środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ubezpieczenie OC

Witam mam pytanie moze ktos sie orientuje ile razy jeszcze w najblizszym czasie bedzie wzrastalo OC obecnie z 270zl na ponad 500zl prawie 100% a doszly mnie sluchy ze to dopiero poczatek firmy ubezpieczeniowe sa prywatne czym sa spowodowane te podwyzki czy PIS nalozyl jakis nowy podatek?w szybkim tempie wszystko drozeje czyzby dopadla nas akcja 500+?

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Odkąd sięgam pamięcią to co roku były jakieś podwyżki. Raz to, raz tamto drożało, niezależnie od tego kto rządził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

jaby drozalo co roku w tempie 100% to placilbym chyba teraz z 5 tys za oc ogarnij sie

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Zamiast skrobać babę trzeba było donosić bacha i teraz byś miał na OC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

ja tam twoich bajstrukow kalik chowal nie bede

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Jak nie masz na OC to weź kredyt i zmień prace.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Zawrzyj pysk pokim dobry.... jazgocze jak ta suka

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

No to sprzedaj samochód i kup se rower :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Najpierw wujek google ;):

https://www.mfind.pl/akademia/raporty-i-analizy/6-powodow-wzrostu-cen-oc-w-2016/

+ wszelkiej maści kalkulatory OC

Miłej lektury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Hee... \"przestańcie być biedni\" - dobry tekst :)

Wszyscy trąbią, że i tak stosunkowo nie jesteśmy mocno opodatkowani - ale nikt nie bierze pod uwagę tego, że jesteśmy na zupełnie innym poziomie rozwoju niż bogate kraje zachodu. Jesteśmy na poziomie rozwoju Szwecji w latach 60 i powinniśmy mieć takie podatki jak oni wtedy. Natomiast już teraz widać, że dokręcanie śruby podatkowej przynosi efekt odwrotny od zamierzonego. Podatek bankowy przyczynił się do wymiernego wzrostu kosztów usług bankowych. Po przykład odsyłam chociażby tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

pełowcy pisiory zrobiom z Polski to co zrobil konowicz - nie bedzie niczego !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Nie no, aż tak źle to chyba nie będzie. Ale podwyżki są bolesne. Jednak z tego co słyszałem to one i tak musiałyby mieć miejsce bo firmy leciały na granicy opłacalności z OC i po prostu nie wytrzymały.
Warto szukać różnych ofert OC, każdemu wylicza inaczej, mi w PZU przez rok ubezpieczenie OC skoczyło o 250 zł, nie ma tragedii bo znajomi płacą po 400 zł więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Według mnie jednym z najtańszych po tych podwyżkach jest ubezpieczenie w MTU (Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe)
http://e-m2m.pl/583c2cacc1819
Sama mam takie od wielu lat i jestem zadowolona. :D
Myślę, że jest godne rozważenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Ja polecam się ubezpieczyć w PZU, tam moje ubezpieczenie komunikacyjne jest o prawie 50% tańsze niż w drugim TU (chyba Link4 pokazał rankomat)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Też mam akurat ubezpieczenie OC w PZU. W przypadku wypadku wszystko idzie naprawdę sprawnie, w tym nie mam nic im do zarzucenia. Choć nie wiem czy to był najlepszy wybór, ale zły nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org