czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zajęcia prywatne dla dzieci wakacje

hej, może ktoś orientuje się gdzie można zapisać dziecko (5lat) na jakieś zajęcia w czasie wakacji? czy plastyczne czy taneczne angielski prosze piszcie co tu w Łomży mamy i gdzie warto dziecko zapisać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajęcia prywatne dla dzieci wakacje

Dzieckiem trzeba się samemu zająć a nie myśleć o pozbyciu się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajęcia prywatne dla dzieci wakacje

Dziecku należy też umożliwić wszechstronny rozwój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajęcia prywatne dla dzieci wakacje

Angielski bedzie w Linguo, na ul. Piłsudskiego kolo herbaciarni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajęcia prywatne dla dzieci wakacje

ok nie znasz mnie wiec nie sugeruj ze nie zajmuje sie wlasnym dzieckiem i chce sie go pozbyc. chce tylko umozliwic mu wiekszy rozwoj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajęcia prywatne dla dzieci wakacje

ja uważam, że to bardzo dobry sposób na wypełnienie czasu dziecku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajęcia prywatne dla dzieci wakacje

Ogólnie rzecz biorąc zgadzam się z autorem drugiej odpowiedzi. Dzieckiem trzeba zająć się samemu, ale to nie oznacza, że nie możemy go zabrać na jakieś specjalne zajęcia, atrakcje czy wydarzenia kulturowe. Ostatnio znalazłem taki serwis: Pozytywka.com - to wyszukiwarka wydarzeń, która w mojej ocenie jest nieoceniona przy poszukiwaniu jakichś miejsc, imprez czy atrakcji dla dzieci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajęcia prywatne dla dzieci wakacje

Dzieci pewnie nie są zadowolone, spędzając wakacje w taki sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajęcia prywatne dla dzieci wakacje

Z dzieckiem fajny sposób można również ćwiczyć w domu. W grę wchodzą różne zabawy. Można zadbać też o jego rozwój poprzez zabawę i skupić się na pomocach dydaktycznych, takich jak te https://juniora.pl/nauka-czytania-c-12.html Jeśli mamy do wszystkiego odpowiednie podejście, to na pewno sobie poradzimy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org