niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka siec na karete

Witam mam pytanie moze ktos sie orientuje w jakiej sieci jest najlepsza opcja jesli chodzi o tel na karte mam w orange zaladowalem za 50 zl na 50 dni do orange dzwonilem za darmo bo wyslalem odpowiedniego smsa zostalo mi ponad 20 zl na karcie 50 dni sie skonczylo i zrobilo sie zero srodkow na koncie wiem ze chyba w T mobile nie przepada i tak powinno byc laduje i mam dotad az wydzwonie a nie na sile dzwonic i szybko znowu ladowac bo oni chca zarabiac takze moje pytanie moze ktos jest biegly w temacie tych roznych sieci

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka siec na karete

Zapytaj Kopciuszka.Ona odpowie jaka sieć najlepsza na karetę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka siec na karete

ja w orange ladujac konto nawet za 5 zl konto mam wazne rok ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka siec na karete

Ale napisz ze ladujac ze startera za 5 zyli a nie z karty,bo to roznica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka siec na karete

Wyślij SMS o treści START pod
numer 8002 ważność Twojego konta wydłuży się do jednego
roku można wysyłać codzienie.sms bezpłatny. W orange możesz kupić też pakiet z nielimitowanymi rozmowami i sms do wszystkich sieci za 30zł ważny 30 dni szczegóły pod linkem
www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004250263,article.html
Jeszcze jak mało potrzebujesz to możesz kupić starter virgin z taryfo freemium doładowanie od 5zl przedluża na rok konto i co 30 dni dostaniesz 30minut i 30 sms i 300mb do wszystkich sieci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org