sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
majówka 2016

Jakie są wasze pomysły na ciekawe wyjazdy na majówkę wraz z dziećmi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2016

najlepsza i udana majówka to zostawić dzieci u dziadków i wybrać się ze znajomymi na piknik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2016

fajnie ale jak się nie ma dziadków a chce się spędzić właśnie ten czas z rodziną bo w ciągu tygodnia tego czasu brakuje. jakie są Wasze propozycje może macie jakieś miejsca już sprawdzone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2016

polecam magiczne ogrody Trzcianki koło Janowca ok,250km a po drodze Kazimierz Wielki rownież JuraPark Bałtów 300km lub Trojanów Farma iluzji 220km POLECAM DZIECIAKI NA PEWNO WRÓCĄ ZADOWOLONE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2016

Jeżeli lubisz wodę to proponuję nasze piękne Mazury i jakiś rejs. Super przygoda dla całej rodzinki.

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2016

Ja też koniecznie Mikołajki , Ryn, Giżycko i cała masa innych pięknych miejscowości gdzie sa piękne hotele , pensjonaty i porty jachtowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2016

I atmosfera wśród żeglarzy... Niepowtarzalna i ludzie nie tuzinkowi.Tam się na prawdę odpoczywa.

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2016

Marzy mi się jakaś fajna, ciekawa podróż. Taka niecodzienna :) nigdy nie byłam w Dubaju, a od pewnego czasu czytam wszystko co związane z nim, przeglądam przewodniki itd. Nabrałam chęci na zwiedzenie tego miejsca. Szukałam już nawet jakiś ofert, biura podróży odpadają - nie ufam im :) ale powiedzcie co uważacie o tym http://www.promocjelotnicze.com.pl/623-zl-za-loty-w-dwie-strony-budapeszt-dubaj-liniami-wizzair-pod-koniec-maja-i-w-czerwcu.html tanio jest, po drodze Budapeszt więc to też jest plus, dwa kraje na majówkę? nie wiem warto, czy lepiej szukać dalej? Pomóżcie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2016

Nie ma to jednak jak majówka w kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2016

Ja z zona i dzieciakami jedziemy do osrodka agroturystycznego na majowke ma mnadzieje ze im sie spodoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2016

W tym roku na majowy mieliśmy jechać do Pragi. Kiedy szukaliśmy na Travelplanet wyjazdów to wyszło, że taniej mamy Turcję na tydzień z all, z podgrzewanymi basenami. W dodatku pogoda idealna, plaża piaszczysta... Morze było jeszcze chłodne, ale w podgrzewanych basenach można było siedzieć i siedzieć. Zrobiliśmy jedną wycieczkę na Kapadocję - było super. A Pragę zrobimy innym razem, na własną rękę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org