wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tablica rejestracyjna

Znaleziona tablicę rejestracyjną o nr.BL4627(.) kontakt 660755741

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablica rejestracyjna

Nie znalazłeś człowieku tylko zabrałeś.Widziałem dziś tę tablicę przy wejściu na cmentarz przy ulicy Przykoszarowej od strony ogródków działkowych około godziny 11 jak była położona w widocznym miejscu że każdy kto wchodzi to musiał ją zauważyć.Odnieś na miejsce i nie zgrywaj wielkiego znalazcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablica rejestracyjna

Też widziałem, na piwo pewnie liczy że znalazł hehe 🍺🍺 odnieś na miejsce albo szoruj z rana do wydziału komunikacji i tam zostaw.

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablica rejestracyjna

Po pierwsze to nie przy cmentarzu a w okolicy ul.Majowej a po drugie liczę na flaszkę bo piwa nie piję. Nicram a Ty cwaniaku jak widziałeś to mogłeś wziąć to by się biedna tablica po Łomży nie tułała i do Kida trzeba było wziąć to Ty byś na piwo zarobił a tak lipa!!!!HEHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablica rejestracyjna

I dla wiadomości Klida nie znalazł a znalazła !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablica rejestracyjna

Nie kłam kobieto.O 12 wychodziłem z cmentarza to tablicy już nie było a o 12.23 już jest post na forum.Nie byłem sam,widziała tę tablicę osoba która była ze mną. Jeśli ja cwaniak który nie wyciąga ręki po cudzą własność to jak nazwać ciebie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablica rejestracyjna

Nicram to chyba dobrze, że ktoś znalazł, wziął i dał znać na forum, co w tym złego? Leżąc tam mogłaby dostać się w ręce kogoś kto by ją wyrzucił, a tak ma szanse znaleźć się u właściciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablica rejestracyjna

OK,tylko dlaczego ta pani podaje nieprawdziwe informacje odnośnie miejsca znalezienia? i nazywa mnie cwaniakiem ? Może trzeba było zrobić tak ja pisze Klid ewenualnie oddać na Policję i po sprawie.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablica rejestracyjna

To już musisz zapytać tej pani, ja tego niewiem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablica rejestracyjna

Nicram a może pomyśl o zmianie zawodu, np.Detektyw co??? hihihihi. Pomyśl człowieku jaki ja mam interes w tym aby kłamać gdzie ją znalazłam??? Moi rodzice mieszkają przy ul.Majowej i jadąc do nich znalazłam tablicę i od razu napisałam na forum.Sama też parę lat temu zgubiłam i dzięki 4lomza znalazłam. Skoro Ty ją widziałeś o 12 przy działkach czy cmentarzu jak pisałeś(rozumiem że chodzi o Nowy Cmentarz)? to może to Ty ją podrzuciłeś w okolice ul. Majowej zamist wziąć do domu i dać ogłoszenie bo ktoś jej szuka????? I tak już na koniec nie bywam na Nowym cmentarzu,dziadków mam na Starym!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablica rejestracyjna

Tak się kończy, jak się czepia idiotyczne ramki pod tablice, źle wygląda, brzęczy i blachy z nich wypadają. Śruba, albo nit i jest git, sama na pewno nie odpadnie.
Jakbym to ja znalazł taką tablicę to wziąłbym ją, żeby wrzucić w szalunek i zabetonować jako dodatkowe wzmocnienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org