niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy w stokrotce na prusa..

..panie wiedzą do czego służą foliowe rękawiczki przy sprzedaży surowego mięsa i wędlin jednocześnie....? Chyba nie..! Problem jest o tyle poważny, że poprzez kontakt surowego mięsa z wędlinami, których przed spożyciem nie podajemy obróbce termicznej, można zarazić się np. salmonellą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w stokrotce na prusa..

Panie pewnie wiedza tylko nie bardzo im się chce. Poza tym jedna z pań ze stoiska mięsnego jest niesympatyczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w stokrotce na prusa..

a mi pani kasjerka do małej butelki wody proponowała reklamówkę oczywiście płatną :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w stokrotce na prusa..

Potwierdzam. Pani, nie zmieniając rękawiczek zapakowała mi kurczaka, a po chwili zważyła kabanosy. Zdecydowanie zwróciłam uwagę, że nie zmieniła rękawiczek, a przecież kabanosów nie umyję. Pani zrozumiała swój błąd i zważyła inne kabanosy, ale tamte wylądowały z powrotem w gablocie i pewnie ktoś je kupił.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w stokrotce na prusa..

zgadzam się jedna pani z długimi ciemnymi włosami jest bardzo niesympatyczna.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w stokrotce na prusa..

chyba wcześniej z tego co pamiętam pracowała w kauflandzie

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w stokrotce na prusa..

A tatara jadłeś ?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w stokrotce na prusa..

Zwracajmy na to uwagę - chodzi o nasze zdrowie. Podstawowe zasady higieny powinny być ponad wszystko! Sobie tak spożywki nie podadzą tylko nam \"głupim\"(?) klientom :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w stokrotce na prusa..

Przesadzacie wychuchańce



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w stokrotce na prusa..

Ale to chyba typowa rzecz. Kiedy pracowalem w bistro/barze, gdzie byly dosc wysokie standardy i nie mozliwoscia bylo zrobic cos bez rekawiczek. Teraz gdzie sie nie pojdzie to tych zasad sie nie przestrzega. Dlatego tez nie chodze na kebaby, bo ten widok, kiedy wszystko jest robione rekami (wczesniej kiedy pracownik bierze do rece pieniadze) to jakis dramat..

Cicho, cicho dzieci. To nie demony, nie diabły... Gorzej. To ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w stokrotce na prusa..

Trex do ręce pieniądze a skad mamy pewność że nie wyszedł właśnie z toalety i zamiast pieniędzy trzymał co innego bleee

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org