niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
odzież ciążowa

Czy w Łomży jest sklep z odzieżą ciążową?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

Wlasnie tez chcialam oto zapytac ale widze zero odzewu ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

Szukałam, pytałam i nie znalazłam takiego sklepu w Łomży. Pojechałam do Białegostoku, ale jak zobaczyłam ceny, za kawałek szmaty, który ponoszę 3miesiące ro ręce mi opadły... W związku z tym zamówiłam kilka rzeczy na allegro, w sklepie kupiłam spodnie dresowe i tyle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

Kiedys byl na przykoszarowej bodajze ale jak teraz sama poszukuje to nie widze takich sklepow ;/ no niestety przewaznie to nie sa tanie rzeczy ale fajnie byloby cos miec;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

niestety w łomży nie ma... w Ostrołęce jest kilka, na rynku w Nowogrodzie jest czasami stoisko i jest nna nim ciążowa odzież w sensownych cenach. aaa może i w łomży na rynku? chyba tak, nie dam gwarancji. I w ciucholandach często można spotkać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

Po co sklep ciazowy....wystarczy kilka getrow i tuniki na zmiane, w sklepie ciazowym kiecki po 100 zl? Szkoda pieniedzy,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

Lotta, nie każda ciężarna idzie na zwolnienie lekarskie, że może pozwolić sobie na chodzenie w getrach. Niektóre wykonują taką pracę, że akurat muszą ubierać się właśnie w te sukienki po 100 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

Poszukaj sobie ciuchów Torelle - nie wiesz czy są też w normalnych sklepach, chociaż... ich nie ma w okolicy. Ja zamawiałam przez internet. Nie mają babcinych, brzydkich ciuchów, tylko coś, co robi naprawdę wizualnie bardzo pozytywne wrażenie. Ale to też kwestia gustu ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

A to mają gdzieś Torelle stacjonarnie sprzedawane? Pewnie tam gdzie mają swoją siedzibę coś funkcjonuje, ale nie słyszałam, żeby istniała jakaś sieć Torelle. Tzn. nie widzialam takiego sklepu w żadnej galerii handkowej czy tam na pasażach w marketach. Coś takiego istnieje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

Nic wiem - ja zamawiałam z netu, ale pewnie gdzieś tam stacjonarnie można gdzieś kupić. U mnie w okolicy raczej na pewno nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

Najlepiej kupować w sieci. Zwłaszcza używane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

Kuzynka już jakiś czas temu urodziła i powoli wraca do zwykłych ubrań. Czytała ostatnio o jeansowym total looku na domodi i na pewno kupi sobie parę tego typu ubrań:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

radzę poszukać w ogłoszeniach kobietki sprzedają po sobie więc można fajne ciuszki kupić za parę groszy sama tak robiłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież ciążowa

Powiem Ci z własnego doświadczenia, że nie ma co wydawać kasy na odzież ciążową! Chyba, że używaną! Lepiej potem zainwestować w odzież do karmienia, jeśli oczywiście zamierzasz. Ciężko od razu zrzucić kilogramy po ciąży, mimo, że próbuje z produktami VIVIO, więc nie czuje się komfortowo w ciuchach sprzed ciąży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org