niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
problem z ubikacjach dla obywateli w urzędach publicznych

Zauważyłem istotny problem w urzędach publicznych w Lomzy. Otoz zarowno w UM jak i w Starostwie nie bylo papieru toaletowego w ubikacjach przeznaczonych dla zwykłych obywateli. Natomiast obywatele lepsi czyli urzędasy chodza sie załatwiać do toalet tylko dla nich dostępnych i trzymanych pod kluczem gdzie wszelkiego rodzaju fantazji jak papier toaletowy czy mydło nie brakuje.
Przypomina to czasy z okresu komuny gdzie istniały sklepy dla nas w ktorych nic niebylo oraz sklepy dla elit w ktorych bylo wszystko (za żółtymi firankami).
Przypominam ze osobami odpowiedzialnymi za organizacje pracy oraz funkcjonowanie urzedów jest odpowiednio Prezydent Miasta oraz Starosta. W opisanym przykładzie nie wypelniaja wiec swoich obowiązków i nalezy o tym pamietać w czasie najbliższych wyborow lub tez zastanowić sie nad referendum w sprawie ich odwołania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z ubikacjach dla obywateli w urzędach publicznych

Chyba to olewają ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z ubikacjach dla obywateli w urzędach publicznych

Trzeba było pójść do Pana Prezydenta i poprosić o papier ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z ubikacjach dla obywateli w urzędach publicznych

Tak, poszedłem do Pana Prezydenta i ten dał mi Gazete Wyborcza abym sobie podtarl nia dupę co tez szybko uczyniłem z uśmiechem na twarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z ubikacjach dla obywateli w urzędach publicznych

Trzeba było wysrać się w domu zamiast po urzędach latać i kible osrywać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org