czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Perfumy

Gdzie polecacie kupno perfum. Sprawa jest o tyle utrudniona, że chodzi o \"zamiennik\" dla moich perfum, których od ładnych paru lat nie można nigdzie dorwać i poszukuję tego niepowtarzalnego zapachu. Mam parę innych, których używam \"na poczekaniu\", ale to nie to i ciągle poszukuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

A jaki to zapach że go tak trudno w dzisiejszych czasach dostać? Wszystko jest w perfumeriach internetowych. Zamiennik czyli podróba tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Zamiennik miałam na myśli, że jakiekolwiek inne perfumy, nie ważne jaka firma, cena etc. Dla mnie liczy się zapach. Chodzi mi o miejsce, w którym pomogą mi doradzić. Rossmann, Natura, sklep na rogu ul. Krótkiej już byłam. W internecie nic nie ma, nawet na zagranicznych stronach, Ebay itd. Więc liczę na rady sprzedawców i poszukiwanie \"nosem\" . :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

No ale jaki to zapach?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

http://cokupic.pl/produkt/NEW-BRAND-CLASSIC-woda-toaletowa-100-ml

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Może chodzi o essencję perfum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

eh.... starałam się wytłumaczyć najbardziej zrozumiale jak mogłam i nie wyszło. Miałam perfumy, których już nie sprzedają. Zapach bardzo mnie się spodobał i szukam innych, które je zastąpią, czyli chcę używać jakichkolwiek innych perfum o takim zapachu. Nie wymagam identycznego, bo taki pewnie nie istnieje, ale szukam czegoś bardzo zbliżonego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Polecam Ci stronę perfumylane.pl - tam znajdziesz zamienniki perfum. Nie wszystkie zapachy może są idealne, ale prawie. I cena przystępna. Nawet jakbyś chciała na próbę coś kupić to nie szkoda wydać na mały flakonik 10zł. Ja z koleżankami kupujemy na spółkę. Jedyny minus, że musisz zapłacić z góry za towar. Ja zamawiałam 3 razy i błyskawicznie wysyłali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Eszweris spokojnie. Juz ok. Akurat tego zapachu nie znam wiec chyba nie pomogę. Ale gdybyś wybrala się do perfumerii w venedzie może Pani coś doradzą. Szczerze mówiąc mnie swoją perfymeryjna wiedzą kiedyś pozytywnie zaskoczyły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Tak świetnie doradzają i się bardzo angażują przy tym. Niestety nie udało się nic podobnego tam znaleźć. A spokojna jestem, rozumiem fakt, że często słowem pisanym trudno się dogadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Sądzę, że w internetach ciężko Ci będzie wytłumaczyć o jaki zapach chodzi... ale zawsze jest szansa

Uśmiechnij się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Dlatego pytam o stacjonarne sklepy, w których powącham perfumy i sama stwierdzę czy to jest to. Miło jeśli sprzedawca coś zaproponuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Jakie sa perfumy które można kupic na solarium??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Jak na solarium? Nie rozumiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

A gdzie są teraz jakieś promocje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Ja szukam ostatnio dużo w internecie. Jeżeli chodzi o perfumy to znalazłam fajną stronę a tam jeszcze fajniejszy zapach https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/chloe-nomade
Są one jakby specjalnie stworzone dla mnie - kwiatowy, zdecydowany zapach, który jest ze mną na co dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Dostałam ostatnio od męża perfumy :) Chyba woli dać przed walentynkami prezent, bo boi się, że zapomni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Według mnie perfumy doskonale nadają się na prezent. Zastanawiam się nad wyborem perfum dla mojego męża, czy według Was perfumy od Diora będą dobrym pomysłem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

uwielbiam perfumy... uwazam ze kazdy powinien dbac o swoj zapach.. uzywam orginalnych, nie stosuje zamiennikow bo slabo pachną i szybko wietrzeją.. orginalne sa drogie ale kupuje zwykle na promocjach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Ja lubię Good girl i Daisy, warto sobie przetestować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

gdzie sa jakies fajne promocje na perfumy orginalne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

ja to szukam po roznych sklepach ale najwiecej jest na notino

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

no to tam to wiem to znam stronke :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfumy

Dobre perfumy na pewno mi się przydadzą. Muszę sobie kupić perfumy FM Group. To jest doskonała opcja!!
___________________________
Pisanie prac magisterskich - Administracja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org