niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Szukam świadków zdarzenia. Dziś na skrzyżowaniu Sikorskiego z al. Legionów, kilka minut przed 8 rano skręcałam w lewo (ciemno zielony passat),a przede mną stała ciężarówka wypełniona butlami z gazem.
Pan stoczył się na mnie po czym odbił kierunek i pojechał prosto - czyli zbiegł z miejsca zdarzenia.

Proszę się tu odezwać, lub na mail: magicznykamyk@gmail.com

Nie bądźmy obojętni na takie zachowanie. Jeśli kiedyś będę świadkiem czegoś takiego to na pewno też się zgłoszę.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Cosik mało zrozumiałem z tego opisu stoczył się na kobietę, odbił kierunek
pojechał prosto , a pani nie zanim ?
taniec na wielu śliskich parkietach , chyba się starzeję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

łopatologicznie: jak się zorientował, że najechał to odbił kierunek i z pasa skrętu w lewo zjechał na pas jazdy prosto i pojechał prosto wcinając się miedzy samochody. Za nim pojechał sznur aut, a ja zostałam na pasie skrętu w lewo. Za chwilę zmieniło mi się światło i musiałam już tak jechać.

nie goniłam go, nie byłam taka sprytna jak on, dlatego teraz szukam świadków. Najechał mi na maskę i mnie przesunął do tyłu uszkadzając lakier.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Tablic rej nie mial trzeba bylo zapamietac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

było gonić

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Jak się stoczył to co takiego Ci się stało? Pewnie pół samochodu rozwalone...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

aj te baby (szczególnie za kółkiem) jaki bez nich był by świat? ha ha

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Za sprytna to nie jestes...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Zapamiętałam tablicę, ale dobrze jak jest świadek.
Ja jeżdżę przepisowo i nie zmieniam nagle pasa ruchu
narażając siebie i inne auta na stłuczki.

Szukam świadka, a nie waszych głupio-mądrych komentarzy,
a z tego, że jestem kobietą to jestem 100 dumna - mam z czego!

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

niewątpliwe zaś jako kierowca nie masz być z czego dumna.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Ja nie mam być z czego dumna?
Koleś cofa, by w ostatniej chwili zmienić pas
przy czym czyni szkodę (nie bez powodu jest to zakazane)
i ucieka
a ty mi piszesz, że to ja nie mam z czego być dumna?
bo pojechałam do pracy zamiast ganiać gościa po mieście, albo i za miastem?

a on ma czego być dumny?
Mam nadzieję, że kamery to uchwyciły, a w między czasie szukam świadków.

coś się niektórym popier.... w systemie wartości widzę.
Czas adwentu i świąt to dobry moment, aby sobie
pewne rzeczy przemyśleć...
czego życzę z całego serca Dobromilowi i innym tym podobnym do kierowcy, który odjechał z miejsca zdarzenia.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

dziękuje za szczere słowa czarnulko. Jednakże warto było gonić ,uwierz. Z kolei co do kierowcy oceniłem Cię pod kątem danej sytuacji ,nie uwzględniając przy tym całokształtu.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Stoczył się na Panią ... mógł zgwałcić !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Po 1 nie ma byc z czego dumna ze jestes kobieta, bo twoim zadaniem jest tylko byc sluzebnica do rozplodu jak kazda plec zenska, po 2 po co tutaj piszesz takie rzeczy idz z tym na policje skoro zapamietalas numery tablic i sprawa bedzie rozwiazana, na pewno zostawil po sobie slady lakieru a po 3.. to do widzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Czarna Inez faceci jednak dobrze Ci tu podpowiadają, było jechać za gościem, tak no cóż, mój znajomy też liczył na monitoring pan go puknął bokiem i pojechał dalej no i znajomy się przeliczył, sam naprawiał szkodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

arabski jak czytam to co napisałeś to nie wierze ,że ktoś może mieć tak naj**ane w głowie hahaha służebnicą? hahah ale mam beke z tego co napisałeś. hahaha

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Chodzi ci o to że \"TIR Z GAZEM\" \"stoczył się\" w ciebie na skrzyżowaniu jak mieliście czerwone światło a jak już cię zgniótł to sobie pojechał drugim pasem na zielonym ? hmmm... tam nie ma wzniesienia , alsfalcik jest równy jak pierożek więc jak się stoczył do tyłu w ciebie ? musiał na wstecznym albo ty wjechałaś otrząsnęłaś się gościu poczuł się w niebezpieczeństwie że ktoś chce go wysadzić od tyłu to spier* co raz dziwne przypadki na tym Łomszyńskim niebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano



.. jest wyraźnie napisane w pierwszym poście autorki, że szuka świadków zdarzenia a nie idiotycznych komentarzy. Czy to w Łomży tak trudno pojąć ? Nie możesz pomóc, zamknij twarz i komputer, łosiu jeden z drugim ....

