środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wesele w Łomży

Witam, w najbliższym czasie planujemy organizację wesela.
Szukam opinii dotyczących sal w Łomży i okolicach, jakie są koszta tzw. \"talerzyka\" i co zwykle jest w cenie?
Może ktoś z Was organizuje wesele w 2017/2018 i chętnie odpowie na pytania?
Mieszkamy poza Łomżą, planujemy przyjechać w okresie letnim i wszystko już umówić. Szkoda nam czasu na oglądanie każdej możliwej sali, dlatego wszelkie rady i opinie są mile widziane!

Dzięki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Jak nie macie czasu to kupcie sobie wózek zza wczasu,wierzycie opiniom na forum?tu bardziej chodzi o reklamę,równie dobrze mogę wychwalić jakąś salę weselną pod tym nickiem lub innym i uwierzycie?jeśli nawet ktoś kit wciśnie?no tak bo po co jechać obejrzeć itp,czyżby właścicielom szkoda jest na reklamę,a najlepsza reklama i do tego darmowa jest na forum,szkoda nam czasu na oglądanie,żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Sama ostatnio podpytywałam bo jestem w trakcie organizacji na sierpień 2017.
Wszystko zależy od:
- wielkości wesela,
- noclegi,
- czy zależy ci na terenie zielonym,
- miejsca parkingowe.
Opowiedz coś więcej czego szukasz.
ja przygotowując wesele myśle o sali na 120-130 osób z miejscami noclegowymi dla rodziny (wszyscy są z daleka)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

za mocno powierzchownie mowisz --- zalezy nawet cena od miesiąca ( chodliwy czy / \" martwy sezon ) znam sale ze musisz płacić nawet za kieliszki / pokrowce na krzesła czy za wystrój / chlebek na powitanie a inne maja to w standardzie --- pofatyguj sie i porozmawiaj konkretnie indywidualnie z sala na ktorej Ci zalezy
ja juz zabukowałam ta która mi sie marzyła ...

Olga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Hej, dzięki za odpowiedzi!

Oczywiście nie chodzi nam o wybranie sali przez samą opinię na forum, po prostu chcemy wybrać 3-4 i jechać i obejrzeć tylko te, bez marnowania czasu na każdą jedną (a jest ich jednak trochę) Nie zależy mi na żadnej, bo byliśmy na dwóch weselach w Łomży dlatego liczę na Wasze rady :)
Planujemy zaprosić 120 osób, jednak najważniejsza część gości i ta pewna tzn. wiemy że się pojawią bez względu na okoliczości to około 100. Jeśli będziemy rezerwować pokoje - a to wszystko zależy czy ta 20stka zorganizuje przyjazd, będzie to właśnie kilka pokoi, mogą ale nie muszą być przy sali. To nie jest wymóg.
Myślimy o jesieni 2017 lub wiośnie 2018, na pewno nie czerwiec/sierpień, bo to jednak bardzo chodliwy towar ;) a zależy nam na 100% frekwencji gości.
No i nie oszukujmy się, nie chcemy wydać 250zł za osobę, dlatego pytam o koszta i jaki standard jest oferowany w sali A a jaki w sali B - wtedy skreślamy z listy to co nam nie odpowiada.

Myślę, ze teraz jest bardziej przejrzyście :)
Dzięki raz jeszcze, fajnie że poza hejtem i wózkiem za wczasu są tu normalne osoby :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

w pierwszym tygodniu stycznia zrobiliśmy objazd po wszystkich salach.
Powiem tak:
- Sala Łapińscy odpadają. w sezonie robią wesela na min 150 i na 2017 brak terminów. Wesele mniejsze ok ale tylko zimą. Ceny nie znam bo jak to usłyszeliśmy to nie było o czym rozmawiać.
- Jędrusiowa zagroda, taka sobie na żywo bez dekoracji jak dla mnie ale na zdjęciach przy dekoracjach wyglada ok. ceny nie pamiętam. Nas zniechęciła Pani bo czuliśmy się kiepsko w trakcie rozmowy. Gdy powiedzieliśmy tylko chcielibyśmy coś po swojemu to było \"ok ale..\" To tylko nasze wrażenie mogło być.. Teren z parkingiem bardzo duży szkoda tylko że nie posprzątano terenu za salą.. zimo wyglądało to na składowisko śmieci latem pewnie wszystko zielen zasłania lub jest to tymczasowe..
- Kryształowy Dwór, ładna ale na 2017 nie było terminów jak dla nas. Cena za najniższy pakiet była 170 od talerzyka..
- Concordia, piękna sala tylko chyba za duża dla was. cena chyba była 160za talerzyk.
- perła mają 2 sale. Dla was wystarczyłaby chyba ta mniejsza jeśli planujecie 100 osób cena: 170za talerzyk mały parking.. 3ba posiłkować parkingiem biedronki który jest obok. brak terenu zielonego
- gracja polecam bardzo ładna sala. teren wokół też ok. Spoko właściciel. cena chyba 150 ale ręki nie dam uciąć sobie.
- Amadeus, też bym poleciła na tak małe wesele nie pamiętam szczegółów bo okazała się za mała dla nas...
Odwiedziliśmy jeszcze Wenecje (sala ma być wyremontowana i powiększana do września), Hotel 17 pod Ostrowią. Każda sala ma miejsca noclegowe. Kwestia tylko ile. Mnie rozczarowało że albo dekoracja stołów(kwiaty) są albo sztuczne albo nie ma ich w cenie.

