czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Chciałabym przestrzec wszystkie dziewczyny które chcą przedłużyć sobie rzęsy metodą 1:1. Nie warto! Doświadczyłam tego na sobie. Myślałam że jak przedłużę sobie rzęski tą metodą to będą piękne… pomyliłam się bardzo. Już po zabiegu rzęsy były posklejane, każda była wygięta w inną stronę i nie wyglądało to estetycznie, ale ok, pani kosmetyczka powiedziała że tak będzie tylko przez 2-3dni. Niestety nie było! Po zabiegu bolały mnie bardzo powieki i miałam zawężone pole widzenia, nie mogłam normalnie zamknąć oczu bo bolało! Na dodatek klej na rzęsach wyglądał tak jakbym miała łupież. Nie mogłam normalnie umyć oczu gdyż woda osadzała się na sztucznych rzęsach, a gdy chciałam wytrzeć oko ręcznikiem to bolało. Nie mogłam normalnie się umalować i normalnie zmyć oka mleczkiem do demakijażu…. Chodziłam w tych rzęsach ok. miesiąca i teraz gdy je zdjęłam jestem załamana, straciłam 3/4moich rzęs i dolne rzęski mam dłuższe niż górne! Ale cóż za głupotę się płaci… Dlatego uczcie się na moich błędach i nie róbcie sztucznych rzęs metodą 1:1!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

a po co chciałaś się upięknić na siłę?

było przed zabiegiem zasięgnąć opini na temat tego salonu kosmetycznego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Może to da Wam do myślenia na temat sztucznego upiększania się,NATURALIZM jest w kobiecie najpiękniejszy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Piszę o tym, ponieważ przez swoją głupotę zamiast się upiększyć to się oszpeciłam i chcę ostrzec dziewczyny przed robieniem sobie rzęs... Nie warto!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Gratuluję odwagi przyznania się, .... ale jako facet powiem że naturalność jest najpiękniejsza w kobiecie.
Jeśli przyjęłyby się te rzęsy chłopakowi można było oko wyjąć .... Niebezpiecznie.Domi11 napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Teraz wypróbuj na sobie botoks, operację np. noska, wstaw sylikonki w piersi i też nam opowiesz jak było.Ok. Czekamy z niecierpliwością.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Moja droga, powód jest najpewniej banalny. Kosmetyczka zrobiła to Tobie tanimi rzęsami i klejem. Moja koleżanka stale sobie robi i jest zadowolona. Tylko nie przesadza i nie 1:1, a na końcach oka. Ona sobie robi na Polowej nad Vabi.
A Ty gdzie robiłaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Zenit, Antek
naturalność...rozumiem ,że depilacja też nie jest mile widziana?:)

Podpinam się do pytania , gdzie robiłaś te rzęsy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Fresa zapomniałaś/eś dodać strzyżenie, bo to także już ingerencja.....

Każdy ma swoją definicję naturalności ... i wedle tej definicji szuka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Mialas po prostu zle to zrobione, taki zabieg wykonany przez doswiadczona stylistke jest bezpieczny, skoro juz przestrzegasz to powiedz gdzie i u kogo robilas, to moze ustrzeze to kogos innego...
no i skoro byl to koszmar to jak moglas chodzic w tym miesiac? Taka oszpecona? Trzeba bylo isc do tej Pani zeby ci je zdjela specjalnym plynem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

WITAM. ZAJMUJĘ SIĘ ZAKŁADANIEM RZĘS 1:1 OD 2 LAT, JESZCZE ŻADNA KLIENTKA NIE WYSZŁA ODE MNIE NIEZADOWOLONA! NIGDY NIE MIAŁAM ŻADNYCH REKLAMACJI! RZĘSY ZOSTAŁY ZAŁOZONE PRZEZ OSOBĘ NIEWYKWALIFIKOWANĄ DLATEGO BYŁ TAKI EFEKT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

bo na wykwalifikowane osoby baby szkoduja kasy, a potem zrzedza. To samo z paznokciami wola isc zrobic za 5 dych byle jak i potem obsmarowac na forum zamiast cos dolozyc, to samo rzesy, nie jest to maly wydatek ale jesli ktos sie juz na to decyduje to niech wybierze osobe dobrze do tego wyuczona, ale tak to juz jest, ze baby chca tanio i jak najlepoiej, a nikt kto ceni swoja prace i portukty nie bedzie robil pol darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