Aż się chce napisać za transponderem - MASAKRA.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano



Wieki nie pisałem ale mnie ruszyło. Czarna_Inez, pozdrawiam, życzę szczęścia w poszukiwaniu świadków :-))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Co to za duma, skoro pozwoliłaś spierniczyć sprawcy zamiast podjąć pościg. Pojechałaś do pracy walnęłaś kawę na szybkiego za telepotało cię, oświeciło i wzięłaś się za robotę. Ustalić sprawce przez forum!! Każdy byłby z ciebie dumny gdybyś nie dała mu uciec tylko zajechała drogę dla uciekające wtedy byś pokazała, że masz przysłowiowe jaja!! Koleś cię wykiwał a ty bądź nadal z siebie dumna haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Byłam na policji i zgłosiłam. Świadek potrzebny w razie by się gość wypierał.
Nawet jak bym go dogoniła to też mógłby się wyprzeć. Tym swoim autem to mógł nawet nie poczuć, bo jak mnie najechał to ja już wsteczny wrzuciłam , bo nikogo za mną nie było. Możliwe, że cofał, jakiś dziwny manewr robił, może sam był zaspany i nie wiedział do końca co.

Dziękuję za wszystkie rady o które nie prosiłam. Nie ma to jak kielich po imprezie ;).
nadal szukam świadka zdarzenia

Arabski - świński łbie - służebnic do rozpłodu to w swoim kraju szukaj!
Nie w tym mieście i nie w tym kraju. Zwijaj te swoje buły z mięsem wątpliwego pochodzenia i droga wolna.
Jakoś ty, czy twoi ziomkowie, jak mnie widzą to w pas się kłaniają i nie mówią że służebnica, ale ja wiem, że fałszywe mordy macie i żaden mnie nigdy palcem nie dotknie, a o tych bzdurach sprzed 1400 lat nawet nie chce słuchać!

Łomżanom natomiast radzę zamienić dietę, jeśli nie chcecie tego typu wypowiedzi. Myśleć zacznijcie i wspierać łomżyńskich przedsiębiorców i nasze produkty. Taki koleś będzie miał dzieci i je tak samo nauczy patrzeć na kobiety - wasze córki.

Jestem dumna z tego że jestem polką, że jestem łomżanką, że jestem kobietą. Dzieci urodzę mężczyźnie, który będzie mnie kochał i szanował i zapewne będzie Polakiem z krwi i kości. Będzie kochał ten kraj i szanował jego tradycje bez względu na swoją wiarę.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

...a może ty zwyczajnie gościowi w oko wpadłaś...?


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Czarna _inez ? Dużo jest przypadków kradzieży pojazdów w większych miastach. Stoisz na światłach gość cie delikatnie stuknie ty wyjdziesz zobaczyć co się stało i masz auto skradzione. Inni wspólnicy czekają w pobliżu na twoja reakcję a swoje ofiary wybierają przeważnie wsród kobiet. Także na przyszłość miej oczy szeroko do głowy lub zakup rejestrator jazdy i będzie po problemie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Może kupię sobie rejestrator :)

nadal szukam świadków zdarzenia.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

No no Czarna :) Jednak masz jaja :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Autor: Czarna_Inez szukasz igly w stogu siana nikt ci z du.. nie strzeli drugiej osoby napisz ze nagroda 10 kawalkow za poswiadczenie szybciej cos znajdziesz komu chce sie po policjach potem po sprawach latac a buty sie zdzieraja paliwo kosztuje :)))) tanczylas na slizgich parkietach i nie wiesz jak to jest hmmm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

...raczej 10 darmowych numerków...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

Tylko nie daj Boże z niewierzącym lewakiem jak już to z bogobojnym dresem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

bogobojnemu tylko wiara staje, reszta sflaczała....


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

oczywiście, że wynagrodzę fatygę.
Nie myślałam, że trzeba o tym pisać.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

jedziesz za gosciem, dzwonisz na policje podajac pozycje :) To sytuacja wyjatkowa, nagiac przepisy przy zmianie pasa ruchu mozna:) Teraz to sb mozesz poszukac, wiatru wpolu, bo nie wierze, ze blachy masz:) Nie nadawalabys sie na kierowce pojazdu uprzywilejowanego :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

jednak 10 darmowych numerków to kusząca propozycja...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

co do polityki szanujac ta dziure jako jest lomza to szacunek :) Światła mna Szosie Zambrowskiej to już porażka, kto nie umiał wyjechać z księznej anny, to niech jedzie na około do piłsudzkiego :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiegł z miejsca zdarzenia, środa ok 8 rano

masz blachy. Nie potrzebna do tego twoja wiara - dvw.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org