środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Potrzebne dla niemowlaka

Jestem w trudnej sytuacji finansowej i potrzebuje wszystkiego dla niemowlaka. Butelki, pampersy, przewijak itp. Jeśli komuś zbywa to z chęcią PRZYJME bo się przyda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

butelki? na początek karmienie piersią jest za darmo... po co dodatkowo ładować sie w koszta. a o przewijaku pisała pani że juz posiada, więc jak to jest?... swoją drogą mam trójkę dzieci i nie używałam przewijaka wcale bo na łóżku było znacznie wygodniej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Nie każda kobieta może karmić piersią wiec taki komentarz jest nie na miejscu, tym bardziej, że często nie mogą karmić piersią kobiety, które bardzo by tego chciały. Trochę taktu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Ja również nie używałam przewijaka, butelkę miałam jedną i to było wystarczające, poza tym butelkę można kupić za kilka groszy, nie powinno się podawać dziecku używanej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Witam, czy chce moze Pani mleko nan 1. Jesli tak, to prosze napisac jak sie z Pania skontaktowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

witam, poprosze Pani e-mail

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Moj mail: m.kozlowska83@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

iwa-na@wp.pl to jest adres meilowy do założycielki wątku znaleziony w innym poście podany przez nią samą.

Proszę jeszcze napisać kiedy rozwiązanie i czy będzie chłopiec czy dziewczynka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

A czy ktoś ma na zbyciu sukienki ciążowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Proszę pisac na maila iwa-na@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

A czy ma Pani w czym kąpać niemowlaka? Mam na pozbyciu kilka rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Wanienke mam.a co jeszcze by pani miała? Napisze pani na maila iwa-na@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org