sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Jutro Ogólnopolski strajk kobiet przeciw wprowadzaniu ustaw niezgodnych z Konstytucją Polski i zagrażających życiu i zdrowiu kobiet, oraz ich ustawowej wolności

a tutaj cisza....
w Łomży cisza...

nie ma kobiet....


czy może ktoś coś zaplanował i nie idzie do pracy?

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Po kim jak po kim, ale po tobie Inez nigdy bym się nie spodziewałą że chcesz wziąć udział w tm góvnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Rozumiem, że Ty wolisz, jak ktoś zadecyduje za Ciebie i za Twojego partnera.
Ja gdybym była w sytuacji życie moje, lub nienarodzonego dziecka to chciałabym samodzielnie podjąć decyzję wraz z partnerem uwzględniając ewentualne konsekwencje np. o czy partner poradzi sobie sam z dziećmi itd.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Nowa młoda sufrażystka. Będzie walczyć o prawa lalek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

A co ma wspólnego dziecko z downem z tym, że kobiety trafiają na patoligię ciąży z zagrożeniem i swojego życia i ciąży?

Dziecko z dawnem to pikuś w porównaniu z tym jakie piekło wyrządzi ta ustawa zwykłym kobietom, rodzinom i dotknie facetow jak najbardziej. Oby dotkeła tych co tak zapiekle chcą ją wprowadzić.

Widzicie problem tylko w 10% przypadkach niby tych feministek co to sobie idą i usuwają ciążę jak lakier z paznokci. Wyskrobują sobie dziecko i uśmiechnięte, bez powikłań wracają do domu. Bzdura!!! Życie wyjątkowo już ukarało kobietę, która jest zmuszona poddać się aborcji.
Decyzja o usunięciu to zawsze jest dramat, dla kobiety, dla jej rodziny, dla jej już narodzonych dzieci. Mało tego ustawa spowoduje, że kobiety które poronią będą z automatu zgłaszane przez lekarzy szpitali do prokuratury. I to kobieta będzie musiałą udowodnić, że do poronienia się nie przyczyniła. Proste?? Nie sądzę. Nie winne kobiety będa trafiały do więzienia, a ich już narodzone dzieci, które są kochane do domów adopcyjnych.

Trzeba się nauczyć liczyć i myśleć nie tylko o swoich wzniosłych ideałach, ale o wszystkich ludziach. Życie zarodka nie jest równe życiu dorosłej kobiety, której śmierć przyniesie cierpienie nie tylko jej ale jej rodzinie, czyli wielu osobom.
jedno nie równa się wiele.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

u mnie w pracy 6 kobiet z 15 pracujących wzięło wolne :) więc byłam zaskoczona pozytywnie że nie jestem sama.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

o 12:00 pod ratuszem ma być pikieta , były info. na mylomza.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Inez zawsze uważałam Cię za inteligętną kobietę i swiadomą tego co mówisz. A ty jak wszystkie te idiotki powielasz ich kłamstwa. Proszę Cię zapoznaj się z Ustawą , bądź swiadoma tego co mówisz i piszesz.

Znam takie świadome które usuwały ciążę bo już miały jedno dziecko, a drugie to byłoby dla nich za duże obciążenie.

Jaki prokurator ?

Jakie dzieci do jakich domów adopcyjnych ?

Ustawa jest ogólnie dostepna i wszystkiego można się z niej dowiedzeć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

je99 .Czyli że 9 jest mądrych i świadomych .

A 6 łyka jak pelikany bzdury aborcjonistów .

Gratuluję tej dziewiątce inteligencji !!

A te 6 ? No cóż ubolewać tylko pozostaje nad ich ograniczonym rozumem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

do kośćioła lepiej idż lub się za swój wrak pomodlij...najlepiej niech cierpią dzieci ot cały pis chce robić jak zawsze dobrze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

O ciebie śledziowy oszołomie na Barszczewskiej ostatnio pytali koledzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Misia oczywiście, że projekt tej ustawy czytałam.
A Ty umiesz czytać między wierszami? Umiesz przewidywać?

Wydaje mi się, ze gdybyś umiała to miałabyś taki sam pogląd na tą ustawę jak ja.
Poczytaj sobie i pooglądaj dokumenty z krajów w których wprowadzono całkowity zakaz aborcji. Zobacz ile dobra ona tam przyniosła: kobietom w patologii ciąży, kobietom zgwałconym, dzieciom w ciąży.

Używanie głowy nie boli. Rozwijanie wyobraźni też nie.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

sło
abo coś tę ustawę przeczytałąś skoro nie dowiedziałaś się z niej że w przypadku patologi ciąży będziesz miała prawo zadecydować o tym ćzy chcesz rodzić czy nnie .

Za gwałt na kobiecie powinien karę ponosic gwalciciel, i to adekwatną do czynu a nie symboliczne 3 lata więzienia.
Poza tym, skoro macie żyć po gwałcie w pohańbieniu , zbrukane, zbeszczeszczone i zmaltretowane, to może warto pomyśleć o samobójstwie ale dopiero po urodzeniu dziecka ?

