niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dojazd do Niemiec

Mam do Was pytanie związane z dojazdem do Niemiec, za jakiś czas będę musiała tam jeździć nawet kilka razy w miesiącu, dlatego zależałoby mi na jakimś tanim sposobie dojazdów tam i powrotów. Z Wrocławia znalazłam coś takiego co prawda mam rodzinę we Wrocławiu, więc mogłabym tam dojechać, przenocować i dalej przesiadać się na bus, jednak jeśli znacie jakieś podobne sposoby dojazdu z Łomży, to chętnie się dowiem, bo moje wyjazdy będę trwały pewnie około roku, więc dobrze mieć różne opcje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dojazd do Niemiec

Przewoznik z lomzy 691862366

ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dojazd do Niemiec

Autokar ecolines z ostrowii mazowieckiej za 100 zł do Berlina ja tak jeździłem i polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dojazd do Niemiec

Zobacz sobie tutaj na bilety www.autokary24.pl/polska/niemcy/]http://www.autokary24.pl/polska/niemcy/ wyszuka Ci wszystkie połączenie , ceny itp. I możesz to online zamówić. Ja tak zamawiam zawsze bilety bo to jest bardzo wygodne.

Zycie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dojazd do Niemiec

Reklama na reklamie i reklamą pogania... moderator by się przydał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dojazd do Niemiec

Do Niemiec chcesz jeździć ???
A nie boisz się, że zrobią z ciebie mydło? Albo abażur?
Pytam poważnie,

zobacz:

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/202035,ipn-potwierdza-nazisci-robili-mydlo-z-ludzi.html

\"Śledczy IPN potwierdzili też, że zakład Spannera produkował różne przedmioty z ludzkiej skóry. np. abażury i portmonetki.\"

Więc uważaj!

Pojedź se lepiej na Litwę, czy to Grecji.
Ale NIE do Niemiec !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dojazd do Niemiec

A co w Grecji wytwarzają?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org