czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ING wpłatomat Łomża

Siemka, ja z takim pytankiem, otóż jakie są Wasze opinie na temat wpłatomatu ING banku śląskiego w Łomży bo czytałem trochę na ten temat i w niektórych przypadkach było tak że wpłatomat się zaciął i nie wpłacał na konto a niestety innego sposobu wpłaty na konto nie ma w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ING wpłatomat Łomża

To po ci konto w takim banku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ING wpłatomat Łomża

Nigdy mi się nie zaciął :) W razie czego od razu masz infolinię do zgłoszenia takiego przypadku.

Wpłatomat > kolejki PKO xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ING wpłatomat Łomża

W pko bp tez jest przeciez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ING wpłatomat Łomża

a czy mając konto w ing mogę korzystać z innych wpłatomatów np. innego banku lub co pewnie mało realne kas w innych bankach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ING wpłatomat Łomża

Człowieku, a po co ci ten problem? Nie ma innych banków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ING wpłatomat Łomża

Wiadomo że są, tylko akurat nie wiem czy lepsze w jakimś tam sensie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ING wpłatomat Łomża

Ja mam w PKO BP i jest wszystko on line wpłatę na konto. Nie trzeba stać w kolejkach i wszystko jest ok. Polecam bank na Placu Kościuszki tam sprawnie wszystko chodzi pod warunkiem, że każdy korzysta wg wskazówek bankomatu/ wplatomatu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ING wpłatomat Łomża

Czy mbank ma wpłatomat w Łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ING wpłatomat Łomża

Szkoda, że nie ma więcej bankomatów ING. To właściwie dotyczy każdego większego miasta, nie tylko Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ING wpłatomat Łomża

Serio? Jest aż tak źle? Znalazłam informację, że ing bank ma 837 bankomatów w Polsce. Wydaje mi się, że to całkiem sporo. Dzisiaj i tak się częściej płaci bezgotówkowo. Mam rację? Najważniejsze, żeby nie było opłat za wypłaty, prawda?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org