A co do dzieci w ciązy, to od tego chyba są rodzice żeby je ustrzec , a nie żadna ustawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

A wracając do gwałtu , na Ziemiach odzyskanych 85% kobiet zostało zgwałcone przez pijane ruskie żołdactwo , żadna z matek, które urodziły dzieci z gwałtu, nie żałuje tego że je urodziły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

A wiec 3.10 o g.9.00 przed ratuszem zobaczymy ile przyglupkow tak siebie nienawidzi, ze gotowe sa zatrzec wszelki slad po sobie na wieki wiekow. Zycie pisze rozne scenariusze - i chociaz w innych krajacj na zachodzie jest dozwolona aborcja, to zobacz ze te ktore rodza tez rodza chore dzieci, rowniez sa zgwalcowe, rowniez rodza w zagrozeniu swojego zycia. Moze tego nie wiesz czarna inez - ale kiedy w komunistycznej Polsce byla dozwolona aborcja - to w krajach unijnych byl zakaz aborcji. Poczytaj sobie troche o tym. Nie badz taka glupio ,,śfiatofa,, . Zwolenniczki aborcji to osoby , ktore cierpia na bycie bogami , wieszczami, jasnowidzami. Przed kalekim dzieckiem nikt ni ucieknie. Ty tez.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

ty Misia uważaj żeby ciebie wytłuku nie zgwałcił jakiś czarny w kośćiele lub na ulicy pod blokiem...śmieciu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Ludzie tu nie chodzi o samą aborcję. Ustawa \"antyaborcyjna\" to dużo szerszy temat- zakłada całkowity zakaz badań prenatalnych, lekarz nie będzie mógł zrobić zwykłego badania usg kobiecie w ciąży, nie mówiąc o operacjach . Nie wiem czy jesteście świadomi, że aktualnie wykonywane są bardzo zaawansowane operacje na płodach w łonie matki dzięki czemu mimo wielu bardzo poważnych chorób rodzą się zdrowe dzieci. Kolejna sprawa naturalne poronienie- dotyczy ok 20- nawet 30% wszystkich ciąż (wady genetyczne, niewłaściwe zagnieżdżenia zarodka, ciąża pozamaciczna)- czy wyobrażacie sobie przesłuchania po każdym poronieniu? Ja nie!

OK, jeżeli ktoś jest całkowitym przeciwnikiem aborcji nie musi tego robić ale dlaczego zakazuje tego innym.

Chcę żyć w państwie gdzie będę czuć się bezpieczna, gdzie będę miała zapewnioną opiekę medyczną. Dlaczego mimo rozwoju i postępu technologicznego mentalnie wracamy do średniowiecza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Gdzie będziesz mogła powiedzieć lekarzowi, ot tak sobie :

Skrobiemy panie doktorze ,bo już jedno dziecko mam a drugiego niechcę !!

Skrobiemy panie doktorze, bo najpierw mieszkanie i samochód muszę kupić, a utrzymanie dziecka kosztuje !!

Skrobiemy panie doktorze bo musiałabym niańkę do dziecka wynająć, a nie stać mnie na to !!

itd itp .

Powodów do skorbania jest dużo a do urodzenia dziecka tylko kilka.


O takie państwo wam chodzi, a nie o życie dziecka czy też matki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Twister robi zakupy ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

NIEPRAWDA!!!

Czarny protest nie walczy o aborcję na życzenia, o aborcję na każdym rogu. Walczy o zwykłą godność kobiet, o możliwość decydowania o życiu swoim i swoich rodzin. Walczy o badania prenatalne.

Aktualna ustawa została wprowadzona 25 lat temu, nie ma w niej zapisu o \"skrobance na życzenia\". Mówi o skrajnych przypadkach- gwałt, choroby i wady genetyczne płodu. We wszystkim ważny jest złoty środek, nie popadajmy w skrajność. Dlaczego nie może zostać tak jak jest, to jest podstawowe minimum godności dla kobiet?

Po co mają się rodzić dzieci z wadami, które po kliku dniach i taka umrą w straszliwych męczarniach? Nawet nie wyobrażasz sobie jakie to obciążenie psychiczne dla kobiet, ich rodzin to dramat wielu ludzi.

Rodzić bo rodzić mimo wszytko? Są rodziny, które posiadają kilka dzieci, kobieta ma narażać własne życie aby urodzić mimo wszytko kolejne dziecko i osierocić pozostałe. Czy kilkudniowy noworodek sam zadba o siebie i swoje rodzeństwo? To cofniecie się o co najmniej 100 lat przy takim rozwoju medycyny, wiedzy i technologii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Misia nie przeginaj:)proszę cię nie mam ochoty ci ubliżać ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

musicie zrozumiec ze lomza to wiocha zabita dechami ciemnota i zascianek
w usa lomza to syninim czeska z grajewa

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

I tak będziesz decydować czy chcesz rodzić czy nie, ot i cała filozofia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Właśnie widziałem na mieście te wasze plakaty . Zerwałem pięć waszych ogłoszeń i umieściłem je w bardziej godnym miejscu , okolicznym koszu .
Ciekawe kto płacił za druk , za rozwieszanie , taśmę klejącą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Właśnie widziałem na mieście te wasze plakaty . Zerwałem pięć waszych ogłoszeń i umieściłem je w bardziej godnym miejscu , okolicznym koszu .
Ciekawe kto płacił za druk , za rozwieszanie , taśmę klejącą . Robię to samo z ogłoszeniami o chwilówkach .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Nie cofajmy Polski do średniowiecza. Dotychczasowe obowiązujące prawo jest wypracowanym kompromisem . Dlaczego rządzącym tak bardzo to przeszkadza ??? Dlaczego państwo nie bierze się za normalną edukację seksualną tylko straszy eutanazją czy aborcją dostępną \"na każdym rogu \" ? Dla wszystkich oburzonych poniedziałkową akcją - przypomnijcie sobie , co dyktator Causescu wyprawiał w Rumunii . Macie ochotę na powtórkę ?

