sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZEGAREK -SOLARIUM NA POLOWEJ

Zwracam się do Pani, która w sobotę znalazła zegarek na stojącej 5. Jeżeli zdecyduje się Pani mi go oddać zapłacę 100 złotych w ramach znaleznego.
Proszę o kontakt 511948886

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK -SOLARIUM NA POLOWEJ

a tam pani nie chodzi sprzątać po opalaniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK -SOLARIUM NA POLOWEJ

dwa lata temu tez na Polowej moja koleżanka zostawiła łańcuszek wróciła po 20 minutach nikt nie korzystał z łóżka po niej a łańcuszka nie było. najdroższe jej opalanie w życiu.

***************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK -SOLARIUM NA POLOWEJ

trzeba pamiętać o swoich pozostawianych drobiazgach. przy \"recepcji\" wisi kartka ,że za pozostawione rzeczy nie odpowiadają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK -SOLARIUM NA POLOWEJ

może i nie odpowiadają ale niesmak pozostaje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK -SOLARIUM NA POLOWEJ

Może i w wielu miejscach wiszą takie kartki ale może czas najwyższy zmienić mentalność i zamiast tego wywieszać inne o treści znaleziono....Ja kiedyś zgubiłem portfel w którym były pieniądze i dokumenty.Że pieniądze do mnie nie wróciły to mało istotne ale nikt mi dokumentów nie odesłał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK -SOLARIUM NA POLOWEJ

Ewis 511 Może na Spotted Łomża spróbuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK -SOLARIUM NA POLOWEJ

Ja zawsze trzy razy się obejrzę przed wyjściem czy wszystko swoje wzięłam..Teraz obejrze się podwójnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZEGAREK -SOLARIUM NA POLOWEJ

Trzeba pamietac o swoich rzeczach i sprawdzać czy się wszystko wzięło nawet trzy razy. Zegarka już raczej nie odzyskasz :( Może pomyśl o nowym? Widziałam ostatnio świetne zegarki męskie adriatica w sklepie E-Watches.pl w bardzo dobrych cenach. Z tego co wiem mają też damskie. Może akurat znajdziesz tam coś dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org