po pierwsze to rzesy pewnie byly przyklejane na klej do kępek a nie do rzes 1:1, po drugie klej czasami moze wywolac reakcje alergiczna czy jakies uczucie dyskomfortu przy zetknieciu sie z okiem a po trzecie jesli mowisz ze byly wygiete kazda w inna strone to jest to wylacznie wina Twoich rzes,bo sztuczna rzese przykleja sie do naturalnej i ta sztuczna ulozy sie tak jak Twoja naturalna.... Najlepiej takie zabiegi wykonywac w profesjonalnych gabinetach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

szkoda rzes mimo wszystko... paznokci tez szkoda naturalność to o czym marza faceci. nie ma co robic sie na gwiazde ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

gloriaaa1 wyjdz na rande z kolezanka, ktora bedzie umalowana, ladnie ubrana z zadbanymi paznokciami i wlosami, a sama pojdz naturalna czyli ani grama makijazu, ubrana byle jak itp itd. i zgadnij kogo facet wybierze. Nie mowimy to o wielkiej mega sztucznosci na styl Joli rutowicz ale o delikatnym i z umiarem poprawieniu urody. Jak czytam naturalnosc to widze przed soba zakonnice, ktora nwet owlosienia nie usowa, bo jest przeciez naturalne fujj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Możesz przestrzec ale przed konkretnym gabinetem. Raz, że są różne kleje: przezroczyste i czarne skoro mialas jakby lupież to nie wiem czego Twoja kosmetyczka używała pewnie zwykłego do kępek. Zdarzająsięróżne rzeczy, a skoro Cie bolalo to pewnie nie przykleila do rzes tylko pod nie albo do skóry. Rzęsy przykleja się do rzęs. Są przypadki odklejania rogówki jak ktoś nakłada na odwal i nie patrzy gdzie przykleja!!! - rzęsy byly przyklejone pod rzęse i drapały oko i w ten sposób doszło do uszkodzenia rogówki.
Znajdź lepszy gabinet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Domi11 napisz, który to gabinet w ramach ostrzeżenia dla przyszłych klientek- tu nie chodzi o antyreklamę tylko o zdrowie kobiet decydujących się na zabieg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Zanim cos sie odradza to najpierw powinno sie zauwazyc pewna roznice, czy "TO" faktycznie jest blee czy jakos wykonania uslugi. Tak samo jest z paznokciami, fryzjerka czy makijazem...ja nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego ludzie zamisat isc i zareklamowac usluge wylewaja zale i skargi na forum? Ja placac za cos wymagam odpowiedniej jakosci, jesli est ona marna to ide z reklamacja i wtedy odradzam konkretny salon/kosmetyczke czy fryzjerke, a nie usluge.

Napisz kto ci to zrobil to moze juz ta osoba nie skrzywdzi nikogo wiecej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Tak marzą o naturalności, a za silikonami się oglądają. He, he! Ja sądzę, że wszystko można robić, ale z umiarem i nie ingerując w nasze zdrowie. Urodę trzeba tylko podkreślać, ale każdy ma inne zdanie i każdy ze sobą robi co chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

to mialas zle zrobione bo ja pieknie wygladalam ze sztucznymi rzesami:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Domi11

prosze powiedz w którym salonie robiłas te rzesy. przynajmniej kolejna dziewczyna nie pojdzie w rece niewykwalifikowanej kosmetyczki. ja tez chcę zrobic rzesy 1;1 i nie chcę trafic tam gdzie ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Moge zrobic ci takie rzeski z naturalnego wlosia łonowego.
Zobaczysz jak sie fantazyjnie wywina.Dlugo posiedza bo
przyklejam na kropelke.
Sie wywina i bez uzycia zalotki.Polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

A to prawda że jak sztuczna wypadnie ( bo przecież nie są do końca życia ) to i naturalna razem z nią? I wtedy można wcale bez rzęs zostać..! OOOOO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Kiepsko wykonane były i tyle... ja też ostatnio robiłam i rzęsy super zero zastrzeżeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Mi sie to nie podoba wyglada bardzo nienaturalnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Nie 3 tygodnie jak w poście powyżej - tylko aż 3-6 miesięcy. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Może ktoś źle je zrobił? Próbowałaś w innym miejscu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuczne rzęsy metoda 1:1

Też nie jestem zwolenniczką rzęs 1:1, miałam raz i gdy je zdjęłam moje własne rzęsy były mocno przerzedzone i połamane. Wolę dobry tusz do rzęs.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org