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Durne \"Państwo\" i durne ludzie....
A jak byle menel i ham zgwałci wasze córki to też musi urodzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

POlski nie trzeba cofać ona już cofnięta .......średniowiecze..ciemnota także już za póżno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

O której jutro protest? O 9 czy o 12 ?

Misia2 to stara fanatyczka religijna,pisowska świnia, robi laskę biskupom. Twister1212 wyręczyłam Cię, nie ma za co :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Karla twoja inteligencja bije po oczach, jednak idź protestuj bo takie kobiety jak ty rzeczywiście rodzić nie powinny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

De. Nie nazywaj gimnazjalistek kobietami. Prawda Karla?

Przcież to smarkate piwniczne cichodajki.;)

Czyli jutro na Starym Rynku kto będzie na czarno ?


Te które już nie mogą, i te które jeszcze nie mogą ;)


A tym czasem żegnam, bo mam ochote na świadome przyjemnośći z mężem :)


I to nie w piwnicy , lecz normalnie po ludzku;) Bez obaw że zajdę w ciążę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Jak czytam wypociny Karli czy Twistera to jednak jestem za aborcją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Misia2 miło, że nam o tym mówisz, czekamy na relację wideo :)
Panowie, ta sprawa dotyczy głównie kobiet i jutrzejszego protestu, więc nie wiem co wy tu robicie? Macie jak zwykle za dużo do powiedzenia.

Pozdrawiam ciepło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Karla ty chyba rzeczywiście masz tyle lat że jeszcze ciąża ci nie grozi i myślisz że dzieci w kapuście się znajduje...Panów to nie dotyczy? To wy zwolenniczki aborcji obojniakami jesteście i same się zapładniacie bez nasienia od panów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Dotyczy!!
Po to właśnie głosowałem na PIS żeby to ukrócił. Nie może być tak że w cywilizowanym kraju można było zabijać ludzi.
Mało tego można było to robić za moje pieniądze.
Nie uważam się za katolika żeby było jasne ale życie jest święte i nie wolno go odbierać. Nie ważne czy jest to jedna komórka czy dorosły człowiek
Dziecko można oddać w szpitalu albo w oknie życia.
Jak się lubi bzykanko to nieraz trzeba ponieść za to odpowiedzialność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

odpowiedzialność za bzykanko - taa, jak zwykle z perspektywy samca, tylko niewiasta ma ponosić odpowiedzialność

i gdzie tak znakomicie uczą biologii, że jedna komórka=człowiek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Naucz się czytać ze zrozumieniem to po pierwsze.
Odpowiedzialność ponoszą obie strony to po drugie.
A po trzecie nie trzeba chodzić na religie żeby stwierdzić że zapłodniona komórka ludzka to już jest życie
Życia ludzkiego nie wolno odbierać nie ważne jakie ono jest.
I naprawdę nie trzeba słuchać księdza chodzić na religie i kończyć studiów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

to mogę 500+ na tę komórkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Z twoich wypowiedzi to 500+ chyba na ciebie państwo daje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Myślę że ustawa w kształcie jaki obowiązywał do tej pory była właściwym rozwiązaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Chociaż jestem osobą niewierzącą, nie ubliżę tu nikomu. Głównie dlatego, ze bardzo wam współczuję totalnego niezrozumienia tematu ustawy antyaborcyjnej i wybaczam wam to.
Oczywiście, że nie pójdę jutro pod ratusz w tym katolickim, zaściankowym mieście, bo skłonni jesteście ukamieniować później.
A ja kocham moje życie i nikt nie ma prawa mnie zmusić, abym poświęcała swoje życie dla czyjegoś życia. Ja mogę dać te życie w prezencie, ale nie z przymusu. I o to cała ta walka. Nie o aborcję, czy jej brak, ale o godność kobiety, którą chce się sprowadzić do inkubatora na ludzkie płody. Jeśli kobieta jest zmuszona donosić, to nie ma tu mowy o planowaniu rodziny, o macierzyństwie, o miłości. Zamiast tego w wielu przypadkach będzie strach, gniew i poczucie bezsilności.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

W tym kraju jest całkowity zakaz przymuszania kogokolwiek do oddawania krwi, tkanek, osocza i narządów, które RATUJĄ ŻYCIE LUDZIOM NARODZONYM.
Przeszczep narządów tj, nerka, płuco (od osoby żywej) jest możliwy jedynie dla członka rodziny, a osoba która zdecyduje się to zrobić jest otoczona opieką lekarzy i psychologa i ma prawo w każdej chwili się rozmyślić. TAK - rozmyślić z podarowania życia bliskiej osobie. Każdy ma prawo do decydowania o swoim ciele, swoich narządach, swojej krwi, swoim życiu.

