache okrutnie ale jest czym przycisnac:) a ile ten twoj civic ma pod macho ?? ile koni ??? ze ty "zawsze chetnie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

a co to za roznica?? chcesz albo nie??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

no proste ze mozna sie ustawic tylko musze pod macho skonczyc , bo czekam na modul. wiec ile masz KM???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ja: zostaw jakiś namiar na siebie, najlepiej numer GG...

Głos Rozsądku




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

2921659



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

"JA": dowiem sie ile masz pod ta maska???? chyba troche przy malo bo wstydzisz sie przyznac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

a ty chyba sie boisz ze cie objade dlatego tak sie dopytujesz?? pasuje ci ta ustawka czy nie??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

to zrobilem ostatnio z 330xi
http://www.eefoof.com/video/4706



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Civic je de best-to nie jezdzi to lata :)

Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

no pasuje mi ustawka tylko czekam na modul az mi przysla.......ty chyba niewiesz co to jest "ponad 400KM" ze taki chetny jestes..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

CORVETTE--> MODUŁ BUHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Autor: corvette (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
ty chyba tez nie wiesz??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

"ja" : tzn..czego ja niewiem??? "loko" :ty nawet pewnie niewidziales takego auta na oczy a znachora udajesz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

przeczytaj sobie co napisales wyzej i poczytaj moje posty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

loko: jak bys niewiedzial co to jest "modul" to Ci mowie...to jest takie cos co steruje silnikiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ALE JA KOLEGO NIE SRAM OGNIEM TAK JAK TY. ...to jest takie cos co steruje silnikiem. NO TAK TAKIE COŚ BUHEHHEHEHEHEHHEHEH CORVETTE

TO KIEDY CIE MOŻNA BĘDZIE ZOBACZYC TĄ CORVETTĄ???

...mam 404 KM.....wiec moge sie z kims sprobowac...:)"

NIE MASZ , TYLKO MIAŁES BO JAK NARAZIE NIE MASZ BUHEHHEHEHEHE
WIĘC PRÓBUJ DALEJ ALE MYSLĘ ZE ZE ZJAZDU TAM JEST DUZA GÓRKA BUHEHEHHEHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

a ty kolego taki jestes rozgadany ...a masz wogule co kolwiek czy dojezdzasz PKS-em???.hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Tak jak wyżej kolego . Srasz ogniem. Bo mieć a jeździc to różnica.

...co kolwiek...Mam

Ale nic ciekawego. Skode .

Na dokładke służbową.

Tylko ze jest pewna różnica pomiedzy nami ja nie sram ogniem tak jak ty.

BUhhehhehehehehehe

To jak to jest z tym twoim samochodem kiedy wyjedzie z kanału???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

wyjade jak bedzie gotowa...jak tu mozna wrzucic fote??? to se zobaczysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

loko, moglbys sie zdecydowac w koncu kim jestes i czym jezdzisz zamiast sie wpier... do kazdego posta i zamet siac?
Nie czesto tu sie pojawiam ale pamietam nasza dyskusje na temat plac i lomzynskich dorobkiewiczow.
Wtedy byles ustawionym "bambrem" w mlodym wieku z wlasnym zajebiscie prosperujacym biznesem, ktory lata prawie funkiel nowka S-klasa.
Twierdziles, ze szkola nie jest ci do niczego potrzebna czemu w sumie dales wyraz w kolejnych wypowiedziach na tym forum.
Wspolczuje tylko, ze ten wlasny interes, S-ka itd to byly wczesnodzieciece mrzonki.
Czytajac twoje wypowiedzi zal bylby mi nawet sluzbowej Skody, ktora podobno powozisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

buhheheheeheh odezwij sie za następne pół roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Zapewne moduł nie przyjdzie , i bedziesz musial sprzedac auto i na 100 % bedziesz musial podziekowac ze jednak na kresce nie staniesz. Ale czas pokaze ( cos czuje ze modulu nie bedzie i ustawki tez hahahahah) .

A powiem ci Honda Civic Ja, nie odbiega od corvety,widzialem ich setki a nawet jezdzilem czyms podobnym w USA Pontiac FireBild 8 co mailo 500 KM,a nie tylko chodzi ile kto ma pod maska,a o to ile Nm i oczywiscie jaki kierowca.



Takze panowie czekamy na modul hihi i sie wszystko rozwiaze.

Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Ile aut typu- porsche,corvetty przegrywaja ze zwyklymi autami,oczywiscie dlubanymi na 1/4 mili. Wiec zamist pisac,kreska i po sprawie

Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

no oczewiscie ze duzo ma sie do rzeczy jaki kierowca, zgadzam sie z tym....ale co tak odrazu gadasz jak mnie nawet nieznasz.. A modul mi przyjdzie jeszcze w tym miechu , najpozniej za 2 tyg. bo idzie ze stanow. kto mi powie jak mozna tu wrzucic fotke?? bo niemam pojecja jak to zrobic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Znam takie auto nr rejestracyjny BL********

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Coś nie chce mi pisać BL********, czy mój comp zdurniał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

http://www.imageshack.us/index.php

Tu wstaw zdjęcia auta bez "modułu" ;) a otrzymasz link lub miniaturę, którą umieścisz

ignorant z ciebie konkretny, jeszcze się zdziwisz na światłach jak cię dajewo objedzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

http://img216.imageshack.us/my.php?image=corvetteqc5.jpg .....link do mojego auta...."bez modulu" ;););)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

skad ten link?? z jakiegos ogloszenia???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

a to link do mojego autka http://img200.imageshack.us/my.php?image=r3420gtr20black20front20left20.jpg bbuehehehe

Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

corvette ten moduł to jak tam dowieziesz z PL??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

VTEC: ale cie ponosi ....chyba przysnil ci sie ostatnio taki..heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ja bys nie trybil to byla aluzja do ciebie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

co ty ku*wa nie powiesz ....co glupszego od siebie szukasz?? trybil<<<hahahahahhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

co zazdrosc cie ku*wa zrzera ze ktos ma cos lepszego od Ciebie....he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

CORVETTE --> a co si się tak bajera wyostrzyła. To jak to jest z tą furą chłopie jest czy nie ma . Jedziesz do usa a ciągniesz części do fury??

wrzuć te foty swoje bo do usranej śmierci będziemy sie tak przebijac na słówka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

moze inaczej, konie konmi ale ile do setki i na 1/4 maja wspominane potworki, same konie to polowa sukcesu, jest jeszcze masa, przelozenia itp. a wypadkowa tego widoczna jest w osiagach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ten Corvette to dzieciak jakis, dal ***** fotki z garazu czyjegos z USA buahaha, on jezdzi ale konnno :P, jezeli chodzi ci o ta zazdrosc to duzo osob ma cos lepszego ode mnie i jakos tego nie przezywam zbyt mocno w przeciwienstwie do ciebie, ja dalem fotke real a ty jakies ***** wyciete z twojego snu, tak dla scislosci mam ponizej 6s do 100km/h a na wiosne bedzie lepiej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

pewnie ze to jakis fantasta heheeheh . Szkoda dyskusji z osobami co maja corvette w swoich snach i zero pojecia o tuningu mechanicznym i szybkich autach

Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

maxymalnie sie ********* i zgniłem ze smiechu jak to przeczytalem , jak ktoś jeżdzi autobanem to jest gorszym człowiekiem ????????????????????? od kiedy jest to miarą tego czym sie wozisz :] w wieku 18-20pare lat mało kogo stac na samochód , chyba ze zapieprza za granica co roku na wakacjach albo tatuś kupi . Niektórych tutaj to poniosło ostro z wyobraznią albo za duzo graja w NFS albo naogladali sie Szybkich i wściekłych :]

dalej sie stukacje , którego "niby" gablota jest szybsza ;] najpierw trzeba umieć panować i jeżdzić takim autem bo skończycie jak moi koledzy w piachu , czego nawet swoim najwiekszym wrogom nie życze...

pare linków , bez urazy -corvette- jeśli masz taka bryke to super ale nie szalej ]:-> <na marginesie jedna z najbardziej kultowych bryczek>


http://www.youtube.com/watch?v=QSONYXPCwSE

http://www.youtube.com/watch?v=1uue2HHqhN8

http://www.youtube.com/watch?v=kVHFgTlVdkE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?



http://www.autokrata.pl/ogien/154/dawid_vs_goliat/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

to mialo byc podsumowanie??? Vette jak sprowadzisz modul to odkop temat :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ty Ku*wa JA ma civica i udaje kur*a kierowce rajdowego .......i wiesz co matole niewiem czy wiesz ale jak sie sciaga auto to ma sie jeszcze stare blachy.....JAK TWIERDZISZ ZE CIE ZAZDROSC NIE ZRZERA TO NA HU* PISZESZ ZE JESTEM FANTASTO....NIE IWDZIALES TO NIE GADAJ BO CIE PONOSI PATRZE RAZEM Z TYM TWOIM KOLEZKO "VTEC"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ssij pacyno ******, cieciu ***** ze wsi, wyjedz i pokaz a pozniej sie madrzyj, zadnym ***** kierowca rajdowym nie jestem ale w conajmniej 6 eliminacjach Mistrzostw Polski startowałem do tego w ok 6 innych, jakie ty masz pajacu doswiadzcenie??? i pisac sie naucz wypaczencu!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