To w skrócie nasze odczucia. ja bym popatrzyła na sale na zdjęcia. Na każdej str www jest podana wielkość. odrzuć za duże i zostanie wam max 4-5 co można w 3 h objechać wiem z doświadczenia. my zaliczaliśmy30 min na sale. napisz maila to podeśle Ci naszego exela z rozpisanymi salami wielkościami i cenami..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Wenecję polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Właśnie trafiłam na ten wątek i również poszukuję sali. Czy mogłabym prosić o przesłanie tego excela z rozpisanymi salami? Byłam bym bardzo wdzięczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Warte obejrzenia są jeszcze ViaBaltica i Anielskie Wzgórze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Witajcie. Jesli chodzi o salę...godna zobaczenia jest sala w Kisielnicy \"Domowy Gościniec\" :). Bliziutko! Nowiutka. Estetyczna. W pieknym style.. ze smaczkiem. :) Zreszta jeźcie i sami zobacznie. Naprawdę warto. To nie jest sala nawet z przed roku!! Tylko nowiutka \"prosto z pieca\". Widzialam..wiem co mowie. Jestem plastyczka.. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Sala Domowy Gościniec w kisielnicy nie jest nowa bo już troche lat ma ale rzeczywiście jest po remoncie byłam w niedziele na komunii i robi wrażenie. Warto obejrzeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Sa dwie!!!! polaczone w jedna: stara, ale po rekonstrukcji i NOWIUTKA - i obie stanowia \"JEDNO\" :) Będąć tam czulam sie niezwykle uroczyscie..wyjatkowo :) Wiem co pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Dzień dobry, skoro wyszedł temat Domowego Gościńca - czy ktoś z Was miał już tam wesele w nowej sali? Jak wygląda kwestia organizacji, jedzenia? I jakie wrażenie robi sala sama w sobie? Sala już zwiedzona, tylko jesteśmy ciekawi opinii i wrażeń osób, które już tam miały wesele bądź też jakąś inną imprezę:) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Cześć, my wesele mieliśmy w loklau Perła. Było bardzo dobrze, ładna sala , dużo miejsca do zabawy, kącik dla dzieci, kelnerki stanęły na wysokości zadania ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Zapraszam na grupę weselną na Facebooku: Ślub i wesele| Łomża i okolice

https://www.facebook.com/groups/331123470561365/ Może tam ktoś doradzi, która sala dobra :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

W związku z tym, że mam dużo okazji do bywania na weselach i w zasadzie byłem już w każdym łomżyńskim lokalu na imprezie. Widzę dwóch liderów rynku weselnego. Są to firmy równorzędne, które mogę polecić z czystym sumieniem.
Oceniam je tylko pod względem jakości podawanych dań. Kolejność jest przypadkowa, bo cenię obydwie.

Zajazd RYŚ i Sala Weselna Łapińscy. Reszta firm musi jeszcze sporo popracować by ich dogonić.

Franek Kimono

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Niestety, nie będę w stanie pomóc. Niezbyt jest to moja dziedzina wiedzy...

Zawsze byłem zdania, że człowiek jest inteligentny. To ludzie są głupi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

no powiem wam że wybór sali weselnej był dla mnie chyba najbardziej stresujacy :) no wiadomo a co jak sala będzie nie taka, nie będzie dobrej klimy itd to będą gadac itd. ale z pomocą http://www.saleweselne.com/ udało mi się to zrobić. Wybrałam tylko te najlepsze i w dobrej cenie i z 30 sal zawęziłam wyniki do 10 i sobie pojeździłam zobaczyc jak to wygląda i gdzie są najlepsze warunki :D

do it

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Yarek napisał(a):

> za mocno powierzchownie mowisz --- zalezy nawet cena od
> miesiąca ( chodliwy czy / \\\" martwy sezon ) znam sale ze
> musisz płacić nawet za kieliszki / pokrowce na krzesła czy
> za wystrój / chlebek na powitanie a inne maja to w standardzie
> --- pofatyguj sie i porozmawiaj konkretnie indywidualnie z sala
> na ktorej Ci zalezy
> ja juz zabukowałam ta która mi sie marzyła ...
>
> Olga



Salę trzeba wybrać z dużym wyprzedzeniem, tak jest już na rynku.
Może warto byłoby rozejrzeć się i wybrać kwiaty tutaj: https://www.superkwiaty.pl/kategorie/glowki-kwiatowe/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

A co powiecie na zaproszenia ślubne ? Jeśli chodzi o zaproszenia to są one bardzo starannie wykonane i do tego wybór jest naprawdę obszerny co jest również plusem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie fantastyczny poradnik ślubny, w którym znajdziecie liczne informacje na temat organizowania ślubu oraz wesela, w tym np. na temat wyboru kwiaty na ślub . Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org