Tymczasem ustawą antyaborcyjną chce się w tym kraju (jak w nielicznych na tym świecie) zmusić kobiety, aby przez 9 miesięcy były WOREM - INKUBATOREM na żywe płody, bez względu na jej wolę, stan zdrowia fizycznego i psychicznego.
Będzie musiała donosić i urodzić, a kiedy urodzi nikt nie będzie mógł jej zmusić, aby oddała dla tegoż dziecka choćby kroplę krwi (zabrania prawo zmuszania do oddawania krwi) Czyż to nie PARADOKS?

Można będzie zmusić kobiety do oddania swojego ciała na potrzeby bycia inkubatorem, aby RATOWAĆ ŻYCIE NIENARODZONEGO, ale kiedy już urodzi nie będzie można jej zmusić aby zrobiła cokolwiek do RATOWANIA ŻYCIA NARODZONEGO. CZY WY TO ROZUMIECIE??!!! TEN ABSURD.

Ja nie jestem za aborcją! Ja uważam , że zarówno ci którzy stworzyli projekt tej ustawy, jak też ci którzy go popierają muszą strasznie nienawidzić kobiet.
Tyle w tym temacie.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Dla tych które wierzą w kłamstwa aborcjonistów .



1. Płód nie jest człowiekiem

Zwolennicy aborcji przedstawiają tę tezę jako obiektywną prawdę, tymczasem współczesna nauka mówi coś zgoła odmiennego i stoi w zgodzie ze stanowiskiem Kościoła katolickiego. O człowieku mówimy od momentu połączenia się męskich i żeńskich komórek rozrodczych. Człowiekiem jest więc zygota, co potwierdza chociażby prof. Andrzej Paszewski, genetyk z Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN.

2. Mężczyźni nie mogą wypowiadać się na temat aborcji

Upowszechniając takie tezy lewicowcy de facto twierdzą, że „płeć brzydka” to obywatele gorszego sortu. Panowie mogą debatować o podatkach, polityce zagranicznej i ustawie medialnej, ale o ciąży już nie. Dlaczego? Ciężko orzec. Wszak około 50 proc. kobiet w stanie błogosławionym nosi pod swoim sercem mężczyznę, a każde dziecko ma ojca – również mężczyznę.

3. Moje ciało, moja sprawa

Feministki twierdzą, że rozwijające się w łonie kobiety nowe życie jest częścią ciała kobiety. Nie zważają tym samym na fakt, że dziecko ma odmienne od matki DNA, własny układ nerwowy czy kończyny. Dziecko to nie migdałki, czy wyrostek robaczkowy, które faktycznie są „ciałem i sprawą” kobiety.

4. Zakaz aborcji zwiększy ilość gwałtów

Możemy usłyszeć, że antyaborcyjna inicjatywa to prezent dla gwałcicieli. Zgodnie z pokrętną logiką feministek, kobiety zgwałcone będą obawiały się zgłaszać fakt przestępstwa, bo „będą zmuszone do urodzenia dziecka”, gdyby się okazało, że doszło do poczęcia. Tymczasem może być dokładnie na odwrót – nowy projekt ustawy opracowanej przez Instytut Odro Iuris zapewnia kobietom, które w wyniku gwałtu zaszły w ciążę, kompleksową opiekę. Może się więc okazać, że procent kobiet zgłaszających to przestępstwo wzrośnie, a nie zmaleje. Argument, który feministki umieściły na swoich sztandarach, dotyczy zjawiska zupełnie marginalnego. Zgodnie z oficjalnymi statystykami, w roku 2015 wykonano w Polsce jedną aborcję w przypadku ciąży poczętej w wyniku tzw. czynu zabronionego. A przecież definicja owego czynu nie obejmuje wyłącznie gwałtów, ale również kazirodztwa i współżycia nieletnich. Załgane feministki ukrywają fakt, że aborcja jest traumatycznym przeżyciem dla kobiety, w wypadku gwałtu potwornie już doświadczonej przez los. Lewicowe aktywistki w odpowiedzi na cierpienie proponują kolejne bolesne doświadczenie, kolejny gwałt na kobiecej duszy, psychice i wrażliwości. Proponują kobiecie współudział w zbrodni pozbawienia życia najbardziej niewinnej istoty, jaką jest dziecko, choćby nawet poczęte było w najmniej godnych warunkach.

5. Obrońcy życia chcą zamykać w więzieniach za poronienie

To olbrzymie kłamstwo jest wynikiem nie tylko złej woli, ale i nieumiejętności czytania ze zrozumieniem (a może nawet nie przeczytania w ogóle projektu „Stop Aborcji”). Poronienie będące wynikiem fatalnego wypadku, nieszczęśliwego zdarzenia lub choroby nie będzie i nie może być karane. Nikt z obrońców życia nawet o czymś takim nie pomyślał. Powtarzana jak mantra teza ma zdyskredytowanie inicjatorów prawnego zakazania aborcyjnej rzezi i sprowadzenie racji pro-liferów do absurdu.

6. Zakaz aborcji uderza w kobiety

To aborcja uderza w kobiety. I to w te jeszcze nienarodzone! Najwięcej aborcji dokonuje się właśnie na dziewczynkach. Jaskrawym przykładem tego są Chiny, gdzie w wyniku komunistycznej polityki jednego dziecka rodzice pragną mieć wyłącznie syna. Córka oznacza tam aborcję. Z tego też powodu dziesiątki milionów Chińczyków nigdy nie założą rodziny. Tak się kończą lewicowe eksperymenty społeczne!

