wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niepolecani fachowcy od remontów

Witam jeżeli ktoś przechodził remont i miał do czynienia z takimi pseudo fachowcami to proszę o podanie ich w tym temacie dla przestrogi innych.
(...) człowiek bez honoru podnosi cenę w dniu rozpoczęcia pracy nie przyjeżdża i zostawia ludzi bez uprzedzenia. Człowiek zaklamany i nieslowny jednym słowem naciągacz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niepolecani fachowcy od remontów

Jak Ci nie pasuje to podaj go do sądu a za takie słowa można mieć kłopoty. Sporządź umowę, wyszczególnij zakres robót i cenę. Wybieraj ludzi z polecenia, wtedy nie będzie problemów. Przestańmy traktować forum jako miejsce gdzie obraża się ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niepolecani fachowcy od remontów

Dlaczego obraża? Napisał to ku przestrodze dla innych, za co dziekujemy.Nie obraził tylko napisał własne zdanie na temat tego człowieka. Żyjemy w wolnym kraju i nikt nie zabroni nikomu się wypowiadać.Postaw się w sytuacji tego czlowieka-remont to ciężka i dluga sprawa-a ktoś go jeszcze oszukał i zostawił z tym wszystkim !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niepolecani fachowcy od remontów

Postaw kemping pod sądem i strajkuj,napisz petycję do prezydenta o niedobrym wykonawcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niepolecani fachowcy od remontów

Ten portal ma słaby zasięg, proponuję sytuacje z wszystkimi oszustami i naciągaczami budowlanymi i nie tylko, którzy uważają że umowa ustna to nie umowa opisywać na fejsie to dopiero ma siłę rażenia. Swoją drogą te nazwisko już mi się jakoś źle kojarzy z inną osobą, która centymetr po centymetrze przekopywała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niepolecani fachowcy od remontów

Jeżeli podpisał umowę to sprawę skierować do sądu. Jeżeli nie bo np. nie dogadaliście się do ceny to raczej pan (...) powinien skierować sprawę do sądu...
P.S. Znając życie to pan chciał solidnie i tanio a to raczej rzadko idzie w parze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niepolecani fachowcy od remontów

Do \"specu\" i wszystkich \"bohaterów\" przed monitorami. Tak dla przypomnienia że nikt nie jest anonimowy:

\"Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku. \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niepolecani fachowcy od remontów

Najgorszy fachowiec w Łomży firma Prze Art. Partacz jakich mało! Zdecydowanie nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niepolecani fachowcy od remontów

Ty Sowa 54322 pocałuj mnie w cztery litery. Jeśli Cię obraziłem pozwij mnie do sądu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niepolecani fachowcy od remontów

oj, bohater
Autor: filytek (---.20-2.cable.virginm.net)
czy?
Autor: *specu* (---.183.14.139.pronet.static.t-mobile.pl)

---- dupku podaj namiary , to cię pozwą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niepolecani fachowcy od remontów

Ja niestety miałem nieprzyjemność trafić na takiego fachowca. Remontował mi łazienkę. Wszystko miało być ok, okazało się jednak,ze typ totalnie nie znał sie na tym co robi Straciliśmy kasę bo musieliśmy dokupić sporo płytek, które takie tanie nie były. Ostatecznie znaleźliśmy innego specjalistę, który znał się już na tym co robił. Nie polecę jednak bo poleciał pracować za granicą...
Mogę jednak skierowac na stronę, dzieki której go znalazłem;
http://kb.pl/firmy-budowlane/wojewodztwo/podlaskie/
Na stronie jest katalog firm remontowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niepolecani fachowcy od remontów

U mojej kuzynki z Krakowa suche tynki robił pewien \"pan z polecenia\" administracji. Ile się z nim namęczyła, to jej. Pan nie chciał robić gładzi za drzwiami, bo \"nie widać\", sufit wykończyć było za ciężko, w końcu pracę w połowie zostawił. Koszmar. Na szczęście kuzynka znalazła w krótkim czasie tych fachowców od suchych tynków, którzy jej wszystko ładnie ogarnęli.

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org