wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KOMUNIA

Witam ile płacicie za osobę i w jakiej sali za I Komunie w maju 2015r.
Czy sa jeszcze gdzies wolne miejsca?

Perfect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

Oczywiście termin w przyszłym roku 2016 :)

Perfect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

Za moich czasów każdą komunię, również 1, brało się w kościele i za darmo, a nie w jakiejś sali...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

Z tego, co się orientowałam ceny są od 80-110 zł. W Amadeusie, Rysiu, Concordii, Swojskim Jadle i Gracji w Kupiskach miejsc brak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

Przecież chodzi o imprezę komunijną. Już nie udawaj,że nie rozumiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

A może ma ktoś salę do odstapienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

znajomy pytał w Bistro Apetyt (nowy lokal) mieli miejsca, może tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

gdzie jest bistro apetyt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

paplak swą osobą raczej jej postępowaniem bardzo żle świadczysz że takie wydarzenie miało miejsce w Twoim życiu. Pamiętaj że dobry Bóg zawsze ciebie kocha, za ciebie oddał Swe życie na krzyżu i że czeka na ciebie ze swym miłosierdziem bo nie chce abyś był potępiony na wieki ale żebyś żył w pokoju i miał życie wieczne. Opamiętaj się póki czas, bo jak ci mowe zamknie to już tylko wzrokiem będziesz mógł patrzeć na krzyż i w duchu przepraszać. Nie wiesz kiedy spotka cię śmierć, więc nie zwlekaj i nie odkładaj na potem bo może dzień jutrzejszy będzie twoim ostatnim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

Ok 110 zł w Łomży biorą. Już się orientowałem i od razu jak mieliśmy termin komunii to zarezerwowaliśmy termin bo ciężko później z dobrym lokalem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

Bistro Apetyt na Księcia Janusza nowy budynek za TP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

Dziękuje za informacje.

Perfect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

teraz to już ciężko s miejscami, trzeba podzwonić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

Franio dzięki za troskliwe rady, ale Ty naprawdę żle mi życzysz i gdybym zastosował się, to wyrządziłbym sobie ogromną krzywdę, oczywiście pod warunkiem, że ten bóg jest. Albowiem kościół Twój, który był też moim (oprócz komunii mam wszystkie sakramenty ze ślubem włącznie) prowadzi swych wiernych prostą ścieżką ku potępieniu, dawno odstępując od istoty nauk Jezusowo-Biblijnych, a w swej praktyce stoi jaskrawo w sprzeczności nawet z tymi zwichrowanymi naukami, które głosi. Twój kościół stale popełnia grzech materialnego, zamiast duchowego, zainteresowania, czego następstwem i przykładem jest organizowanie bibek-bankietów z okazji religijnej celebry-inicjacji.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org