7. Kobiety będą zmuszane do umierania

Projekt obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Stop Aborcji” ma na celu obronę życia. Każdego. Także i matki. Wobec kobiet noszących pod swym sercem nowe życie, w razie wyższej konieczności zostaną – w myśl zapisów projektu – podjęte wszelkie działania medyczne. Nawet obarczone ryzykiem utraty dziecka. Mając do wyboru ratowanie matki i dziecka, należy ratować matkę, gdyż jej życie jest gwarantem życia dziecka. Aborcja nie jest jednak ratowaniem, a mordowaniem. Celowe zamordowanie dziecka nie jest nigdy potrzebne, by ratować jego matkę. To nie tezy publicystyczne, a stanowisko lekarzy-sygnatariuszy Deklaracji Dublińskiej. Naukowcy zauważają ponadto, że kraje zezwalające na aborcję odnotowują radykalnie wyższy współczynnik śmierci matek, niż kraje zakazujące rzezi (nawet jeśli ogólnie mają niższy poziom opieki medycznej).

8. Aborcja to postęp, zakazują jej tylko kraje trzeciego świata

Życie lepiej niż Polska chronią – przynajmniej teoretycznie – kraje Afryki czy Ameryki Południowej, ale w tym gronie są nie tylko Peru, Egipt, czy Madagaskar, ale również kraje rozwinięte pod względem gospodarczym. Zakaz aborcji obowiązuje m.in. w Chile i na Malcie, a aborcja ze względów eugenicznych, która doprowadza do rzezi chorych dzieci, jest nielegalna w bogatej Japonii, Argentynie, San Marino, Irlandii i w Lichtensteinie. Alpejskie księstwo karze za zabicie dziecka poczętego.

9. Zakaz aborcji uniemożliwi badania prenatalne

Badanie prenatalne, jak każda usługa świadczona w służbie zdrowia, ma przyczyniać się do poprawy zdrowia i ratowania życia. W tym wypadku chodzi o wykrycie chorób dziecka jeszcze w łonie matki i podjęcie leczenia jak najszybciej to możliwe. Aborcyjna rzeź chorych dzieci, będąca konsekwencją moralnego upadku społeczeństwa i złego prawa, powinna zostać natychmiast zakończona. Wtedy badanie prenatalne przestanie kojarzyć się ze zbrodnią (do której bywa ono wykorzystywane), a zacznie być stosowane w celu ratowania zdrowia i życia.

10. Aborcja wyzwala kobiety z męskiej dominacji

Co za bzdura! Współczesne feministki chyba nigdy nie słyszały o sufrażystkach. Aktywistki walczące o prawa kobiet na przełomie XIX i XX wieku (a więc w okresie, gdy rola kobiet była pośledniejsza) sprzeciwiały się aborcji, gdyż uznawały ją właśnie za przejaw dominacji mężczyzn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

@Misia2
bardzo ładne ctrl+C / ctrl+V
Niestety, od razu widać, gdy próbujesz tworzyć samodzielnie, a kiedy copy/paste z gotowców - w końcu coś z użyciem składni j. polskiego.
I ten piękny zestaw \"argumentów\" z tysiącem lepiej lub gorzej ukrytych inwektyw w typie \"załgane feministki\" czy \"aborcyjna rzeź\". Do jeszcze nazwa autora projektu wewnątrz wklejki - musicie się, towarzyszko, jeszcze poduczyć, jak się robi w propagandzie. Albo przynajmniej się przelogować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

A JA PÓJDĘ NA STARY RYNEK DZIŚ O 12!!! BĘDĘ WALCZYĆ O SWOJE PRAWO I WOLNOŚĆ KOBIET!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

nawte tv podzielona : W PnŚ teraz luz, swoboda a w DDTWN prowadzący na czarno i goście też.. pfff.. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Nowa moda : PIEPR.ZYĆ SIĘ Z KIM POPADNIE A PÓŹNIEJ MIEĆ NAJNORMALNIEJSZE W ŚWIECIE PRAWO DO USUNIĘCIA..Do tego to zmierza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Beata Z. z Hipolitowa, i matka Madzi, też popierały aborcję.

Tylko że nie były takie cwane jak inne aborcjonistki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

abp Paetz był bardziej cwany. wybrał chłopców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Swoją droga dlaczego by zmuszać kobiety do odżywiania dziecka i użyczania swojego ciała tych, które tego nie chcą, tylko przez 9 miesięcy. Zmuśmy je jeszcze przez kolejne 3 do 6 miesięcy niech wykarmią. Szkoda mleka, które i tak będą musiały odciągnąć ;)

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Wydaje mi się, że nie każdy rozumie, jaki jest cel protestu, nie chodzi o poparcie dla aborcji na życzenie, tego w naszym kraju nigdy nie było, kobiety chcą mieć prawo do przerwania ciąży w trzech przypadkach, tak jak było to do tej pory możliwe - w przypadku ciaży po gwałcie, gdy ciąża zagraża życiu matki, gdy dziecko ma wady genetyczne, które nie pozwolą mu przeżyć poza łonem matki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Pięknie anaa
My walczymy o to aby kaczyzm nie zniszczył tego kraju,
aby prawa były jednakowe dla wszystkich.

