sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wielkie Śmietnisko

Wielcy rządziciele miasta jak możecie rządzić miastem,zapewne wydaje się wam że robicie to dobrze ale tak nie jest,chodzi mi głównie o śmieci a głównie o tę karę,tyle się nazbierało milionów,wszyscy mieszkańcy doświadczyli tego dopłacając do śmieci i patrząc w przyszłość napewno będzie podwyżka bo ktoś spłacić musi,moje pytanie brzmi,po co robić park JPII i wydawać kasę na inne inwestycje jak się ma długi???to tak jakby przeciętny mieszkaniec naszego miasta miałby zaciągnięte kredyty i zamiast je spłacać to wziąłby następny kredyt i kupiłby sobie nowy telewizor,popadłby w następny dług zamiast spłacić poprzedni,gdzie tu rozum,tak na dobrą sprawę powinniście oddać swoje premie jako spłatę długu,nieduża to kwota ale zawsze to coś i na koniec mam nadzieję że cbś i inne służby zajmą się tą sprawą,zawsze są też programy interwencyjne,wierzę w sprawiedliwość,ten kto jest czysty takim pozostanie a kto nieuczciwy tego mam nadzieję sumienie będzie dręczyło do końca życia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie Śmietnisko

Ja myślę ,że ta kara jest po to. aby była kasa do podziału na tak pilne inwestycje
jak park Janów Pawłow...Przecież z pustego tylko Chrystus naleje , a reszta musi
coś wymyślić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie Śmietnisko

my zaplacimy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie Śmietnisko

Trzeba pociagnac do odpowiedzialnosci cywilnej osoby ktore zarzadzały wysypiskiem i byłego prezydenta !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie Śmietnisko

Zgadzam się z przedmówcą, dodam, że nie tylko byłego prezia, ale szczególnie jego wic-ka trzeba pociągnąć za odpowiedzialność!!! - za Lidla też!!!! I za tą babcię, od której wyłudził działkę.

Ja bym jeszcze ich obydwu pociągnął za konsekwencje!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie Śmietnisko

jakiego lidla?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie Śmietnisko

Ten były za-ca prezia od sroki jest w tej nowej spółce , która wygrała przetarg na
odbiór śmieci i to chyba ta sama co to za jej kompost dowalili tę karę...
Robione jest coś wielkiego --PARK-- ludzie się starają robią co mogą , a te buce
tylko narzekają toć te parę groszy za śmieci to nic wielkiego ( sami nie zapłacą
wezmą z naszych) ale za to powstanie coś dla pokoleń... bo jeśli o to nie chodzi
to nie rozumiem dlaczego wszyscy się podkładają i chronią Arusia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie Śmietnisko

Decydenci zarabiają krocie bo niby ich praca to wielka odpowiedzialność.
Jaka odpowiedzialność?!
Przecież w tym kraju decydenci nie odpowiadają swoim majątkiem za straty spowodowane swoimi decyzjami.
To trwa od początku tzw. wolności. Tak wtedy komuchy z agentami ustalili i tak obowiązuje do dziś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie Śmietnisko



Wszyscy którzy mówią że ci co kradli i co kradną to złodzieje i ci co mówią że pieniądze wydane z polecenia sadowej na bruk w parku to marnotrawstwo mogą nie dostać rozgrzeszenia, a na dokładkę sadowa może na nas nałożyć ekskomunikę i oficjalnie możemy przestać przynależeć do przestępczej watykańskiej sekty pedofilii , pederastów i przestępców pospolitych

-Wam i sobie życzę wydalenia z w/w przestępczej watykańskiej sekty pedofilii pederastów i przestępców pospolitych

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org