czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
suknia ślubna

witam wszystki Panie ;) MAM TAKIE pytanie gdzie w Łomźy warto zajrzec po suknie ślubna i jak to wyglada cenowo jesli chodzi o wypozyczenie . z gory dzièkuje za odpowiedzi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Byłam w kilku sklepach z sukniami ślubnymi, ale tylko w jednym Pani zachowała się jak profesjonalistka, zaproponowała przymiarkę kilku sukien ;-) ostatecznie mimo iż nie planowałam, wyszłam z umową na wypożyczenie sukni ;-) Co do kosztów, to zależy od sukni. Najlepiej zapytaj w sklepie ;-) polecam La Paris :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Ywo nie wiem gdzie Ty chodziłaś, ale ja odwiedziłam niemal wszystkie salony w Łomży i w KAŻDYM mogłam przymierzać dowolną ilość sukni. Obsługa różnie, jedne panie bardzo miłe i niesamowicie cierpliwe, inne już na wejściu odburkują, aż chce się wyjść. Ostatecznie zdecydowałam się na szycie sukni w Zambrowie u p. Ewy Bartnickiej, którą mogę polecić z czystym sumieniem. Suknia szyta od podstaw w cenie lepszej niż wypożyczenie w większości salonów. JA La Paris nie polecam. Ceny sukien kosmiczne. Można znaleźć taniej równie piękne jak nie piękniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Również polecam La Paris.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Animator, masz rację, ale jesli wchodzę do salonu i ekspedientka nie zauważa, że weszłam, mimo iż w tym czasie nikogo nie obsługuje, to taki sklep jest już dla mnie skreślony. W innym natomiast, Pani stwierdziła że każdy fason jest dobry, pomimo iż nawet na mnie nie spojrzała i zajęta była układaniem sukien, a w kolejnym uznała, że za wcześnie na wybór sukni. Dlatego jeśli ktoś mnie zapyta, który salon, polecam La Paris.
Kwestia wypożyczyć czy kupić. wolę wypożyczyć i później oddać, niż kupić i nie odzyskać choćby części pieniędzy.

A tak z czystej ciekawości ile zapłaciłaś za uszycie sukni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Ja również polecam La Paris, profesjonalna, miła obsługa, jestem bardzo zadowolona. Jeśli konkretnie określisz budżet jaki chcesz przeznaczyć na suknię to na pewno znajdziesz coś co Ci się spodoba.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Ywo, w La Paris za wypożyczenie sukni zaproponowano mi 2800... to bardzo duza kwota. Za uszycie sukni w takim stylu zaplaciłam znacznie mniej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Ja polecam salon sukien ślubnych na długiej, na 1 piętrze. Nie wiem dokładnie jak się nazywa wydaje mi się ze Modna Panna


Bardzo miła i konkretna obsługa. A co do ceny, zależy od sukni oraz która będziesz w niej slubowala. Ja jestem umówiona tam na suknie za 1400, będę szła w niej jako druga. Gratis dostane wybrany welon i bolerko.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

W salonie na Wojska Polskiego za uszycie wychodzi niewiele ponad 2000 a wypożyczenie ok 1500 więc nie wiem co was tak zachwyca że prawie 3000 to według was tanio? Znajoma używaną suknie wypożyczała jako druga klientka za 800 zł właśnie w salonie Bellisima na Wojska Polskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Najlepiej przejdź się po łomżyńskich salonach, nie jest ich tak dużo, to sama wyrobisz sobie opinię :)

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

A nie myślałaś nad odkupieniem sukni ślubnej? Ja tak zrobiłam, ponieważ nie chciałam wydawać góry złota na kupno nowej albo wypożyczać ( swoją drogą wypożyczenie kosztowało często dużo więcej niż suknie z \"drugiej ręki\"). Ja dzięki temu za przyzwoite pieniądze kupiłam cudowną suknię projektu Violi Piekut! Kieca zjawiskowa, w stanie idealnym :) Polecam rozejrzeć się na olx albo forach na FB :) Potem również można sprzedać odzyskując część funduszy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Ja się zakochałam w sukni ślubnej, którą oglądałam w salonie Emmi Mariage w Warszawie, oto ona: http://emmimariage.pl/blog/2015/11/18/iris/. Jak Wam się podoba? Żadna inna tak nie wpadła mi w oko... Na szczęście do Wawy nie tak daleko, mają też e-sklep, jak byście chciały sobie poprzeglądać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Dziewczyny, zapominacie o bardzo waznym kryterium, ktore takze wskazuje na cenę - material,z ktorego suknia jest wykonana...chyba nie chcemy czuc sie jak w torebce foliowej ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

ja polecam się nie żenić

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Dla gościa to tutaj szukajcie - http://evita.com.pl
Tylko trzeba się dokładnie wymierzyć - i naprawdę będzie znacznie łatwiej coś kupić niż na mieście. Wybór większy, ceny lepsze. Popatrzcie po fotkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Dlatego ja zawsze polecam koleżankom i rodzinie żeby wybrali się do prywatnej krawcowej. Uszyje wszystko pod własne wymagania dlatego zawsze dostaje się to czego chce. Salon sukni ślubnych jest dużo lepszy od typowych sieciówek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

spadaj mendo trollować gdzie indziej debilu jeden.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org