Nie może być tak, że gwałciciel dostaje 2 lata w zawieszeniu, a kobieta, która usunie dziecko z gwałtu 3 lata do odsiadki. Bo po co wtedy w ogóle karać gwałciciela. Może nagrodę dać?

Chcemy aby ten kraj pozostał normalny

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Życzę Wam wszystkim, kobietom i mężczyznom popierającym postulowane zmiany, byście Wy (wasze żony/kobiety) nigdy nie poroniły - bo staniecie się przestępczyniami (Art. 152. § 1. Kto powoduje śmierć dziecka poczętego, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.). Będziecie cierpiały po stracie dziecka, a prokurator będzie Was przesłuchiwał, czy nie poroniłyście celowo, będzie prowadzone dochodzenie i przesłuchiwanie całej rodziny i znajomych, a wy będziecie cierpiały dodatkowo.
Jeśli poronicie mimo pomocy lekarskiej, ratującego Wasze życie i być może dziecka... zgodnie z § 4. lekarz nie popełnia przestępstwa, ale Wy, nawet jeśli śmierć dziecka nie było spowodowana przez Was umyślnie, jedynie nie będziecie podlegały karze, ale będziecie uznane za osoby które popełniły czyn zabroniony - § 6. Będziecie przestępczyniami!


\"Art. 115. § 24. Dzieckiem poczętym jest człowiek w prenatalnym okresie rozwoju, od chwili połączenia się żeńskiej i męskiej komórki rozrodczej.\"
Życzę Wam, żeby nie trafiła wam się ciąża w której zapłodniona komórka jajowa będzie się rozwijała w zaśniad groniasty. Nie będziecie mogli usunąć tego rakowego rozrostu bo zgodnie z ustawą to jest czlowiek - dziecko poczęte, a jesli usuniecie to będziecie przestępcami.

Życzę Wam, by wasza ciąża która z poczatku rozwijała się normalnie nie okazała się w 10tygodniu korpusikiem bez główki i rączek, życzę Wam by później miało kręgosłup i kości czaszki, życzę Wam zdrowych dzieci... bo albo będziecie nosić ciążę z ciałkiem skazanym na śmierć i po narodzinach nie będziecie mogli na nie patrzeć z przerażenia, albo staniecie się przestępcami szukając wbrew prawu alternatywnych rozwiązań wcześniej.

Nigdy nie zakładajcie, że negatywne warianty Was nie dotyczą, szczególnie jeśli tworzycie prawo dla wszystkich!

---


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Brawo!!!Co.To.Jest.Tradycja!!!Brawo!!!!
A ja od siebie dodam:życzę tym wszystkim,którzy tak zaciekle chcą nowej,\"lepszej\" zmiany i zaostrzenia tej ustawy,aby spędzili dwa,trzy dni ,a najlepiej tydzień na oddziale neurologii dziecięcej,porozmawiali z matkami ,które -nie fizycznie,ale psychicznie ledwo dają sobie rade,są same ze swoimi obawami i lękami,bo nikt nie może,a wielu nie chce im pomoc,a przyjaciele,często właśnie tacy jak wy \"wszystko lepiej wiedzący\" dawno się ulotnili.........,może wtedy nauczylibyście się pokory i szacunku dla drugiego czlowieka i jego decyzji!!

No tak,ale najlepiej mądrzyć się na temat,który was nie dotyczy.......jeszcze,bo kto wie co może przynieść życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Ale ich naszło dziś na rynku!!!! Dwadzieścia sztuki. Z czego trzy czwarte z demencją starczą.tyle to w każdym kościele jest wieczorem w dzień powszedni i przy -30 stopniach mrozu.

A nie łatwiej jest powiązać jajniki niż zabijać dzieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Brawo!!!! pabloz4 brawo!
A ja jeszcze dodam od siebie ze oprócz podwiązywania jajnikow można się w ogóle wykastrować. Moze to jest skuteczniejsze i bez morderstw na niewinnych..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

@pabloz4
proponujesz rozwiązanie nielegalne w chwili obecnej w PL
chłopaki mogą sobie legalnie zrobić wazektomię, a dziewczyny - im jak zwykle nic nie wolno w PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Klara dzięki jesteś super:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

No właśnie.. Żadna z was nie miałaby dzis glosu gdyby ktos wczesniej nie dalby wam prawa do życia..

A kazda manifestacja jest lepsza niż pobyt w szkole czy w pracy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

A moze Lepiej dostęp do bezpłatnej sterylizacji ?
Brawo!!! futer nie noszą bo biedne zwierzaczki cierpia, ale własne dzieci chętnie wyskrobia. Co się ludzie z Wami dzieje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

A co chcesz od chłopów? Czy oni protestowali? Prywatnie ginekolog podwiąze i nielegalnie. nie chcesz dzieci to się nie gzij. A jak masz chłopa debila to se zaklej superglu albo kropelką. W drugą nie zajdziesz. I tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

protestowało ogólem jakies 30 tyś a kobiet jest 6 mln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Jak matka może chcieć zabić własne dziecko jakiekolwiek by ono nie bylo...?
\"...Czuję (…), że dziś największym zagrożeniem dla pokoju jest aborcja, ponieważ to wojna bezpośrednia, to zabójstwo, mord dokonany rękami matki. A my czytamy w Piśmie, bo Bóg mówi bardzo wyraźnie: Nawet gdyby matka mogła zapomnieć o swym dziecku, Ja o tobie nie zapomnę. Oto na moich dłoniach cię wyrysowałem (Iz 49, 15-16). (…) nienarodzone dziecko spoczywa w dłoni Boga (…)....\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Od 23 lat w Polsce mamy kompromis w sprawie aborcji. Obowiązujące przepisy nie są oczywiście doskonałe ale są akceptowane przez większość społeczeństwa.

