sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
operacja tarczycy

Czy ktoś operował tarczycę na chirurgii łomżyńskiego szpitala?Proszę o poważne odpowiedzi i swoje doświadczenia.

astor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

Jedz do balegostoku w lomzy obie daruj badania i zabieg to 3 dni 4 tego do domu doktor jak się nie mylę szewczuk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

http://www.chirurgia.bialystok.pl/personel/personel.php
szymczuk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

Tak polecam tego Pana Doktora jest niesamowitym czlowiekiem 😊 bylam jego pacjentka rok temu.Tylko na zabieg do niego trzeba dluuugo czekac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

Operacje mialam w srode a w czwartek juz zostalam wypisana do domu.Na oddziale mila atmosfera pielęgniarki,lekarze jak cos trzeba odrazu są i pomagaja i ciągle z uśmiechem na twarzy .Nie to co w Lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

W Łomży też się uśmiechają.Gdy włożysz kopertkę w kieszonkę kitla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

Przeczytaj Ukryte terapie Jerzego Zięby a potem zdecydujesz czy nadal chcesz poddać się operacji i do konca zycia brac hormony, ktore wywoluja np. raka piersi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

Dziękuję za wszystkie opinie.Jednak bardziej chodziło mi o techniczne wykonanie operacji.Jak to wychodzi chirurgom z Łomży.Personel nie musi się do mnie uśmiechać,ważniejszy jest profesjonalizm,nawet bez uśmiechów.Czy ktoś operował się w Łomży?

astor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

Szymczuk Jarosław, teraz pracuje w Wysokie Mazowieckie, najwyższe kwalifikacje i doświadczenie, ma coś tam jako jeden z nielicznych w Polsce - zapoznaj się z jego dorobkiem i doświadczeniem medycznym, poza tym sympatyczny lekarz , ( i łapy po łapówy nie wyciąga) poszukaj info na jego temat, - skonsultuj się z Ołdakowską nawet Ona nie poleca Łomży a tak w ogóle to tu operują ? , polecam, - mała niewidoczna kreska i bez komplikacji, szpital stary i niepozorny, jednak teraz mają najnowszy sprzęt i kadrę do tych rzeczy, a i pielęgniarki szanują robotę i pacjenta, nie zdążysz \" bąka\" puścić a już masz przy łóżku dwie, trzy sztuki i to z uśmiechem , nie to co jaśnie panie z Łomży gdzie łaskę ci robią , jak przyjdą -

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

operowal mnie Szmatera wiec , dlugi czas . nie mam zadnych problemow , blizny prawie brak.- trzeba dobrze sie przyjrzec:))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

rzepa, a może właśnie tu jest twój problem?
uszkodzenie przypadkowe mózgu? głupiec nic nie zrozumie

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

Vox populi serdecznie dziękuję za poradę,na pewno wezmę ją pod uwagę.Pozdrawiam wszystkich którzy odpowiedzieli na moje pytanie.

astor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

info z własnej autopsji, aktualne dane, ok. mc wstecz, żonę mam wymagającą i raczej \"pani\" kapryśna , a stać nas było nawet pojechać dalej, jednak w 100% zadowolona, a to tylko ok 50 km i godz jazdy, warto!
PS: jak zobaczyłem ten szpital na początku zwątpiłem, podobno dr Szymczuk pracujący wcześniej w Białymstoku, postawił warunek dyrekcji szpitala - przejdzie jak mu stworzą odpowiednie warunki i zapewnią sprzęt na najwyższym możliwym poziomie i weżmie ze sobą kadrę współpracowników, ile w tym prawdy - nie wiem -
zmieniłem zdanie na duży + . sale 4-6 osobowe, i TU jest mimo wszystko plus, kobitki sobie pomagają - zawsze lepiej jak jedna drugiej coś poda, pomoże po operacji ,
a tak w ogóle nie znam się i nie wiem czy to np standard w Łomży to zrobienie w warunkach szpitalnych np tomografii ? żonę sanitarką zawieżli w dniu przyjęcia wieczorem do Siedlec?w poniedziałek przyszła, operacja we wtorek, w czwartek wypisana - były też i babki \" załatwione\" w trzy dni , zależy chyba od zakresu zabiegu, żona miała usunięte dwa płaty , jak czegoś nie pomyliłem.
Głosu nie straciła, dalej \"jędza\" na mnie pokrzykuje, jeść i przełykać mogła bez problemu na drugi dzień, pomimo, że przygotowaliśmy z teściową \" papki i przecierki\" - nie były potrzebne. Nie nosić jedzenia, owoców ect... po operacji i tak nie będziesz mogła jeść pierwszego dnia, jogurt itp i woda niegazowana, soki niewskazane, jakoś dzień przeżyjesz.
- pidżama- zalecają dwie sztuki , bez obawy, a niby po co? do operacji jesteś w swojej - po, zaraz przykrywają górną połowę ciała szpitalną, a to co by w razie jakiegokolwiek krwawienia z drenu , nie zabrudzić swojego, dren wyjmują na drugi dzień i tak nie będą cię szarpać i w przeciągu 24h przebierać w twoje prywatne \"ciuchy\" , kosmetyków \" upiększających\" weż tyle co ci starczy od południa w dniu przyjęcia do poranka operacji, dwa dni poleżysz i o makijażu nawet nie pomyślisz - no może w dniu wypisania?

żona nie ma żadnych komplikacji, nawet i bliznę już teraz mało widać, cieniutka linia

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

zdecydowałaś ?
i poszukaj innych opinii , bo moja jest subiektywna i nie zawsze musi się sprawdzić
zdrowia życzę !

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

Czy operacja jest jedynym wyjściem? Czy ktoś miał jodowanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja tarczycy

Moj tata miał jodownanie. Stosuje sie je w przypadku nadczynności tarczycy. Po to aby uniknąć operacji. Na tej stronie mozesz sobie poczytac o zabiegu
http://leczymytarczyce.pl/tarczyca/jodowanie-tarczycy/

Zabieg jest charakterystyczny. Osoba powinna przez jakiś czas przebywać w odosobnieniu aby nie reagować na inne osoby. Nie jest to jednak nic bolesnego.\\

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org