poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Usługi Remontowe

Witam wszystkich. Po wielu nieprzyjemnościach ze strony mojej byłej ,,ekipy budowlanej,, zdecydowałam się napisać tu na forum. Panowie z Podgórza, znalazłam ich ogłoszenie tutaj, zadzwoniam i ok. Umówiliśmy się co do ceny, powiedzieli, że są w stanie zrobic wszystko, podali jakieś fałszywe miejsca, gdzie to niby wcześniej pracowali. Pozamawiali materiałów więcej niż potrzebowali, żle zrobili dach, który teraz strasznie przecieka. Podczas robót odnosili się do mnie jakby to oni tam decydowali. Nie będę nawet mówiła, w jaki sposób sie odnosiłi. Panu z firmy, gdzie zamawiałam dach powiedzieli, że znaleźli babkę, której odwalą chałturę i ściągną kasę. Zrezygnowałam z ich usług po tygodniu. Zapłaciłam więcej niż połowe tego, co miałam zapłacić. Nawet firma okazała się nie ich. Ktos potem coś o nich napisał na forum i Panowie z zemsty, myśląc, że to mogłabym byc ja dali ogłoszenie towarzyskie do gazety podając mój numer telefonu. Zaczęli wydzwaniać anonimami, Musiałam zgłosić sytuację na policję. Dowiedziałam się o tym , ponieważ sami się przyznali. Tylko, ze ja numer zmienię, a oni zostaną z opinią ludzi, którzy odwalają robotę. Nie polecam nikomu, przeciwnie, kto ma ich na budowie sam się przekona, a kto ma zamiar ich zatrudnić niech najpierw do mnie przyjdzie i zobaczy ,,fachową robotę,, Zrezygnujecie od razu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

zgłoś do urzędu skarbowego, że nie dość, że źle wykonali pracę to jeszcze nie chcieli ci wystawić faktury za wykonaną pracę ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Przydaloby się im. Najgorsze, że teraz muszę szukać kogoś, kto mi dach poprawi. Już do poprawek w środku znalazłam bardzo dokładnego chłopaka. Jego mogę polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Sam sobie jesteś winna / winien (po co te nicki ciągle zmieniasz?). Tobie w tym wszystkim podobała się tylko cena za ich usługi. Wzięłaś do roboty nie wiadomo kogo, bez jakichkolwiek referencji. mało tego, bez założonej działalności. Oczywiście bez umowy (pewnie wspólnie doszliście do porozumienia, że będzie w ten sposób taniej, bo bez podatków). To doskonały przykład, jak wykorzystać takie naiwniaczki, jak Ty. Piszesz, że zmienisz telefon, ale oni nie pozbędą się opinii partaczy. Jacy oni? Nie mają firmy, ciągle są anonimowi ! Szybko się bierz za ten dziurawy dach, bo jesienne opady zapowiadają.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Tak, tak bo każdy by chciał dobrze i najlepiej za darmo. Za dobrą robotę to trzeba dobrze zapłacić, a nie teraz swoje żale na forum wyznawać bo nic to nie da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Tacy właśnie sa pseudofachowcy!! masz rację , że pogoniłaś na zbity ryj partaczy, ja bym jeszcze za kołnierz wziął i blache strzelił !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Peter, firmę to oni maja tylko na córkę, takze anonimowi az tak siw sa, swiadkow pelno, spokojnie. umów nie robia bo nie są zatrudnieni. Ja mam jeden nick, ale masz rację, moja wina, bo to partacze i nie zebrałam informacji. Napisales o rzeczach, które im pisałam w smsie także wiem, że jesteś jednym z nich. Także sam sobie opinię wyrobiles, bo nazwales się partaczem i że wykorzystujecie ludzi i naciagacie na kase, cene sami sobie wyznaczyliascie. Także nie pisz i się nie osmieszaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Cena nie była właśnie niską, także wiesz, ale masz rację, partaczy jest pełno i do tego się cenią, fachowców to mam teraz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

co nie co słyszałem o tym wszystkim i z tego co wiem to wykonawca nie dostał pieniędzy za wykonaną robotę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Dlaczego powinno się pisać umowę? teraz wiemy!

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Miałam podobna sytuacje z elewacją domu to mnie nauczyło że kto kogo żałuję niech go w cztery litery pocaluje. I tak było w moim przypadku ale ja zgłosiłam do skarbówki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Drogi don4tello, zapłatę to się wykonuję po wystawieniu faktury bądź też paragonu. Sąto dokumenty upowazniajace do otrzymania pieniędzy za wykonaną pracę. Ty w sklepie bierzesz towar z półki i płacisz za niego za nim otrzymasz paragon? Nie ładnie tak robić ze zleciodawca. Jeżeli firma chce wcześniej kasy z góry, np. Połowę to również istnieja faktury zaliczkowe wiec halo!
Nie wspomnę już o umowach, które powinno się spisywać na tak poważne i duże roboty. Teraz niestety trzeba brać kogoś do poprawki a demontaż droższy od montażu i każdy fachowiec to powie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Nie każdy chcę fakturę za wykonane prace, przed robotą powinno się ustalić czy będzie wystawiona faktura i powinno się pisać umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Nie każdy zleceniodawca chce ale obowiązkiem każdego wykonawcy jest wystawić paragon lub fakturę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Teraz są takie przepisy że trzeba wystawić paragon albo fakturę, ale przed wykonaniem roboty to się spisuje umowę i nawet głupi o tym wie. A jak się zamawia meble lub cokolwiek to się przecież wypisuje kwitek i masz czarno na białym co zamawiasz . Remont mieszkania lub budowa domu to jest poważna sprawa i sam jesteś sobie winien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

witam serdecznie..na przelomie lipca i sierpnia pracowala u mnie ekipa tez z podgorza,ktorzy zrobili partanine i nie zaplacilem im umowionej wczessniej ceny.tak z ciekawosci..czy pisze pani o trzech panach,najstarszy z nich po piecdziesiatce pan A. jego syn K. i trzeci z nich ziec ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

co do samych remontów, ostatnio przeprowadzałam remont dachu w swoim domu, i w związku z nim znalazłam dosyć fajną stronkę: http://www.kumibex.pl może kogoś z was ona zainteresuje :) można na niej kupić wiele urządzeń do izolacji czy remontu dachów, jeśli ktoś z was będzie chciał przeprowadzić takie remonty u siebie, albo w ogóle założyć firmę i przetestować takie urządzenia u siebie to bardzo polecam :) ja właśnie mam firmę remontową i takie urządzenia bardzo mi się przydały do remontu mojego dachy, ale również mam nowych klientów na remonty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi Remontowe

Antoni Piasek:
Co z tego, że firmę maja na córkę? Przecież to nie zabronione, na kogo jest ona zarejestrowana. Piszesz, że umów nie robią bo nie są zatrudnieni. Powtarzam raz jeszcze. Jeżeli to wiedziałaś, to po co ich zatrudniłaś ?? Czegoś tu nie rozumiem. Mają firmę, lecz nie mają umów. To po co ta firma? Po prostu nie spisują umów ze wszystkimi. Ale chyba rozumiem. Bez podatku dochodowego i VAT to duża oszczędność dla zleceniodawcy. Policzmy: podatek dochodowy 18% oraz VAT 23% ; nieźle, nieźle. Masz kretyński sposób myślenia, twierdząc, że jestem jednym z nich. Gdyby tak było, nie napisałbym nawet jednego zdania w tym poście.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org