wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stolarz do schodów

Witam. Poszukuję dobrego, sprawdzonego stolarza, do obłożenia drewnem betonowych schodów i zrobienia poręczy. Może ktoś się orientuje jakie to są koszty? Czy stolarze liczą sobie od stopnia, czy biorą od całości. Jeśli koś korzystał z czyichś usług proszę o podzielenie się opinią. Z góry dziękuje za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do schodów

Walkuski z konarzyc . 15 stopni z zabiegiem około 7 500 . Polecam

RIDE OR DIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do schodów

Równierz polecam Wałkuskiego z Konarzyc,wlasnie jestem po montażu schodów samonosnych,jedna rzecz zostala do skaczenia,jeśli zostanie skaczona jak nalezy to wszystko na 6,tak jak sie umawialiśmy tak Pan Wałkuski wszystko wykonal jestem zachwycona końcowym efektem.Schody zamontowane nawet przed czasem na jaki sie umawialiśmy.Materiał na schody naprawdę dobrej jakości,chcielismy material z sekami ale niestety nie bylo z czego nawet wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do schodów

697685852 schody Pan Damian



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do schodów

pat115, to jaki jest poziom tego skaczenia? Niby o schodach, a znowu polityka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do schodów

zakład stolarski czaplicki -robi schody nawet z egzotycznych gatunków drewna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do schodów

Schody Choroszcz w necie znajdziesz namiar mi też robił z drzewa część ciemną z egzotycznego, które ja sam przez net kupiłem o połowę taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do schodów

Jakim konretnie drewnem wykończyliscie schody?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do schodów

Polecam dąb, ewentualnie kasztan. Sa o wiele bardziej wytrzymałe od sosny. Trzeba się tutaj liczyć z o wiele większym kosztem. Schody to jednak zakup na wiele, wiele lat tak więc moim zdaniem warto jest się szarpnąć na coś porządniejszego.

Ciekawe nowoczesne schody drewniane ma firma Otoschody .

Zerkniij sobie do ich galerii. Może coś Cię zainspiruje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org