sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca w Łomży

Czy w łomży na prawdę nie ma pracy dla osób bez doświadczenia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Łomży

Z obserwacji mogę stwierdzić, że na tą chwilę coraz trudniej o pracownika.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Łomży

Na Sikorskiego w markecie u p. Wądołowskiej szukają już ponad pół roku. Jak chcesz pracować to znajdziesz. Blisko straży pożarnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Łomży

Praca to jest, tylko pracować się ludziom nie chce 😉

Patrz na swój talerz bo Ci go zabiorą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Łomży

Jeśli chodzi o nauczanie wczesnoszkolne. Znalazło by się coś ? Byłem urzędzie miasta, złożyłem podanie ale zdaje sobie sprawę jaka szansa jest. Myślałem też o założeniu punktu przedszkolnego ale czy ono w naszym mieście ma sens ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Łomży

Wystarczy wejść w ogłoszenia i pojawiają się co tydzień lub dwa te same ogłoszenia lub w pupie oferty staży praktycznie ci sami \"pracodawcy\" a kogo szukają ? nawet wróżbita Maciej tego nie wie ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Łomży

Takie z was pracusie lepiej siedziec na mamusi garnku i wyc do ksiezyca ,ze nie ma pracy .Smutne to ,ale prawdziwe nic wam nie pasuje (w jedwabnym gospodarz szuka pomocnika do noszenia jaj byczych na tacy jak ktos chetny- dobre zarobki )


Autor: Koteq06 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) gimbus jak to nie ma? szukaj pracy gdzie pisze pomocnik,asystent ,kelner zalezy czego szukasz i tam bedziesz zdobywal doswiadczenie za rok mozesz zostac majstrem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Łomży

Jak ktoś chce to pracę znajdzie. Aczkolwiek musi też patrzeć na realia, że na dzień dobry 3000 netto nie dostanie. Chyba, że ma zawód specjalistyczny, ale to wtedy i tak na dzień dobry zaczynasz z mniejszą stawką. w wielu magazynach, pakowalniach teraz będą ludzi potrzebować przed świętami. Tylko dobra odzież robocza lublin albo podobna i do pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Łomży

Gdzie ci pracodawcy? Prawdziwi tacy? Orly, sokoly, herosi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org