piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Makijaż permanentny

Witam. Poszukuję kogoś kto robi makijaż permanentny, dokładnie chodzi mi o brwi. Czy ktoś robił sobie w Łomży i może godnie kogoś polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

Na pewno nie polecam salonu Cosmeo - pani zepsuła mi kreski. Poprawiałam je u P. Agnieszki Szmit i żałuję, że od razu do niej nie poszłam - pełen profesjonalizm, a efekt bardzo zadowalający także jak nie chcesz mieć zrobionej fuszerki to zgłoś się do P. Agnieszki. PS. A brwi robi naprawdę piękne. Obejrzyj sobie jej profil na facebooku tam jest dużo zdjęć akurat właśnie z brwiami. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

Dziękuję bardzo za informacje ;)
A jak mogę znaleźć Panią Agnieszkę ? To jakiś salon czy zdjęcia ma na swoim prywatnym profilu ?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

Tak to jest salon kosmetyczno fryzjerski na ul. Mazowieckiej. Szmit Studio. Dziewczyna jest naprawdę profesjonalna. Możesz do niej iść i podpowie Ci nawet jeśli ostatecznie nie zdecydujesz się na zabieg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

Oj ja rowniez polecam P. Agnieszkie ona robi cuda z brwiami jest do tego dokladna. Pisze to bo sama korzystalam z uslug P. Agnieszki, robilam wlasnie brwi u tej Pani . Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

Na fb faktycznie super, a ja chciałam jechać do B-stoku, wa-wy a mamy w łomży takie cudo :) Też myślę o makijażu permamentnym brwi.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

ale na fb jest napisane że salon jest na krótkiej. To na mazowieckiej czy na krótkiej? o tą samą osobę i usługi pytam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

jaka cena? Cennika na stronie nie widzę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

wisnia daj linka ocenie to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

Cena uzalezniona jest od metody jaka beda robione brwi najdrozsza jest wloskowa koszt 1000 zl ale jak trafi Pani do P. Agnieszki to ona napewno zaproponuje dla Pani najlepsze rozwiazanie i metode odpowiednia dla Pani ja np. Mam bardzo zadkie brwi i metoda wloskowa byla najlepszym rozwiazaniem bo brwi wygladaja naturalnie bo kazdy wlosek byl malowany . Pani Agnieszka ma salon na mazowieckiej ale wiem ze na krotkiej ma bodajze salon sukien slubnych moze dlategi podana jest ta ulica. Takze polecam usluga sprawdzona na wlasnej osobie, Pani Agnieszka pelny profesjonalizm a naprawde przy moich brwiach miala co robic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

Dziękuję wam kobietki za opinie ;)
A czy do P. Agnieszki duzo wcześniej trzeba się umawiać ?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

Jak to musi boleć:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

Ja się dopiero szkolę w tym kierunku ale znalażłam super miejsce , mianowicie Akademię Nouveau Contour. Polecam, wspaniałe trenerki, praca na najlepszych urządzeniach, produktach. Ucza nas wielu autorskich technik. Zadowolona jestm bardzo z wyboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

Makijaż permanentny wygląda źle u wielu kobiet. Ja tak przynajmniej myślę!
_________________________________
Praca magisterska i licencjacka - cennik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

Każda dziewczyna, która dała się skusić na makijaż permanentny brwi (oczywiście dotyczy tych pań, które znam osobiście) wygląda, mówiąc delikatnie, bardzo niekorzystnie. Wcześniej - piękne dziewczyny, subtelne, z klasą, eleganckie, a po tym zabiegu wyglądają, jakby wybierały się pod koszary nęcić rekrutów. Zdecydowanie nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż permanentny

dzień dobry polecam makijaż permanetny
tel. 661 968 840

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org