I wielka szkoda, że nie prowadzi się normalnej dyskusji nad obowiązującym prawem w tej kwestii. Być może wtedy możliwa by była jego zmiana, w zakresie akceptowalnym przez ludzi.

Ale do głosu jak zawsze dochodzą albo religijni fanatycy albo feministki. Obie grupy stanowią margines społeczeństwa w Polsce ale są głośne i jak widać zamieszanie robią ogromne. Szkoda tylko, że z ich działalności nie ma pożytku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

@pabloz4
Pewnie jednak życie jest znacząco bardziej skomplikowane niż prosta recepta \"nie chcesz to nie masz\"
radzenie, by coś sobie kobieta zalepiła jest znowu lekceważeniem kobiet - tak jak fakt, że wg polskiego prawa sztuczne wywołanie bezpłodności u mężczyzn jest legalne, a u kobiet nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

dyskusja z wami jest jałowa.popadacie z jednej skrajności w inna.widzicie tylko to co wam chodzi po głowie i tego się uczepiliście:aborcja na życzenie.
a tak naprawdę chodzi tylko o to by kobiety w pewnych sytuacjach miały prawo wyboru ,tak jak było do tej pory.owszem ,jest garstka kobiet,które opacznie rozumieją pojecie \"pewne sytuacje\",reszta chciałaby po prostu mieć wybór.
nie każda kobieta ma tyle siły,by donosić i urodzić dziecko z gwałtu,bądź tez dziecko mocno chore.nie każda ma wsparcie w bliskich.zostają same,same ze swoimi myślami,ze swoim cierpieniem....
Mówicie-niech urodzi i odda do domu dziecka.Bożeeee,czy wy kiedykolwiek widzieliście dzieci z domu dziecka???nie każde niemowlę ma szanse na nowa kochającą rodzinę,zdrowe niemowlęta maja szanse,a co z tymi chorymi????czy widzieliście kiedyś dziecko ,które buja się do przodu i do tyłu,które tak pragnie ciepła i czułości,ze przestaje jeść??Nawet ostatnio w tv pokazywali 13-letniego chłopca z Ukrainy,niestety bardzo chorego,którego nikt nie chciał wziąć z domu dziecka,cierpiącego na chorobę sierocą i tak chudego,że ledwo go uratowali ,bo przestał jeść.
powiecie pewnie:a co nas obchodzi jakieś tam dziecko z Ukrainy?!
właśnie,większość z was ma gdzieś te kobiety i te dzieci!!!nie pomagacie,nie chcecie aby wasze zdrowe dziecko przyjaźniło się z tym upośledzonym,nie uczycie swoich zdrowych dzieci szacunku do tych chorych ,słabszych,mniej mądrych,biednych dzieci,nie adoptujecie takiego chorego dziecka,nie chcecie być wolontariuszami w domach dziecka.

macie to wszystko gdzieś,ale decydować za kobiety chcecie,zabronić im prawa do podjęcia decyzji tez chcecie.
nazywacie je egoistkami,a sami lepsi nie jesteście!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Zapytam Was ze zwykłej ciekawoci moje drogie kobietki tak dzielnie walczące o prawo do waszych ci..k;)

Gdzie żeście kobiety były, gdy do Europy wpuszczano masowo ludzi, dla których kobieta jest własnością mężczyzny? – na manifestacjach, za ich wpuszczaniem szerokim strumieniem, również do Polski!

Gdzie żeście kobiety były, gdy za zachodnią granicą doszło do masowych molestowań i gwałtów, a niemieckie media to wyciszały? – na manifestacjach, o braku wolności słowa w Polsce!

Gdzie żeście kobiety były, gdy wasza rodaczka z Łodzi siedziała w areszcie za to, że skutecznie obroniła się przed gwałcicielem? Nie udało mi się znaleźć żadnej informacji o wiecu poparcia, albo chociaż zrzutce na adwokata.

Gdzie żeście kobiety były, gdy jako obronę przed gwałcicielami „postępowcy” na Zachodzie proponowali nie gaz, paralizator czy spluwę, ale „poszczanie się” w ubrania? Ludzie, których takie fotki śmieszą, mogą zobaczyć efekty na Twitterze….

Gdzie żeście kobiety były, gdy matkom zabierano możliwość WYBORU, kiedy poślą swoje dziecko do szkoły? Zapewne na swoich melinach, bo chociaż pomysł wspierało wiele środowisk, to jakoś feministek tam nie było.

Gdzie żeście kobiety były, gdy w Polsce wskaźnik ściągalności alimentów spadł do 13%?. Na Kongresie Kobiet, z Mateuszem Kijowskim, który swoim dzieciakom zalegał wówczas tylko skromne 80 tysięcy złotych, co nie przeszkadzało mu lecieć do USA na „wykład we Freedom House i spotkanie z Obamą”, których oczywiście nie było, bo istniały tylko w chorej świadomości KODomitów.