i jeszcze cos ci powiem, sram na to czym jezdzisz, dla mnie mozesz i nowym Astonem latac, ja jezdze tym na co mnie stac ale w przeciwienstwie do ciebie bajek nie pisze i z nikim sie scigac nie boje, bo mam czym buahhaha :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ja co oznacza ROTA na twoim samochodzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ja nie dawaj sie wciagac w prowokacje napinaczom. Dla mnie moze gosc jezdzic i 1000 konna bryczka, aby tylko umial ja obsluzyc umiejetnie. Mam 2litry pod maska nie mam 200 KM, ale umiem sie obslugiwac tym co mam. Bo miec i jezdzic, to nie to samo co - miec i umiec tym jezdzic. Pozdo i szacunek dla takich, jak "ja" i tym podobnych, pogarda dla napinaczy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

"Autor: bbbb (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20-09-06 19:13

ja co oznacza ROTA na twoim samochodzie?"


to jest moj sponsor, producent felg aluminiowych z USA :)


"Autor: SN4P (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20-09-06 20:16

ja nie dawaj sie wciagac w prowokacje napinaczom"

takich nigdy nie brakowało :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Wiem bo moj brat pracuje w fabryce opla. sprawdził to.

NIGDY WIĘCEJ WOJNY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

jak to sprawdzil???policzyl na kalkulatorze???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Sprawdzić można tylko na hamowni…



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

miklu0--- ... OKOŁO 100KM. TO JAK ON SPRWAWDZIŁ TE 100MUCY JAK JEST OKOŁO???? PEUGOT W FABRYCE OPLA BUHEHHEEHEH NASTEPNY MUNDRY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

cała ta dyskusja jest do bani. Poczekajmy az kolega corvette wyjedzie na drogę. Poza tym można poszperać i poszukać na necie jaki czas robi taka vette na ćwiartkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

i co nie ma tego modulu??? dlugo cos sie sle, zaraz pewnie bedzie ze statkiem i dlatego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

corvette: jesteś bajkopisarzem i zamknij juz jape, bo sie osmieszasz...
taka Corvette, ktora pokazales to prawdopodobnie LT-1 z wczesnych lat 90-tych i legitymuje się mocą 300 KM/5000 RPM oraz momentem 461 Nm/3600 RPM...

bardzo wątpliwe, żeby to było ZR-1... no ale w bajkach wszystko jest możliwe...

powiedz może jaki to jest silnik (bo 5.7 to mają wszystkie Corvette poza najnowszą 6.0l) :P

i tak ad. tematu: mam 1.6 106 KM niezagazowane zdrowe, ale i tak kazdy wie, ze najszybsze serie 1.6 to roznego rodzaju Hondy (od d16z1 zaczynajac na b16a2 konczac)... no chyba, ze ktos ma zaturbionego Seicento 1.2 itp. itd.

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

unomat: ta Lancia jest biała???

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ten corvette na pewno nie ma tego o czym pisze, bo jak mozna miec taka fure za tyle hajsu, i robic takie wiejskie bledy ortograficzne :D ? a moze ma corvette w skali 1:18.. ? ja tez taka mam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

I jak z tym wyscigiem? bedzie cos czy corvette jeszcze samochodu nie zrobil??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

ja mam 4,5 litra 325 kminfiniti fx45 wciska w siedzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

hehe Stany to nie Łomża...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

i modulu dalej nima :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

modulu nie ma bo i pewnie samochod nie istnieje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

heheh, czy modul doplynal??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

hehe juz myslalem ze temat modulu ;P umarl :)... pewnie dziadek mu przywiezie - tylko za nim dziadek dowiosluje swoja lodeczka, to troche zejdzie :)...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

moze vette sprzedane i jakis Viper sie klepie w garage :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

moze on sie pomylil i to nie byla vetta ale vento? volkswagen vento ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

trudno powiedziec, wiemy tylko ze na bank to cos nie mialo modulu i mial on dotrzec w paczce z usa!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

Trabant czyli FORD KARTON z silnikiem 1.6 turbo :D

www.level6.yoyo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

i jak modul?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najszybsze auto w Łomży?

pewnie nie ma jeszcze :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org