piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziękuję...

... z całego serca anonimowej osobie za prezent, jaki sprawiła bezdomnym zwierzakom. Na jego widok pierwszy raz w życiu odjęło mi mowę :). Jest dowodem na to, że na pozbawionym współczucia świecie nadal, na szczęście, żyją ludzie... po prostu dobrzy. Moja wiara w ludzką życzliwość i empatię nieco odżyła. Chciałabym podziękować temu cudownemu człowiekowi osobiście, albo chociaż telefonicznie lub mailowo. Nie obchodzi mnie, kim jest i czym się zajmuje, może być nawet szefem mafii - gest, na jaki się zdobył, zapewnia mu z mojej strony ciepłe myśli o nim do końca mojego żywota :). Życzę mu samych bezstresowych dni w dobrym zdrowiu i nastroju :). Zostawiam swój adres mailowy z nadzieją, że może się odezwie: zlotarybka201202@wp.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

Nie wiem co zrobił dokładnie, ale jeśli pomógł zwierzakom, to też już go lubię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

alutka, nie napisałam, co dokładnie zrobił, żeby nie prowokować do antyakcji, ale uwierz na słowo - człowiek jest wart ogromnego szacunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

Trzeba wspierać również fundacje sprzeciwiające się hodowli zwierząt futrzastych w celach zarobkowych. Cóż ,są na tym świecie Ludzie dobrzy ,oraz podłe bestie nie zasługujące na bycie Człowiekiem.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

Wyłapał je i oddał do schroniska?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

Dobromil, nie tylko, powinien być również zakaz występów zwierząt w cyrkach. Miasta na poziomie nie zezwalają na wjazd cyrku na ich teren, ale Łomża jeszcze do takich miast nie należy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

a nie jest tak, że powinien wrócić zawód hycla ?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

Jasne niech Cyrkowcy zdechną z głodu i bezrobocia, co tam ludzie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

prawdziwi cyrkowcy to mają z czego żyć na koszt podatnika a mamy ich baranów 460 sztuk

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

a nie wydaje się wam, że tu chodzi o \" gówno prawda\"

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

Dziękuje Dziękuje ale za co ? jeśli nic złego to można napisać np że krowę przeprowadził na drugą stronę drogi na pastwisko albo nakarmił rodzinę kotków ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

Zgadzam się ,prawdziwy cyrkowiec zarobić da rade bez pomocy zwierząt. Jeśli ktoś ma potrzebę kontaktu (głównie wzrokowego) z egzotycznymi zwierzętami powinien wybrać się do zoo.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

kociara mieszka pewnie na 4 lub powyżej piętrze,
gówno jej nie śmierdzi, miseczki z karmą pozostawia pod blokiem,
na jej prywatny dach i elewację , też gołębie nie srają ,

jak tak kochasz sierściuchy, weż je do swojej chałupy

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję...

vox populi !
Po 1. koty to bardzo czyste zwierzęta, myją się więcej razy dziennie niż niektórzy ludzie w miesiącu.
Po 2., mimo porozstawianych pojemników na psie odchody, nadal niektórzy właściciele nie sprzątają po swoich pupilach i w psie guano wdepniesz z większym prawdopodobieństwem niż w kocie.
Po 3. nie zostawiam misek z karmą pod blokiem.
Po 4. trochę Ci współczuję - jesteś w pewien sposób skaleczony emocjonalnie i trzeba Cię traktować jak kalekę. Nie zrozum mnie źle, nie chodzi o to, żebyś krążył po mieście z torbą żarcia dla zwierząt, ale to, co napisałeś, jest jednoznaczne - zero empatii.
Po 5. poziom ucywilizowania istoty ludzkiej obdarzonej rozumem poznaje się po tym, jak człowiek odnosi się do zwierząt - przed Tobą jeszcze dłuuuuuuuga droga.
Po 6. nie mieszkam w chałupie, chociaż mówią o Łomży, że to większa wieś.. Po 7. wylazł z Ciebie typowy mieszkaniec miasta, znanego w Polsce głównie z zakładu produkcji piwa, którego, jak sądzę, nie odmawiasz.
Po 8. i ostatnie - odchrzań się ode mnie; żyj sobie jak chcesz i jednocześnie daj żyć innym, nie tylko ludziom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org