Gdzie kobiety jesteście, gdy w podatkach zabiera się Wam i Waszym bliskim połowę pensji, przez co ułożenie sobie życia (nieważne czy samemu, czy z kimś) robi się trudne? Z PARTIĄ RAZEM, ABY ZABIERALI WAM JESZCZE WIĘCEJ.

Gdzie kobiety jesteście, gdy pojawia się inicjatywa chcąca poszerzenia definicji obrony koniecznej, abyście mogły gwałcicielowi wybić z głowy jego zapędy ostatecznie i raz na zawsze bez ryzyka siedzenia w pierdlu, a w razie bezskuteczności aby mógł zostać wyeliminowany ze środowiska w świetle prawa? Z AMNESTY INTERNATIONAL, BO KARA ŚMIERCI TO „BARBARZYŃSTWO”.

Popierałem strajk poniedziałkowy z jednej przyczyny – sporo osób w tym dniu ujawniło się jako ameby umysłowe, przez co myślący pracodawcy będą mieli szansę na zrobienie dobrego przeglądu kadr. Ja przynajmniej widząc babkę – egoistkę, w dodatku (sądząc po niektórych treściach z protestów) mającą problemy z czytaniem ze zrozumieniem i łatwą do zmanipulowania, unikałbym powierzania takiej osobie odpowiedzialniejszych zadań niż zaniesienie listu na pocztę. Czego i drogim pracodawcom życzę!


Żadna z Was mi nie odpowie , bo w dvpie byłyśćie i góvno widziałyśćie .

Jak barany za bacą, tak wy idziecie za człwiekiem który na własne dzieci zalega około 100 000pln alimentów . I WY WALCZYCIE O PRAWA KOBIET ???

hahahahahaha uśmiałam się setnie z waszej walki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Ja ci odpowiem, chociaż w dvpie nie byłam i góvna nie widziałam , bo nigdy nie miałam wątpliwej przyjemności spotkać się z tobą twarzą w twarz. WKLEJANIE CUDZYCH TEKSTÓW nie świadczy o niebywałym potencjale intelektualnym.Zanim rozliczysz uczestniczki czarnego protestu, z tego co robiły w wymienionych przez ciebie sytuacjach, najpierw opowiedz, co ty zrobiłaś. Napisz w punktach, łatwiej będzie skorygować, czy twoja aktywność nie kończy się na forumowym hejcie.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

No niestety nie kończy się na forumowym hejcie , wbrew temu co myślisz .

Długo musiała bym wymieniać te punkty , więc myślę, że tobie będzie prościej odpowiedzieć na przynajmniej jeden z powyższych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

do pabloz4 : protestowało wczoraj zdaniem policji, około 98 000 osób . Warszawa, to jedno z miejsc. Rzecz nie w matematyce, a skali. Zaskoczyło to rządzących. Nikt ich nie zwoził jak na marsze PISu, czy PO.
Lepiej było nie ruszać.
Teraz wszyscy na tym stracą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Nie misiu, ty zaczęłaś, ty pierwsza musisz mieć szansę udowodnić swoją prospołeczną aktywność zanim zaczniesz rozliczać i obrażać innych. Jeśli jest tego dużo, zaczekam. Jestem cierpliwa.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Fobos to co napisałeś o 19:51 przywróciło mi wiare że są w okolicy Łomży ludzie \"rozumni\" jak ja Cię lubie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

Autor: Misia2 (---.113.introlan.pl) Data: 02-10-16 14:56

Inez zawsze uważałam Cię za\" inteligętną\" kobietę
----------------------------------
Misia2 może czas się poduczyć podstaw... i potem dopiero cośtam...

Sorry za złośliwość ale po prostu wku...ia mnie już nieuctwo tych co głośno kwaczą



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

I co buraki?? :))))))))

TAM TADAM TAM TAM, TAM TAM....

Episkopat i PIS i każdy inny mądry liczyć umie...
że liczy się dobro ogółu, a nie jednej grupy społecznej, a dla nich jescze liczy się WŁADZA i pieniądze. Bo inaczej po co robili by z siebie hipokrytów? No chyba nie za darmo :>



i tyle w temacie

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolski strajk kobiet 3.10.2016

wszystkim paniom gratuluję. warto było zmoknąć

a krycha pe chyba nie zdaje sobie sprawy, że właśnie przyznała się do zdrady swojego państwa na rzecz przedstawicieli Watykanu; nie sądzę, by KK był szczególnie szczęśliwy z powyższego prostolinijnego oświadczenia, ale czego się po kryśce spodziewać?

pisiory właśnie przetwarzają właśnie klęskę i próbują wmówić -przynajmniej swojemu elektoratowi- że to znów wina po... po prawie roku sprawowania samodzielnych rządów. sporo dzisiejszych komentarzy, choćby na fb, wskazuje jednak, że to jest moment, w którym spory procent suwerena przejrzał na oczy. ale tak kończą wszyscy populiści-najgorszy jest wkurzony swój elektorat, a nie przeciwnicy od początku; teraz czekamy na wkurzonych górników, którym pis też sporo obiecał.

aha, na pewno zaraz wpadnie jakaś pisowska ameba, by przy użyciu wielce wyrafinowanego środka w postaci ctrl-C/V udowodnić, że to wina tuska, kodu, dżenderów i pederastów :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org